pochayevskoyi_ikony008В свято Почаївської ікони Божої Матері (1675) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму Почаївської ікони Божої Матері м. Кривий Ріг.

На церковному подвір’ї Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю та букетами квітів зустріли вихованці Духовно-Просвітницького Центру, що діє при храмі. (подробнее)

marii_magdalunu011У вівторок 9-ї неділі по П’ятидесятниці, в день пам’яті святої рівноапостольної Марії Магдалини, свій престольний день святкують парафіяни храму-іменинника, що знаходиться на мікрорайоні Гданцівка міста Кривого Рогу. На запрошення настоятеля храму протоієрея Олександра Лескова, святкове богослужіння прибув очолити Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Біля входу до церкви криворізького Архіпастиря  з хлібом-сіллю та, вже традиційно, пасхальними писанками зустрічали наймолодші прихожани храму – вихованці недільної школи.

Митрополиту Єфрему за богослужінням співслужили благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму протоієрей Олександр Лесков та духовенство з числа кліру Криворізької єпархії.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про за припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг в “исцелении страждущих”.

По запричастному вірші із словом пастирського повчання звернувся до богомольців настоятель храму святого апостола Андрія Первозваного м. Кривий Ріг ієрей Діонісій Риженко.

marii_magdalunu007По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство в співслужінні духовенства звершив молебень  перед іконою святої мироносиці.

Наостанок владика Єфрем звернувся до численних віруючих зі словом проповіді. В своєму слові Архіпастир нагадав присутнім про життєвий подвиг Марії Магдалини та привітав усіх вічно живими словами «Христос Воскресе».

Настоятель храму протоієрей Олександр Лесков від імені прихожан подякував владиці Єфрему за архіпастирський візит і святительські молитви, а також попросив благословіння на подальші труди.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння. (подробнее)

proroka_ilii017В день пам’яті святого славного пророка Ілії (ІХ ст.. до Р.Х.), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до Свято-Іллінського храму, який є осередком духовності житломасиву 44-го кварталу в Покровському районі міста. (подробнее)

prepodobnogo_serafuma_sarovskogo001В свято знайдення мощей преподобного Серафима, Саровського чудотворця (1903), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму преподобного Серафима Саровського м. Кривий Ріг.

На церковному подвір’ї Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю та букетами квітів вітали наймолодші прихожани храму – вихованці недільної школи.

За богослужінням Митрополиту Єфрему співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму прп. Серафима Саровського м. Кривий Ріг ієрей Віталій Русанов та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

В цей святковий день особливої духовної радості надало те, що урочисте богослужіння було вперше звершено в стінах нового храму. Земна келія преподобного Серафима Саровського, хоча ще й перебуває в стадії будівництва, проте вже прийняла в своїх стінах всіх тих паломників, що прибули вклонитися угоднику Божому, випрошуючи його святих молитов.

prepodobnogo_serafuma_sarovskogo024На Малому Вході, за старанні пастирські труди, Митрополит Єфрем нагородив настоятеля храму прп. Серафима Саровського м. Кривий Ріг ієрея Віталія Русанова набедреником.

На богослужінні були піднесені сугубі прохання за припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг в “исцелении страждущих”.

По запричастному вірші до присутніх в храмі богомольців із проповіддю звернувся настоятель Свято-Троїцького храму м. Кривий Ріг протоієрей Валентин Задорожній.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив молебень преподобному Серафиму Саровському перед його іконою із часткою святих мощей. (подробнее)

den_ pamyati_muchenytsi_yuliyi005У середу 8-ї неділі після П’ятидесятниці, в день пам’яті  святої мучениці Іулії діви (близько 625 р.), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в храмі на честь цієї святої, розташованому в дзвіниці Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Його Високопреосвященству співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), клірик Свято-Преображенського кафедрального собору м.Кривий Ріг протоієрей Олександр Горовенко, настоятель храму святої мучениці Татіани м. Кривий Ріг протоієрей Антоній Бондар, настоятель храму ікони Божої Матері «Віднайдення загиблих» м. Кривий Ріг протоієрей Анатолій Бондар, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг протоієрей Димитрій Салатюк, настоятель Свято-Благовіщенського храму м. Кривий Ріг протоієрей Іван Барило та настоятель храму святого рівноапостольного Великого князя Володимира м. Кривий Ріг ієрей Вадим Мусевич.

На богослужінні були піднесені сугубі прохання за припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг в “исцелении страждущих”.

На заупокійній єктенії Архіпастир молився за вічний спочинок душі свого батька, пріснопам’ятного  раба Божого Степана, та всіх своїх близьких, що відійшли у вічність.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство, у співслужінні духовенства, звершив панахиду по своєму батькові і всіх від віку спочилих православних християнах.

Насамкінець владика Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та подякував за святі молитви.

Свята мучениця Іулія народилася в Карфагені в християнській сім’ї. Коли перси взяли Карфаген (близько 625 р.) і безліч жителів відвели в полон, то разом з ними була взята й дівчинка, блаженна Іулія, дочка однієї відомої людини Аналсона. (подробнее)

Sv.kn.Volodymyra023В день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, у Святому Хрещені Василія (1015), спомин Хрещення Русі (988) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем відвідав з архіпастирським візитом новозбудований Свято-Володимирівський храм м. Кривий Ріг.

Приміщення під будівництво храму на честь святого хрестителя Русі було пожертвуване благодійниками Андрюшко Андрієм Костянтиновичем та Андрюшко Артемом Костянтиновичем, на спомин душі їх діда-військовослужбовця, нині тезоіменитого Володимира, що воював на фронтах Великої Вітчизняної Війни.

Його Високопреосвященству за першою в стінах новозбудованого храму Божественною Літургією співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та запрошене духовенство.

За богослужінням молився заступник голови Саксаганської районної в місті Кривому Розі ради Криворотній Ігор Іванович.

На Малому Вході Митрополит Єфрем нагородив настоятеля храму святого рівноапостольного князя Володимира ієрея Вадима Мусевича наперсним хрестом.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

На зупокійній єктенії Архіпастир та присутнє духовенство піднесли свої молитви за вічний спочинок душі приснопам’ятного Митрополита Київського і всієї України Володимира з нагоди дня його Тезоіменитства.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень до святого рівноапостольного князя Володимира та преподобного Іова Угольського перед іконою зі святими мощами преподобного старця, котру Архіпастир подарував на молитовну згадку молодій парафії. (подробнее)

Liturgaya006В Неділю 7-му після П’ятидесятниці, день пам’яті святих отців шести Вселенських Соборів, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору м. (подробнее)

Narada001В середу 6-ої седмиці після П’ятидесятниці в приміщенні Дніпропетровської Обласної Державної Адміністрації відбулась робоча нарада з питань дотримання протиепідемічних заходів під час проведення релігійних заходів, в котрій прийняв участь Керуючий Криворізькою єпархією Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Очолив збори Директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Сердюк Валерій Миколайович.

Під час наради були заслухані доповіді Директора ДУ «Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України» Чуб Романа Валентиновича, а також доцента медичних наук, професора, завідувача кафедри інфекційних хвороб ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» Шостакович-Корецької Людмили Романівни та начальника управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації Першини Наталії Генадіївни.

Narada002На заході були присутні керівники релігійних організацій, що діють на території Дніпропетровської області, а також Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Грицай Ірина Олегівна та заслужений лікар України, головний лікар КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І. І. Мечникова» Риженко Сергій Анатолійович.

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, внаслідок зростання кількості захворювань громадян на COVID-19, представники влади закликали керівників релігійних організацій дотримуватися під час богослужінь карантинних вимог, встановлених з метою попередження розповсюдження захворюваності на короновірусну хворобу COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.

У відповідь Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звернувся до директора Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Сердюка Валерія Миколайовича зі словом вдячності за своєчасний та конструктивний діалог державної та духовної гілок влади. (подробнее)

Bozhestvenna_Liturgiya006В Неділю 6-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті преподобного Сисоя Великого (429), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

Напередодні недільного дня Архіпастир звершив Всенічне Бдіння в тому ж Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. (подробнее)

Turkovycka016В день свята Покладення чесної ризи Пресвятої Богородиці у Влахерні (V) та Турковицької ікони Божої Матері (XIV), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив духовне торжество у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу, де згадана чудотворна ікона зберігається на особливому шанованому місці – зліва від центрального вівтаря.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак, благочинний Криворізького районного благочиння протоієрей Борис Бабешко, благочинний Криворізького лікарняного благочиння протоієрей Вадим Уяздовський, благочинний Широківського благочиння протоієрей Василь Яводчак, благочинний Покровського благочиння протоієрей Володимир Качан, благочинний Томаківського благочиння протоієрей Василій Турчак, насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври ієромонах Митрофан (Божко) та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

На Малому Вході Високопреосвященніший владика, з благослення Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив благочинного Широківського благочиння протоієрея Василія Яводчака другим хрестом з прикрасами, клірика Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг протоієрея Євгена Кльосова митрою, а також настоятеля храму святого рівноапостольного князя Володимира с. Широке Криворізького району протоієрея Андрія Рудницького хрестом з прикрасами.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження. (подробнее)

Turkovycka_Vechirnia009Щороку 15 липня, у спомин Покладення чесної ризи Пресвятої Богородиці у Влахерні (V), віруючі Криворізької єпархії звершують особливе шанування Божої Матері в Її чудотворному образі «Турковицька». Оригінал цієї ікони був знайдений в XIV столітті у польському селі Турковичі на православній Холмщині. (подробнее)

Petra i PavlaЩороку, в день пам’яті славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла (67г.), православні жителі міста Зеленодольська Апостолівського району збираються у Свято-Петропавлівському храмі свого міста, аби відзначити другу Пасху – престольне свято.

Цього року, в цей святий день святкове богослужіння очолив керуючий Криворізькою єпархією Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

На церковному подвір’ї з хлібом-сіллю та букетами квітів, Його Високопреосвященство зустрічали наймолодші прихожани храму – вихованці недільної школи.

Правлячому Архієрею співслужили священики Апостолівського благочиння на чолі з благочинним округу архімандритом Іллею (Лук’яненком), а також настоятель храму священномученика Онуфрія м. Кривого Рогу протоієрей Володимир Златов та клірик Сумської єпархії протоієрей Олександр Кудряшов – благочинний Свято-Троїцького архієрейського кафедрального собору м. Суми.

За богослужінням молився Зеленодольський міський голова Савченко Андрій Володимирович.

Після читання Святого Євангелія Митрополит Єфрем звернувся до присутніх в храмі богомльців зі словом архіпастирського повчання.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

За доброю християнською традицією в завершенні Петрового посту більшість прихожан і гостей храму приступили до Таїнств Покаяння та Причастя Святих Христових Таїн.

Стараннями настоятеля храму святих первоверховних апостолів Петра і Павла м. Зеленодольськ протоієрея Олександра Кривцова на території церкви був споруджений уклінний хрест, котрий, по закінченні Божественної Літургії, в співслужінні духовенства освятив Високопреосвященніший владика.

По завершенні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та привітав отця-настоятеля і парафіян з храмовим святом. (подробнее)

Gleyuvatka_001В свято Тихвінської ікони Божої Матері (1383), день пам’яті святителя Діонісія, архієпископа Суздальського (1385), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму 40 мучеників Севастійських с. Глеюватка Криворізького району, де очолив урочисте богослужіння з нагоди 30-річчя та Дня Тезоіменитства його настоятеля – ієрея Діонісія Оляновського.

За богослужінням Митрополиту Єфрему співслужили благочинний Криворізького Районного благочиння протоієрей Борис Бабешко, настоятель храму Різдва Іоанна Предтечі м. Кривий Ріг протоєрей Георгій Гладиш, настоятель храму святих апостолів Петра і Павла с. Зелене Поле Криворізького району протоієрей Георгій Гецко, настоятель храму святих благовірних князя Петра і Февронії м. Кривий Ріг ієрей Андрій Стіньо та настоятель храму 40 мучеників Севастійських с. Глеюватка Криворізького району ієрей Діонісій Оляновський.

На Малому Вході за старанні пастирські труди, а також з нагоди особистого ювілею та Дня Тезоіменитства Митрополит Єфрем нагородив настоятеля храму 40 мучеників Севастійських ієрея Діонісія Оляновського правом носіння золотого наперсного хреста.

Gleyuvatka_002На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

На зупокійній єктенії Архіпастир та присутнє духовенство піднесли свої молитви за вічний спочинок душі приснопам’ятного Митрополит Київського і всієї України Володимира з нагоди дня його Архієрейської хіротонії

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив молебень до Пресвятої Богородиці перед Її святою іконою, іменованою «Тихвинською», в закінчення котрого Високопреосвященніший владика підніс умиленну молитву до Пречистої Діви. (подробнее)

Petra_ta_Phevronii009У день пам’яті святих благовірних князя Петра і княгині Февронії Муромських (1228), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму освяченого на честь цих святих, що розташований на мкрн. Даманський м. Кривого Рогу.

Вранці святкового дня Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю та букетами квітів вітали прихожани храму.

За богослужінням Митрополиту Єфрему співслужили намісник криворізького чоловічого монастиря Священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, настоятель храму святих благовірних князя Петра і княгині Февронії Муромських  м. Кривий Ріг ієрей Андрій Стіньо та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

За Божественною Літургією молився голова Тернівської районної в м. Кривому Розі ради Солод Віталій Михайлович.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По запричастному вірші до парафіян з проповіддю на тему життя та подвигу святих благовірних князя Петра та княгині Февронії звернувся настоятель храму ікони Божої Матері “Живоносне Джерело” м. Кривий Ріг ієрей Олег Руденко.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства звершив молебень перед іконою зі святими мощами святих благовірних князів Петра і Февронії, по закінченні котрого, Владика підніс умиленну молитву до святих покровителів християнського шлюбу.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння. (подробнее)

Ioanna_Predtechi017В свято Різдва Чесного Славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна Митрополит Єфрем відвідав з архіпастирським візитом храм на честь Різдва Іоанна Предтечі міста Кривого Рогу, що розташований неподалік від міської лікарні №8, де і очолив Божественну Літургію з нагоди престольного свята.

На церковному подвір’ї правлячого Архієрея з хлібом-сіллю та букетами квітів зустріли вихованці недільної школи.

Митрополиту Єфрему за Божественною Літургією співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Жовтоводського благочиння протоієрей Олександр Панамаренко, настоятель храму Різдва Іоанна Хрестителя протоієрей Георгій Гладиш та запрошене духовенство.

За Божественною Літургією молився голова Тернівської районної в м. Кривому Розі ради Солод Віталій Михайлович та медичний персонал 8-ї міської клінічної лікарні м. Кривий Ріг.

На Малому Вході за старанні пастирські труди настоятель храму Різдва Іоанна Хрестителя м. Кривий Ріг протоієрей Георгій Гладиш, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, був нагороджений Митрополитом Єфремом хрестом з прикрасами.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, а також прохання за медичних працівників, котрі самовіддано несуть своє служіння людям допомагаючи перемогти тяжкий недуг, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По запричастному вірші до присутніх в храмі богомольців із словом проповіді звернувся настоятель храму на честь святителя Миколая Чудотворця м. Кривий Ріг (сел. Вечірній Кут) ієромонах Іосиф (Бурдієнко). (подробнее)

Den_narodzhennia016В свято ікони Божої Матері іменованої «Не ридай Мене, Мати» (ХІХ) шість років тому відійшов до Господа Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир (+2014). В цей день Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив соборне богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг.

Помолитись за спочилого у Бозі Предстоятеля Української Православної Церкви, а також привітати владику Єфрема із Днем Народження прибули секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира митрополита Київського і Галицького м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак та духовенство єпархії.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

На заупокійній єктенії Митрополит Єфрем підніс до Господа молитовні прохання про вічний спочинок душі Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

Чисельні парафіяни в цей день приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По закінченні Божественної Літургії Високопреосвященніший владика, у співслужінні духовенства, звершив подячний молебень з нагоди свого Дня Народження та заупокійну літію за приснопам’ятним Митрополитом Володимиром.

По закінченні богослужіння правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання, нагадавши про той подвиг, що підняв  на себе, за часів свого земного життя, спочилий Предстоятель УПЦ. (подробнее)

Velopalomnyctvo01В понеділок 3-ої неділі після П’ятидесятниці, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, відбулось велопаломництво, організоване Молодіжним відділом Криворізької єпархії, разом з клубом велотуризму “Горинзонт”. (подробнее)

nedilia_3_pislia_piatudeciatnushi003В Неділю 3-тю після П’ятидесятниці, день пам’яті святителя Михаїла, першого митрополита Київського, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу. (подробнее)

onyfrij_velukogoDSC_0347В день пам’яті преподобного Онуфрія Великого (V ст), День Тезоіменитства Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в Свято-Миколаївському храмі м. (подробнее)

doctojno_estjDSC_0152В свято ікони Божої Матері, іменованої «Достойно єсть» («Милуюча») відбулось святкове богослужіння, з нагоди престольного свята, в храмі на честь цього чудотворного образу Пресвятої Богородиці. Земна келія Цариці Небесної, храм на честь ікони “Достойно єсть” знаходиться в центрі мікрорайону Карачуни Центрально-Міського району м. Кривого Рогу.

Святкове богослужіння  у співслужінні духовенства звершив Митрополит Кривоірзький і Нікопольський Єфрем.

Його Високопреосвященству співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міскього Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму ікони Божої матері “Достойно єсть” м. Кривий Ріг протоієрей Віктор Галіц та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

В цей святковий день парафіяни приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

doctojno_estjDSC_0176По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, в співслужінні духовенства, звершив молебень до Пресвятої Богородиці, наприкінці котрого Архіпастир підніс умиленну молитву до Цариці Небесної перед Її чудотворним образом.

По завершенні богослужіння, правлячий Архієрей у своєму слові привітав присутніх богомольців зі святом Преблагословенної Богородиці. Його Високопреосвященство подякував отцю настоятелю – протоієрею Віктору Галіц за його труди на ниві Христовій та благословив на подальші духовні звершення на користь ввіреної йому Богом пастви. (подробнее)

Zapalennia_Vognyu_Pamyati002Щороку 22 червня в Україні проходять заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Пам’ятна дата була встановлена указом Президента України від 17 листопада 2000 року.

Рано вранці 22 червня 1941 року солдати гітлерівської Німеччини без оголошення війни вторглися на територію СРСР. (подробнее)

Den_medychnogo_pracivnyka011В Неділю 2-гу після П’ятидесятниці, день пам’яті Всіх святих, у землі руській просіявших, Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральнмоу соборі м. Кривий Ріг. В цей день своє професійне свято відзначають представники однієї з найжертовніших професій – лікарі. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії Української Православної Церкви повідомляє, що 22 червня відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У зв’язку з цим, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, 22 червня 2020 року необхідно в усіх храмах та монастирях Криворізької єпархії провести панахиди за жертвами Другої світової війни, а також молебні за захисників Вітчизни (за умов дотримання карантинних заходів). (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії Української Православної Церкви повідомляє, що 21 червня в Україні відзначається День медичного працівника. Робота медичних працівників є надзвичайно важливою, особливо під час всесвітньої пандемії, коли вони самовіддано та невтомно борються із поширенням небезпечної інфекції та рятують людські життя.

Зважаючи на це, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у всіх храмах та монастирях єпархії в цей день необхідно звершити молебні за здоров’я живих, а також панахиди за спочилими медичними працівниками. (подробнее)

Den_pamyati_sviatogo_Igoria_Chernigivskogo009В четвер 2-ої седмиці після П’ятидесятниці, свято перенесення мощей благовірного великого князя Ігоря Київського і Чернігівського, чудотворця (1150) Митрополит Єфрем розділив радість молитовного єднання зі своєю паствою в храмі Входу Господнього в Єрусалим, що на мікрорайоні 5 Зарічному міста Кривого Рогу. Архіпастир прибув в Криворізької Віфанії, щоб привітати настоятеля храму протоієрея Ігоря Сутуріна з його Днем Тезоіменитства та особистим ювілеєм –  35-річчям від дня народження.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили: намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак, настоятель храму Входу Господнього в Єрусалим м. Кривого Рогу протоієрей Ігор Сутурін та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

Den_pamyati_sviatogo_Igoria_Chernigivskogo010На Малому Вході за старанні пастирські труди та з нагоди Дня Ангела та особистого ювілея, Митрополит Єфрем, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив настоятеля храму Входу Господнього в Єрусалим протоієрея Ігоря Сутуріна митрою.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

В цей святковий день парафіяни приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя, причастившись Тіла і Крові Господніх.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, в співслужінні духовенства, звершив подячний молебень. (подробнее)

Полтавська Місіонерська Духовна Семінарія, запрошує бажаючих отримати систематичну духовну освіту!

В ПМДС функціонують богословсько-місіонерський та місіонерсько-катехизаторський факультети, що готують фахівців в області православного богослов’я, церковно- та священнослужителів, місіонерів, викладачів для богословських шкіл та подальшої спеціалізації по програмам магістерського рівня. (подробнее)

Vsih_Sviatyh005В Неділю 1-шу після П’ятидесятниці, день Всіх святих, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, з нагоди престольного свята, звершив Божественну Літургію в нижньому Всіхсвятському храмі Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривого Рогу. (подробнее)

denij_sviatago_dyha002В понеділок 1-ї седмиці після П’ятидесятниці, день Святого Духа, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили настоятель Свято-Миколаївського храму м. (подробнее)

В день народження Православної Церкви – свято П’ятидесятниці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив святкове богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

Напередодні ввечері Його Високопреосвященство у співслужінні соборного кліру очолив Всеношну, за якою було відслужено літію та полієлей. (подробнее)

troitska_cybota005Вже традиційно в Троїцьку батьківську поминальну суботу Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем мав радість молитовного єднання зі своєю паствою в Свято-Троїцькому храмі міста Кривого Рогу, куди прибув на запрошення його настоятеля протоієрея Валентина Задорожнього. (подробнее)

sv_Onufriya005В день пам’яті священномученика Онуфрія, першого єпископа Криворізького (1938), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в Свято-Онуфріївському храмі міста Кривий Ріг.

За Божественною Літургією правлячому Архієрею співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. (подробнее)

kafederalnuj_cobor016В Неділю 7-му після Пасхи, святих отців 1-го Вселенського собору (325), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив соборне служіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

Напередодні, Архіпастир звершив Всенічне бдіння, в тому ж кафедральному соборі. (подробнее)

Voznesinnia_Gospodne008У четвер 6-ї седмиці після Пасхи, двонадесяте свято Вознесіння Господнього, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в Свято-Миколаївському храмі м. Кривий Ріг.

Напередодні святкового дня Архіпастир звершив Всенічне бдіння в тому ж храмі на честь святителя та чудотворця Миколая, архієпископа Мир Лікійського. (подробнее)

Liturgiya006В Неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого, день пам’яті святих рівноапостольних Мефодія (885) і Кирила (869), учителів Словенських, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

В недільний день, в співслужінні соборних кліриків, правлячий Архієрей звершив Божественну Літургію святителя Іоанна Златоуста. (подробнее)

cviatuj_mukolaj001Ввечері 21 травня, в переддень свята перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських у Бар (1087), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем молився за всеношною у Свято-Миколаївському храмі міста Кривого Рогу. У цьому храмі, що розташований в історичному центрі міста – на перетині вулиць Свято-Миколаївської та Церковної і проспекту Поштового, зберігається велика святиня – частка мощей святителя Миколая.

За богослужінням на центрі храму Митрополит Єфрем разом з духовенством прочитали акафіст святителю Миколаю, після чого всі присутні мали можливість молитовно вклонитися святині, а Архіпастир помазав прихожан і прочан освяченим єлеєм.

22 травня, у день пам’яті святителя і чудотворця Миколая, православні криворіжці з різних кінців міста поспішили до Свято-Миколаївського храму у Центрально-Міському районі, аби молитовно згадати небесного покровителя свого міста – адже саме на честь святого Миколая їх предки два з половиною століття тому назвали перший храм на території свого поселення. Цей храм знаходився зовсім поруч з теперішнім, двічі перебудовувався, але був зруйнований у годину гонінь у ХХ столітті.

Промислом Божим, саме цього дня Кабінетом Міністрів було офіційно послаблено карантині норми стосовно пандемії які продовжувалися 70 днів. Відповідно цим нормам, з 22-го травня у всіх храмах знову дозволено звершувати Богослужіння в присутності парафіян.

При зібранні богомольців Владика Єфрем звершив святкову Божественну літургію, за якою разом з ним молилися благочинний Криворізького Центрального Міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму Святого Миколая протоієрей Димитрій Салатюк, настоятель храму святої рівноапостольної Марії Магдалини м. Кривий Ріг ієрей Олександр Лісков та настоятель храму святителя Іоанна Милостивого с. Кам’яне Поле ієрей Вадим Мусевич.

На богослужінні були піднесені сугубі прохання за припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг в “исцелении страждущих”. (подробнее)

Zaupokiyne_bogosluzhinnia008У вівторок 5 седмиці після Пасхи, день пам’яті праведного Іова Багатосраждального, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив заупокійну Божественну Літургію в храмі святої мучениці Юлії, розташованому в дзвіниці Свято-Миколаївського храму м. (подробнее)

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 93-83-69
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь