sv_Porfyriya011В четвер 24-ої седмиці після П’ятидесятниці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав храм священномученика Порфирія, єпископа Криворізького м. Кривий Ріг, де очолив Божественну Літургію з нагоди престольного свята. (подробнее)

Hiroyoniya_Peday022В день пам’яті святих мучеників та сповідників Гурія, Самона (299-306) та Авива (322), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив недільне богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору. (подробнее)

«Блажен путь, воньже идеши днесь душе, яко уготовася тебе место упокоения»
(Прокимен на погребение священников, гл.6)

ierey_Viktor_ChumakВ п’ятницю 23-ї неділі після П’ятидесятниці, день пам’яті Святителя Іоанна Златоуста відійшов до Господа настоятель Свято-Миколаївського храму м. П’ятихатки ієрей Віктор Петрович Чумак. Земний шлях священнослужителя обірвався на 58 році життя, в наслідок перенесеної ним онкологічної хвороби.

Народився майбутній священик 15 липня 1963 року в с. Касинівка П’ятихатського району Дніпропетровської області в трудовій християнській родині.

В 1980 році закінчив Зорянську середню школу, по закінченні котрої був призваний в ряди Збройних сил. В армії майбутній отець Віктор служив в прикордонних військах в Карельскій АРСР. В 1989 році був демобілізований. Після повернення додому з армії працював термістом на приладовому заводі м. Жовті Води.

В цей час майбутній пастир став парафіянином Свято-Троїцького храму м. Жовті Води, в житті котрого приймав активну участь, в т.ч. займався ремонтно-будівельними роботами.

Після переїзду з м. Жовтих Вод до с. Липового П’ятихатського району майбутній священик став прихожанином храму св. ап. Іоанна Богослова, у будівництві котрого сам приймав участь, а пізніше ніс послух читця та паламаря.

27 квітня 1985 р. одружився на дівиці православного віросповідання – Чумак Ользі Іванівні. У шлюбі в молодого подружжя народились двоє синів – Ігор (1985 р.н.) та Сергій (1987 р.н).

В 2016 році майбутній священик, за рекомендацією настоятеля Свято-Троїцького храму м. Жовті Води, благочинного Жовтоводського благочиння протоієрея Олександра Паламаренка, звернувся до Митрополита Криворізького і Нікопольського з проханням рукопокласти його в сан Диякона. 31 липня 2016 року, в Неділю 6-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті святих отців шести Вселенських Соборів, у вівтарі нижнього Всіхсвятському храму Спасо-Преображенського кафедрального собору м. (подробнее)

Pamyat_zhertv_golodomoru001Напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів 1932-1933 років біля Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг, з метою вшанування пам’яті загиблих від штучного голоду та політичних репресій, відбувся поминальний захід. (подробнее)

Ioanna_Zlatousta025В день пам’яті святителя Іоанна Златоуста, архієпископа Константинопольського (407), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем традиційно наніс архіпастирський візит до м. Покров. Правлячий архієрей звершив святкову Божественну Літургію в храмі святителя Іоанна Златоуста, прибувши на запрошення його настоятеля, благочинного Покровського благочиння протоієрея Володимира Качана. (подробнее)

Liturgiya004В Неділю 22-гу після П’ятидесятниці, свято Собору архістратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору. (подробнее)

До уваги настоятелів усіх храмів Криворізької єпархії, отця-намісника та ігумені!

 

Канцелярія Криворізької єпархії доводить до Вашого відома, що 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи і 27 листопада День пам’яті жертв голодоморів.

У зв’язку з цим, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, необхідно в вищезазначені дні в усіх храмах Криворізької єпархії УПЦ провести панахиди за загиблими в боротьбі за свободу і незалежність України та за жертвами голодомору. (подробнее)

Moleben001В день пам’яті святителя та сповідника патріарха Тихона (пам’ять обрання на Патріарший престол в 1917 році), в Свято-Миколаївському храмі, що знаходиться в Центрально-Міському районі міста Кривого Рогу, Митрополит Єфрем звершив молебень святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському перед його святими мощами та чудотворною іконою. (подробнее)

Sobor008В Неділю 21-шу після П’ятидесятниці, день пам’яті святих бессрібників і чудотворців Косьми і Даміана Асійських та їх матері Феодотії, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу. (подробнее)

petra_kalnuhevskogo020В суботу 21-ї неділі після П’ятидесятниці, день пам’яті святого праведного Петра Калнишевського (1803), Митрополит Криворізький і Нікопольський  Єфрем прибув до храму, що заснований в м. Кривому Розі на честь останнього кошового отамана.

На порозі храму, свого Архіпастиря зустрічали учні недільної школи, а також парафіяни і гості храму.

За богослужінням правлячому Архієрею співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та запрошене духовенство.

На Малому Вході Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем нагородив настоятеля храму святого праведного Петра Калнишевського м. Кривий Ріг ієрея Віктора Цьомко наперсним хрестом.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції,  також за лікарів, що несуть свій жертовний подвиг заради допомоги страждаючим.

По запричасному вірші до присутніх із проповіддю, на тему життя та подвигу святого праведного Петра Калнишевського, звернувся настоятель храму апостола Андрія Первозванного м. Кривий Ріг ієрей Діонісій Риженко

Чисельні віряни цього дня приступили до Таїнства Святого Причастя від руки правлячого Архієрея.

petra_kalnuhevskogo006По завершенні Божественної Літургії Владика, у співслужінні духовенства, звершив молебень перед іконою та часткою мощей святого отамана Петра, що перебувають в цьому храмі .

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання. Правлячий Архієрей подякував отцю-настоятелю ієрею Віктору Цьомко за його труди на благо парафії та благословив на подальші звершення у славу Божу. (подробнее)

Pohovannya014В четвер 21-шої неділі після П’ятидесятниці, день пам’яті святої преподобномучениці Анастасії Римлянині (ІІІ) в нижньому Всіхсвятському храмі Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив заупокійну Божественну Літургію та відспівування в Бозі почилого клірика Криворізької єпархії ієрея Віталія Русанова.

Напередодні ввечері тіло покійного було доставлено в кафедральний собор, де за новопреставленим були здійснені заупокійна літія, а також вечірня й утреня з чином парастасу. Всю ніч криворізькі священнослужителі читали Святе Євангеліє над тілом свого спочилого брата та співслужителя.

За заупокійною Божественною Літургією Високопреосвященнішому владиці співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко та чисельне духовенство Криворізької єпархії.

За упокій дорогого батюшки молилися рідні та близькі покійного, парафіяни храму, де служив отець Віталій, та численні віруючі з усього Кривого Рогу, котрі знали і любили покійного священика.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції та за лікарів, що несуть своє жертовне служіння ближнім, заради допомоги страждаючим.

На заупокійній єктенії Митрополит Єфрем молився за вічний спочинок душі новопреставленого ієрея Віталія Русанова та за всіх від віку спочилих православних християн.

По закінченні Божественної Літургії, Архіпастир, у співслужінні духовенства звершив відспівування спочилого священнослужителя.

По завершенні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом розради й архіпастирського повчання.

Після чину прощання труну з тілом покійного доставили на місце його останнього спочинку.

Упокой, Господи, душу спочилого раба Твого новопреставленого ієрея Віталія і всели його у святих Своїх обителях. (подробнее)

Vmc.Paraskevy008В середу 21-ї седмиці після П’ятидесятниці, день пам’яті святої великомучениці Параскеви, нареченої П’ятниця (ІІІ), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію у храмі святої Параскеви, що знаходиться в крайній північній частині міста Кривого Рогу – на мікрорайоні Даманському.

 Перед початком богослужіння правлячого Архієрея, з хлібом-сіллю та букетами квітів, тепло зустрічали вихованці недільної школи, що діє при храмі.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили благочинний Північного міського благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму Великомучениці Параскеви протоієрей Ростислав Гомзяк та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

Знаменна духовна подія щороку збирає багато прихожан і гостей для спільної молитви, до неї цього дня долучився і голова Тернівської районної у місті Кривому Розі ради Недоступ Антон Ігорович.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції та за лікарів, що несуть своє жертовне служіння ближнім, заради допомоги страждаючим.

На заупокійній єктенії Митрополит Єфрем молився за вічний спочинок душі новопреставленого клірика Криворізької єпархії ієрея Віталія Русанова та за всіх від віку спочилих православних християн.

По запричасному вірші до присутніх із проповіддю на тему життя та подвигу святої великомучениці Параскеви П’ятниці звернувся настоятель храму святих благовірних князів Петра і Февронії м. Кривий Ріг ієрей Андрій Стіньо.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив молебень, наприкінці котрого Архіпастир підніс молитву до святої великомучениці Параскеви.

Після завершення богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх на храмовому святі зі словом привітання. (подробнее)

«Блажен путь, воньже идеши днесь душе, яко уготовася тебе место упокоения»
(Прокимен на погребение священников, гл.6)

Ierey_Vitaliy_RusanovВ вівторок 21-ої седмиці після П’ятидесятниці, день пам’яті прп. Нестора Літописця, Печерського (бл.1114) відійшов до Господа настоятель храму прп. Серафима Саровського м. Кривий Ріг ієрей Віталій Русанов. Земний шлях священнослужителя обірвався на 47 році життя, в наслідок перенесеної ним важкої хвороби.

Народився майбутній священик 19 липня 1974 року в м. Кривий Ріг, в родині працівників залізної дороги Русанова Володимира Борисовича та Русанової Світлани Володимирівни. В ранньому дитинстві прийняв Таїнство Хрещення в Свято-Вознесенському храмі м. Кривого Рогу.

З 1981 року навчався в Криворізькій середній загальноосвітній школі, по закінченні котрої в 1991 році поступив Криворізький залізнодорожній технікум за спеціальністю «Машиніст», котрий не встиг закінчити, оскільки був призваний в ряди Збройних сил. В армії майбутній отець Віталій служив в рядах ВДВ. В 1994 році був демобілізований. Після повернення додому з армії працював охоронцем.

В 2002 році одружився на дівиці православного віросповідання Анні Анатоліївні  Депко. Таїнство Вінчання було звершене в храмі святого благовірного князя Олександра Невського, де в майбутньому отець Віталій нестиме послух вівтарника та читця. У шлюбі в молодого подружжя народилось троє дітей – Данило, Алевтина та Марія.

З 2004 по 2010 рік майбутній священик працював експедитором, а після начальником відділу в приватній фірмі.

З 2011 року займався індивідуальною трудовою діяльністю за професією «покрівельник».

З 2016 року, з благословення настоятеля храму святого блгв. кн. Олександра Невського м. Кривий Ріг протоієрея Олександра Яриги, ніс послух паламаря та читця в зазначеному храмі.

В 2019 році майбутній священик, за рекомендацією отця Олександра, звернувся до Митрополита Криворізького і Нікопольського з проханням рукопокласти його в в сан Диякона. (подробнее)

velucomyhenuca_dimitriya025В день пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського, котрий постраждав за Христа у ІV столітті, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав храм на честь великомученика Димитрія в Довгинцівському районі міста Кривого Рогу, де очолив святкове богослужіння з нагоди престольного свята. (подробнее)

nedilne_bogoslyzinia009В Неділю 20-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті мучеників Маркіана і Мартирія (355), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору м. (подробнее)

parastas002В суботу 19-ї седмиці після П’ятидесятниці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив поминальну службу в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривий Ріг.

За Божественною літургією Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі з числа духовенства криворізького кафедрального собору. (подробнее)

Kazanskoi_ikonyВ свято Казанської ікони Божої Матері (1612) відбулось урочисте богослужіння в храмі на честь цього чудотворного образу Пресвятої Богородиці у місті Кривому Розі.

Новий величний собор було збудовано на історичному місці, де до 60-х років минулого століття стояв храм святого благовірного князя Олександра Невського в селищі Довгинцеве, поруч з головним залізничним вокзалом міста – «Кривий Ріг-Головний». В наші дні ця земна келія Цариці Небесної прикрашається трудами настоятеля храму протоієрея Анатолія Беденка, котрий, з нагоди престольного свята, запросив розділити радість молитовного єднання зі своєю паствою у стінах нового храму Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема.

На церковному подвір’ї Високопреосвященнішого владику з хлібом-сіллю та букетами квітів зустрічали вихованці недільної школи.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, настоятель храму Казанської ікони Божої Матері м. Кривого Рогу протоієрей Анатолій Беденко та запрошене духовенство.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

По запричасному вірші до присутніх зі словом проповіді звернувся клірик Свято-Покровського жіночого монастиря м. Кривий Ріг протоієрей Михайло Беденко.

Чисельні прихожани та гості храму Казанської ікони Божої Матері цього дня приступили до спасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По закінченні Святої Євхаристії Митрополит Єфрем очолив святковий молебень, в закінчення котрого Криворізький Архіпастир підніс молитву до Цариці Небесної перед Її Казанською іконою.

Після богослужіння правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та привітав духовенство і вірян зі святом. (подробнее)

Liturgiya011В Неділю 19-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті апостола і євангеліста Луки, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужили клірики кафедрального собору м. (подробнее)

radyhne001В суботу 19-ї неділі по П’ятидесятниці, в день пам’яті  пророка Осії (820 р. до Р.Х.), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив чин освячення Поклінного   Хреста що, стараннями депутата Новопільскої сільської ради Чекригіна О.О. встановлений  при в’їзді в смт. Радушне Криворізького району.

За чином освячення Його Високопреосвященству співслужили благочинний Криворізького районного благочиння протоієрей Борис Бабешко, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці  смт. Радушне протоієрей Богдан Табака, настоятель  Свято-Володимирівського храму смт. Радушне протоієрей Сергій Каширець, настоятель храму на честь святих апостолів Петра і Павла с. Зелене Поле протоієрей Георгій Гецко, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг ієромонах Єрмоген (Салатюк) та настоятель Свято-Володимірівського храму с. Широке Криворізького району протоієрей Андрій Рудницький.

Разом із Архіпастирем та собором духовенства молились представники Криворізької районної ради, керівники і депутати Новопільскої сільської ради та жителі смт. Радушне.

radyhne009По завершені чину освячення Владика Єфрем звернувся до присутніх зі словом повчальної проповіді та нагадав усім про велике значення Хреста Господнього в житі кожного християнина, а також про силу Животворящого Древа Господнього.

Насамкінець, Архіпастир виразив слова вдячності за понесені труди  протоієрею Богдану Табаці, а також Чекригіну О.О., стараннями котрих стало можливе спорудження уклінного хреста. Владика відзначив благодійника, нагородивши його медаллю Криворізької єпархії святих священномучеників Онуфрія і Порфирія, святителів Криворізьких ІІ ступеня.

Всім присутнім Митрополит Єфрем  подякував за радість спільної молитви.

Традиція встановлювати уклінні хрести виникла ще споконвіку. (подробнее)

Vichniy_Vogon28 жовтня в день визволення України від фашистських загарбників, у Кривому Розі в сквері біля храму Святителя Миколая в Центрально – міському районі, проходили урочисті заходи з нагоди відзначення 77-ї річниці виволення міста.

Серед присутніх знаходились представники міської влади, ветерани, шкільна а студентська молодь, жителі району. (подробнее)

Кабмін уповноважив компанію «Нафтогаз Трейдинг» укладати договори постачання природного газу релігійним організаціям за фіксованою ціною з жовтня 2021 року і до кінця 2022 року. Таке рішення передбачено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.10.2021 р. № 1234-р, прийнятого за результатами розгляду звернення Всеукраїнської Ради церков і релігійних організацій. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт irs.in.ua.

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» буде укладати договори з релігійними організаціями відповідно до примірного договору. При цьому ціна на природний газ буде фіксованою на цей період і складатиме 16554 гривень за 1000 куб. м., що включає ПДВ та плату за транспортування магістральними мережами.

Згідно з офіційним повідомленням, для укладання договору релігійна організація має надіслати поштою до «Нафтогаз Трейдинг» наступні документи:

  1. звернення стосовно укладання договору, складається у довільній формі (необхідно вказати П.І.П. та телефон контактної особи, відповідальної за укладання договору);
  2. копію Акту звірки розрахунків станом на 30.09.2021 р. або довідку від попереднього постачальника газу про відсутність простроченої заборгованості за природний газ станом на 30.09.2021 р., або дозвіл від попереднього постачальника на перехід споживача (релігійної організації) до іншого постачальника;
  3. копію Заяви-приєднання до умов договору розподілу природного газу (з ЕІС-кодом);
  4. копію Статуту (Положення) релігійної організації з відміткою про державну реєстрацію;
  5. копію Витягу (виписки) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, отриманого не раніше 01.10.2021 р;
  6. копію Опису щодо проведення державної реєстрації юридичної особи з кодом для перегляду Виписки та Статуту в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб;
  7. копії документів на підтвердження повноважень керівника чи особи, уповноваженої на підписання договору постачання природного газу з боку релігійної організації (протокол, рішення, наказ, довіреність тощо). (подробнее)

Svt.Mykolaya_Alma_AtynskogoDSC_0234-013В понеділок 19-ї седмиці після П’ятидесятниці, день пам’яті святителя-сповідника Миколая, митрополита Алма-Атинського (1955), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

Святитель Миколай Алмаатинський – особливо шанований святий на Криворіжжі, яке стало Батьківщиною угоднику Божому. Щороку цього дня чисельні віруючі стікаються до храму Божого, щоб прославити свого небесного заступника та святого земляка.

В 2017 році в дар Криворізький єпархії Митрополитом Астанайським та Казахстанським Олександром була передана частка святих мощей святителя Миколая Алма-Атинського

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський та собор духовенства Криворізької єпархії.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По закінченні богослужіння владика Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень до святителя Миколая митрополита Алма-Атинського, в завершення котрого Архіпастир підніс умиленну молитву до святого сповідника перед іконою з часткою його святих мощей.

Насамкінець Високопреосвященніший владика звернувся до богомольців зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім своє святительське благословіння.

подробнее)

Vsenichne_BdinnyaТрадиційно, напередодні дня пам’яті святителя та сповідника Миколая митрополита Алма-Атинського (1955), Митрополит Єфрем у співслужінні собору духовенства Криворізької єпархії, звершив Всенічне Бдіння з літією.

За богослужінням правлячому Архієрею співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. (подробнее)

LiturgiyaDSC_0110-012В Неділю 18-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті  святого апостола Филипа, від 70-ти, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужили клірики кафедрального собору м. (подробнее)

apostola_fomu012В день пам’яті апостола Фоми, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав храм-іменинник  який знаходиться в с. Червоне Криворізького району.

Перед початком богослужіння, свого Архіпастиря святковим пісноспівом зустрічали прихожани даної парафії.

У співслужінні благочинного Криворізького міського Центрального благочиння протоієрея Анатолія  Риженко, благочинного Криворізького районного благочиння протоієрея Бориса Бабешко, настоятеля храму протоієрея Максима Крилача та запрошеного духовенства, Владика Єфрем звершив чин освячення храму та очолив Божественну літургію.

На Малому Вході з благословіння Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Митрополит Єфрем нагородив настоятеля храму апостола Фоми с. Червоне Криворізького району протоієрея Максима Крилача хрестом з прикрасами.

apostola_fomu001На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

По завершенні Божественної літургії Владика, у співслужінні духовенства, звершив молебень, наприкінці котрого Архіпастир підніс молитву до святого апостола Фоми.

На  сам кінець Митрополит Єфрем звернувся до всіх присутніх з архіпастирським повчанням та подякував за радість спільної молитви. Також правлячий Архієрей виразив слова вдячності настоятелю парафії протоієрею Максиму за старанні пастирські труди та побажав Божої допомоги в служінні на благо ввіреної йому Богом пастви.

На завершення, за допомогу в будівництві храму,  Владика вручив церковні відзнаки і грамоти помічникам отця настоятеля та надав усім присутнім богомольцям своє святительське благословіння.

Переглянути фотогалерею 1

 подробнее)

В Неділю 17-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті  свящ. муч. Ієрофея єпископа Афінського , Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужив клірик кафедрального собору м. (подробнее)

pocrova001В свято Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем прибув з традиційним архіпастирським візитом до жіночого Свято-Покровського монастиря Кривого Рогу.

При  вході до головного Свято-Покровського собору, Священноархімандрита обителі хлібом-сіллю та квітами, зустрічали ігуменя Анастасія (Алфімова) з сестрами, та вихованці недільної школи  які привітали Владику святковими піснеспівами.

Особливої духовної радості в цей день привнесла знаменна подія –  освячення лівого преділу Свято-Покровського собору жіночого монастиря, на честь святої великомучениці Анастасії Узорішительниці, який, перед початком Божественної літургії, звершив Митрополит Єфрем.

За Літургією святителя Іоанна Златоустого Його Високопреосвященству співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, клірики Свято-Покровського жіночого монастиря та гості обителі в священному сані.

pocrova007Під час богослужіння на сугубій єктенії були піднесені особливі прохання  про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

При традиційно великому зібранні богомольців, чисельні віруючі приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По закінченні богослужіння, Архієрей разом з духовенством звершив молебень та хресний хід навколо собору, після чого Високопреосвященніший владика підніс умиленну молитву до Пресвятої Богородиці і окропив богомольців святою водою.

Насамкінець, Архіпастир сердечно привітав всіх присутніх із престольним святом Покрову Пресвятої Владичиці і надав усім своє святительське благословення. (подробнее)

hresnuj_hid009В свято Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії,  відбувся традиційний хресний хід від храму Різдва Пресвятої Богородиці до Свято-Покровського храму в м. Кривий Ріг.

Очолили хресний хід настоятель Свято-Іллінського храму м. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що згідно Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року, в свято Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, відзначається також державне свято «День захисника і захисниць України».

З благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, 14 жовтня 2021 року необхідно в усіх парафіях та монастирях Криворізької єпархії звершити молебні за захисників і захисниць України  (за умов дотримання карантинних заходів). (подробнее)

nedilne_bogoslyzinia003В неділю 16-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті мученика Калістрата (304), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в головному соборі міста.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили клірики кафедрального собору міста Кривого Рогу. (подробнее)

В день пам’яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова (поч. II), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем прибув до міста Покров, де очолив Божественну літургію з нагоді престольного свята.

Вихованці недільної школи  що діє при храмі, перед початком богослужіння,  зустрічали Архієрея з хлібом-сіллю, квітами, святковими співами і віршами. (подробнее)

hram_prepodobnogo_sergiya037В день пам’яті преподобного Сергія ігумена Радонезького, Керуючий Криворізькою єпархією прибув з архіпастирським візитом до  парафії на честь преподобного Сергія.

Знаменною подією цього дня стало те що, Митрополит Єфрем очолив  першу Божественну Літургію в новозбудованому храмі.

Перед початком богослужіння,   святковими піснеспівами, Владику зустрічали вихованці недільної школи та дитячо-юнацький церковний хор.

За Божественною Літургією Архіпастирю співслужили благочинний Криворізького Центрального Міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму  протоієрей Сергій Сергєєв та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

За богослужінням були піднесені молитовні прохання про припинення епідемії коронавірусу та за лікарів, що ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

hram_prepodobnogo_sergiya038Богослужіння,  особливим  урочистим антифоним  співом супроводжували два хори: великий хор та дитячо-юнацький  хор парафіяльної недільної школи.

По запричастному вірші  зі словом проповіді до присутніх богомольців звернувся настоятель храму на честь преподобного Іоанна Ліствічника м. Кривий Ріг протоієрей Сергій Смансер.

Чисельні богомольці цього дня приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень до преподобного Сергія.

Насамкінець Владика Єфрем  звернувся до богомольців зі словом архіпастирського повчання. Архіпастир привітав настоятеля храму  протоієрея  Сергія Сергієва с днем пам’яті його небесного покровителя та подякував отцю настоятелю за його старанні труди на благо ввіреної йому Богом пастви. (подробнее)

Konferenciya21-я Всеукраинская конференция глав и сотрудников епархиальных отделов по делам молодёжи, открыла свою работу в понедельник 4-го октября текущего года.

Участие в данном мероприятии приняли представители Молодежного отдела Криворожской епархии во главе с главой отдела протоиереем Антонием Бондарем. (подробнее)

Prysiaga4-004У Криворізькому Міському Ліцеї з посиленою військовою підготовкою, курсантами перших груп, було складено урочисту клятву, в котрій ліцеїсти засвідчили  вірність своїй Батьківщині, бути хоробрими захисниками котрої в майбутньому кожен із них прагне.

По запрошенню начальника ліцею Юрченко Віталія Валентиновича, у заході прийняв участь співробітник Молодіжного відділу Криворізької єпархії УПЦ ієрей Олександр Лєсков, котрий вже шостий рік поспіль несе послух духовного наставника ліцею. (подробнее)

Nikopol15-015В день пам’яті святого великомученика Никити свій День Ангела та День Народження відзначає друге кафедральне місто Криворізької єпархії.

Розділити радість молитовного єднання зі своєю паствою до Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Нікополя прибув Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

На церковному подвір’ї Його Високопреосвященство із хлібом-сіллю та букетами квітів зустрічали вихованці недільної школи та парафіяни собору.

За богослужінням Архіпастирю співслужили благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак, благочинний Покровського благочиння протоієрей Вололимир Качан, благочинний Томаківського благочиння протоієрей Василій Турчак та духовенство єпархії.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

По запричастному вірші до присутніх у храмі богомольців звернувся протоієрей Віталій Яковенко.

Чисельні парафіяни цього дня приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень до небесного покровителя другого кафедрального міста, вмч. Никити, а також хресний хід довкола Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Нікополя.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до богомольців зі словом архіпастирського повчання, а також подякував благочинному Нікопольського благочиння за його старанні труди на благо ввіреної йому Богом пастви.

Традиційно, напередодні святкового дня відбувся конкурс малюнків та творів до Дня Ангела міста. В сам день свята учасники конкурса, що зайняли призові місця були удостоєні нагород, котрі отримали із рук правлячого Архієрея.

В завершення духовних урочистостей Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння. (подробнее)

vozdvyzhennya_khresta_hospodnoho031У свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну літургію в храмі-імениннику в який прибув на запрошення його настоятеля протоієрея Владислава Мокрушина. (подробнее)

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь