В  Криворізькій єпархії Української Православної Церкви продовжується  низка заходів на підтримку громадян та військових Збройних Сил України.

Стараннями ігумені Анастасії (Алфімової), сестер та прихожан Свято-Покровського жіночого монастиря м. Кривий Ріг була зібрана та передана допомога військовослужбовцям Збройних Сил України. Окрім продуктів харчування та медикаментів для українських військових, були передані засоби військової амуніції, ноші, маскувальні сітки, надана допомога з ремонтом автомобілів, що знаходяться у власності української армії. (подробнее)

LiturgiyaВ Неділю 4-ту після Пасхи, про розслабленного, день пам’яті святих князів страстотерпців Бориса і Гліба, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

Під час богослужіння Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору. (подробнее)

acafist001У четвер 4-ої неділі після Пасхи, день пам’яті преподобного Амфілохія Почаєвского (2002), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив читання акафісту святителю Миколаю Чудотворцю перед ковчегом з часточкою святих мощів та чудотворною іконою угодника Божого в Свято-Миколаївському храмі Кривого Рогу. (подробнее)

zinoha_obutel003В Неділю 3-тю після Пасхи, день пам’яті святих жон-мироносиць, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем прибув з архіпастирський візит до Свято-Покровської жіночої обителі м. Кривого Рогу, де очолив святкову Божественну Літургію в головному храмі обителі – Свято-Покровському соборі. (подробнее)

sv_Georgiya032В день пам’яті великомученика Георгія Побідоносця (303), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав Свято-Георгіївський храм, розташований у мікрорайоні Всебратське-2 м. Кривого Рогу.

На церковному подвір’ї владику Єфрема з хлібом-сіллю та букетами квітів зустріли парафіяни храму.

За Божественною Літургією Високопреосвященнішому владиці співслужили благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму святого великомученика Георгія Побідоносця протоієрей Олег Мартинов та запрошене духовенство.

За богослужінням до Мироподателя Господа були піднесені особливі молитовні прохання про припинення кровопролиття на українській землі.

На заупокійній єктенії Архіпастир молився за вічний спочинок та прощення гріхів українських військових та мирян, що загинули внаслідок військової агресії РФ проти України.

По запричастному вірші проповідь про життєвий подвиг та страждання святого великомученика Георгія Побідоносця виголосив настоятель храму ікони Божої Матері, іменованої «Достойно є» м. Кривий Ріг протоієрей Віктор Галіц.

Чисельні парафіяни, серед котрих було й багато іменинників, приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя Тіла і Крові Христових.

Після отпусту Божественної Літургії відбувся святковий хресний хід, в завершення котрого Архіпастир прочитав молитву до святого великомученика Георгія, а собор духовенства проспівав величання великому Побідоносцю.

По завершенні богослужіння, Митрополит Єфрем звернувся до віруючих з архіпастирським  повчанням.

Наостанок, Його Високопреосвященство привітав настоятеля храму святого великомученика Георгія Побідоносця протоієрея Олега Мартинова та парафіян храму з престольним святом, благословивши священика на подальші труди на ниві Христовій.

подробнее)

Інформаційно-просвітницький відділ Криворізької єпархії УПЦ публікує заяву Юридичного відділу щодо незаконних рішень органів місцевого самоврядування про заборону діяльності релігійних громад Української Православної Церкви.

З початку військового вторгнення Росії в Україну, стали непоодинокими випадки прийняття незаконних рішень органами місцевого самоврядування про заборону або обмеження діяльності релігійних громад Української Православної Церкви в їх адміністративно-територіальних межах, а також вимоги про зміну підлеглості на користь новоутвореного релігійного об’єднання «ПЦУ».

Відповідно до ст. 19 Конституції України «Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України».

Слід зауважити, що жодний закон або нормативно-правовий акт України не наділяє органи місцевого самоврядування правом забороняти або втручатись у діяльність релігійних організацій, навіть за умови воєнного стану. А вимога посадових осіб та органів місцевого самоврядування про зміну підлеглості релігійних громад УПЦ на користь новоутвореного «ПЦУ» є втручанням у внутрішні справи релігійної громади. Це суперечить як Європейській Конвенції з прав людини, так і Конституції України, оскільки «Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави» (ст.35 Конституції України).

З огляду на зазначене слід констатувати, що рішення про заборону діяльності релігійних громад УПЦ або примушування до «переходу» у «ПЦУ» є незаконними та не мають ніякої юридичної сили.

Українська Православна Церква в перший же день війни засудила військову агресію РФ проти України, підтримала територіальну цілісність та незалежність України, також подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що відповідно до Закону України “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років” в Україні 8 травня відзначається день пам’яті та примирення, 9 травня відзначається державне свято – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги).

З благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни та загиблих в російсько-українській війні українських громадян та військових, в усіх храмах та монастирях Криворізької єпархії Української Православної Церкви, 08 та 09 травня 2022 року, необхідно звершити панахиди, а також молебні за захисників України та за мир в Україні й світі. (подробнее)

Radonycia012У вівторок 2-ої неділі після Пасхи, на Радоницю, в день особливого поминання спочилих, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію в Свято-Миколаївському храмі м. Кривий Ріг.

Його Високопреосвященству за Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста співслужили настоятель Свято-Миколаївського храму м. (подробнее)

nedilne_bogoslyzinia014У день Антипасхи, пам’ять апостола Фоми, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив раню  Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

Під час богослужіння Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору. (подробнее)

zuvonosne_dzerelo029В п’ятницю Світлої седмиці, у свято ікони Божої Матері «Живоносне Джерело», Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав житломасив 129-го кварталу міста Кривого Рогу, де і очолив престольне свято на запрошення настоятеля храму ієрея Олега Руденко.

Зустрічали свого Архіпастиря наймолодші парафіяни-вихованці недільної школи, які своїми віршами по-дитячому прославили Воскреслого Христа.

Правлячому Архієрею за Божественною Літургією у храмі ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський та священнослужителі з числа духовенства Криворізької єпархії.

zuvonosne_dzerelo001На Малому Вході Високопреосвященніший владика, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив настоятеля храму, ієрея Олега Руденко золотим хрестом.

За богослужінням були піднесені особливі молитви про припинення кровопролиття на українській землі.

По закінченні Божественної Літургії за звичаєм було звершено мале освячення води на церковному подвір’ї та пасхальний хресний хід навколо храму-іменинника, після чого Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання, привітав богомольців із престольним святом та зі світлими Пасхальними днями.

Настоятель храму щиро подякував архіпастирю, сонму духовенства, прихожанам та гостям торжества за розділену пасхальну радість.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.

подробнее)

choloviha_obutel003В четвер Світлої седмиці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем традиційно відвідав чоловічий монастир священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривого Рогу, де очолив Пасхальне богослужіння.

Перед початком богослужіння Архіпастир та пристунє духовенство зустріли благодатний вогонь, що дивом сходить у Велику Суботу на Гроб Господній і був доставлений до Кривого Рогу з Єрусалиму.

За Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник Свято-Володимирівського чоловічого монастиря м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та священнослужителі з числа духовенства Криворізької єпархії.

choloviha_obutel046На Малому Вході Митрополит Єфрем, з благословіння Предстоятеля УПЦ, Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, удостоїв священнослужителів церковних нагород. За ревне пастирське служіння настоятель храму святого апостола первомученика архідиякона Стефана м. Кривий Ріг протоієрей Даміан Єдинок був нагороджений Митрою, благочинний чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг ієромонах Євсевій (Левін) був нагороджений хрестом з прикрасами та насельник криворізької чоловічої обителі ієромонах Никон (Козацький) був удостоєний права носіння набедренника та золотого наперсного хреста.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі, після чого Архіпастир підніс до Господа умиленну молитву про завершення війни на Україні.

Цього дня чисельні богомольці приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По завершенні Божественної Літургії відбувся хресний хід довкола Свято-Володимирівського храму обителі, по завершенні котрого Митрополит Єфрем звернувся до присутніх богомольців зі словом проповіді. (подробнее)

zinoha_obutel015В середу Світлої Седмиці, пам’ять Віленської-Остробрамської ікони Божої Матері, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив святкову Божественну Літургію в храмі святих Жон-Мироносиць криворізького Свято-Покровського жіночого монастиря. (подробнее)

iverscuj_hram039У вівторок Світлої седмиці, у свято Іверської ікони Божої Матері, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив святкову Пасхальну Божественну Літургію в храмі на честь цієї ікони, прибувши на запрошення настоятеля храму, секретаря Криворізької єпархії протоієрея Віктора Симонюка.

Святковими пасхальними вітаннями зустріли свого Архіпастиря вихованці недільної школи котрі віршами та пісноспівами прославили Світле Христове Воскресіння.

Перед початком богослужіння Архіпастир та пристунє духовенство зустріли благодатний вогонь, що дивом сходить у Велику Суботу на Гроб Господній і був доставлений до Кривого Рогу з Єрусалиму.

Митрополиту Єфрему за Божественною Літургією співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Південного міського благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького Північного міського благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького Центрального Міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

iverscuj_hram003На Малому Вході, з благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Митрополит Єфрем за старанні пастирські труди та з нагоди свята Пасхи нагородив настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Шестерня протоієрея Ігоря Шульженка правом носіння хреста з прикрасами.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі. Також за богослужінням Архіпастир молився за вічний спочинок душ померлих ліквідаторів аварії на Чорнобильській Атомній Електростанції. (подробнее)

shornobul007В 36 річницю аварії на Чорнобильській АЕС в Кривому Розі пройшли пам’ятні заходи, присвячені пам’яті подвигу як живих, так і спочилих героїв Чорнобиля.

Хрестовоздвиженський храм м. Кривого Рогу, що нині перебуває в стадії будівництва, є саме присвяченим пам’яті героїв-чорнобильців. (подробнее)

Nicolscuj_hram009В понеділок Світлої седмиці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив святкове богослужіння в Свято-Миколаївському храмі м. Кривий Ріг.

Перед початком богослужіння Архіпастир та присутнє духовенство зустріли благодатний вогонь, що зійшов у Велику Суботу на Гроб Господній в Єрусалимі, та був доставлений до Великодніх свят в Кривий Ріг. (подробнее)

pasha_vehir001Увечері в день Світлого Христового Воскресіння учні недільної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривого Рогу привітали радісними великодніми співами та святковими віршами на честь Воскреслого Христа Митрополита Єфрема та усіх присутніх у храмі. (подробнее)

pasha001В свято Воскресіння Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем у Спасо-Преображенському  кафедральному соборі  міста Кривого Рогу звершив Пасхальне богослужіння: полуношницю, хресний хід, Пасхальну заутреню і Божественну Літургію святителя Іоанна Златоуста. (подробнее)

Velyka_sybotaУ Велику Суботу Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу очолив велику вечірню і останню у поточному Великому посту Божественну Літургію святителя Василія Великого.

У п’ятнадцяти старозавітних пареміях, що читаються за богослужінням цього дня, зібрані найважливіші прообрази про порятунок людей Стражданнями і Воскресінням Іісуса Христа, а також пророцтва про настання благодатного Господнього Царства. (подробнее)

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій вітає зі Світлим Христовим Воскресінням.

                 

vitania001

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Возлюблені о Господі отці, брати і сестри!

З особливим благоговінням ми духовно надихалися богослужіннями Страсного тижня, слухали євангельські оповідання про страждання та Хресну смерть Господа нашого Ісуса Христа, Який, за пророцтвом великого пророка Ісаії, «був ранений за наші гріхи, за наші провини мучений був,… за провини народу на смерть Його дано…» (Іс. 53, 5 – 8).

Біля розп’яття Господнього, перед лицем увінчаного терновим вінцем Божественного Страждальця, ми невільно відчували і свою провину перед рятівним подвигом Його жертовної любові, бо Він невинно засуджений на Хресну смерть «заради нашого спасіння».

В останні хвилини Свого життя Господь промовив на Хресті: «Звершилось» (Ів.19,30), чим засвідчив перед небом і землею, що все потрібне для спасіння та спокутування роду людського Він виконав. І в повній слухняності волі Отця Свого Небесного Він синівськи звертається до Нього: «Отче, в руки Твої віддаю Дух Мій» (Лк.23,46).

Так звершилось велике і неосяжне таїнство покути, коли безкінечна любов Бога і Отця до Своїх земних дітей, відокремлених від Нього смертними гріхами, з однієї сторони, а Визвольна Кров Божественного Агнця, Який взяв «на Себе гріхи світу» (Ів.1,29) з іншої, повертали людині її первісний образ. Свята Церква в цю ніч устами своїх радісних чад співає: «Як однорічне ягня, благословенний нам вінець Христос, волею за всіх був принесений в жертву… жива і нежертовна жертва, як Бог, Сам Себе волею привів до Отця, воскресив із Собою всенародного Адама, воскрес від гроба» (Пасх.Кан. 4-16 п.). У хвилини заснування Своєї святої Церкви, увінчаної Його преславним Воскресінням, «Він обіцяв направду з нами бути до кінця віку… маючи Його утвердження надії, вірні, радіємо» (Пасх.Кан.9 п.).

Свята Церква, коли вводить нас у радість найславнішого торжества – до дверей вічності, «початку іншого вічного життя», закликає нас «…очистити почуття, і, оспівуючи перемогу, побачити Воскресіння Христове, яке сяє неприступним світлом» (Пасх. (подробнее)

piatnucia_vehirnia006У другій половині дня у Велику П’ятницю, в день спомину Святих Спасительних Страстей Господа нашого Іісуса Христа, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу звершив вечірню з чином виносу Святої Плащаниці та мале повечір’я з читанням канону «О распятии Господни и на плач Пресвятыя Богородицы». (подробнее)

vehirnia001Напередодні Великої П’ятниці, спомину Святих Спасительних Страстей Господа нашого Іісуса Христа, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу була відслужена утреня з читанням дванадцяти Євангелій Послідування Святих Страстей Господніх. (подробнее)

У Великий Четвер Страсної седмиці, спомин Тайної Вечері, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем молився за уставним богослужінням у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

В співслужінні соборного духовенства правлячий Архієрей звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого. (подробнее)

Liturgiya_Peredosviachenyh_Dariv014У Велику Середу Страсного тижня, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив останню у цьому Великому посту Божественну Літургію Передосвячених Дарів в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу. (подробнее)

Pogrebinnia

24 лютого 2022 року розпочався відкритий напад РФ на Україну. На сьогодні вже 1 місяць і 26 днів українські військовослужбовці героїчно боронять суверенітет та територіальну цілісність нашої держави, не шкодуючи власного життя, на виконання слів Святого Євангелія від Івана: “Ніхто більшої любові не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх” (Ин 15:13). (подробнее)

nedilne_bogosluzinia029В Неділю ваій, двонадесяте свято Входу Господнього до Єрусалима, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію у головному храмі міста Кривого Рогу – Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Увечері Лазаревої суботи, спомин Воскресіння праведного Лазаря, напередодні двонадесятого свята,  Владика Єфрем звершив Всенічне бдіння  у томуж храмі міста. (подробнее)

В суботу 6-ї неділі Великого Посту, спогад Воскрешення праведного Лазаря, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, на запрошення настоятеля храму ієромонаха Іосифа (Бурдієнко), прибув до парафії на честь Входу Господнього до Єрусалиму, що знаходиться на 5-му мікрорайоні Зарічному міста Кривого Рогу.

 На порозі храму свого архіпастиря зустрічали наймолодші парафіяни – вихованці недільної школи, яка діє при храмі.

У співслужінні  секретаря Криворізької єпархії протоієрея Віктора Симонюка, настоятеля храму Входу Господнього а Єрусалим ієромонаха Іосифа (Бурдієнко) та чисельного духовенства єпархії, владика Єфрем звершив Божественну літургію за чином святителя Іоанна Златоустого.

Під  час богослужіння були піднесені особливі прохання за припинення війни та багатостражденний український народ. Також Архієрей підніс коліноприклонну молитву в якій просив Бога милості українському народу, мужності воїнам, зцілення хворим та прихисток тим, хто позбавлений дому.

lazareva_subota026По запричастному вірші повчальне слово до присутніх виголосив  настоятель храму на честь Воздвиження Хреста Господнього м. Кривий Ріг протоієрей Владислав Мокрушин.

Всі бажаючі богомольці мали можливість приступити в цей день до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

Після закінчення Божественної літургії собором духовенства був здійснений святковий молебень перед іконою з часткою святих мощей праведного Лазаря Чотириденного, в завершення котрого правлячий Архієрей возніс молитву до цього святого.

По завершенні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до всіх присутніх з архіпастирським повчанням та привітав усіх присутніх з прийдешнім святом Входу Господнього в Єрусалим і висловив подяку отцю настоятелю за пастирські труди, які він несе у ввіреній йому парафії. (подробнее)

Gum_dopomoga002Gum_dopomoga001В Криворізькій єпархії Української Православної Церкви продовжується низка заходів на підтримку громадян та військових Збройних Сил України. (подробнее)

postrug015У вівторок 6-ої седмиці Великого посту, по закінченні Вечірнього богослужіння напередодні дня пам’яті прп. Іпатія цілителя, Печерського, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив постриг в Мантію насельників чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. (подробнее)

Volonterska_dopomogaВ  Криворізькій єпархії Української Православної Церкви продовжується  низка заходів на підтримку громадян та військових Збройних Сил України.

Парафіяни храму святого мученика Іоанна Воїна м. Кривий Ріг, на чолі зі своїм настоятелем протоієреєм Валентином Очковським, передали благодійну допомогу (медикаменти, засоби догляду та особистої гігієни, одяг та продукти харчування) Криворізькій міській клінічній лікарні №2 для догляду за пораненими воїнами ЗСУ. (подробнее)

Pogrebinnia001В Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг відбувся чин поховання Микити Дорошенка – криворізького військового, що боронив суверенітет України від російських окупантів.

Загиблий криворіжець захищав нашу державу у Донецькій області. (подробнее)

pasia001Увечері Неділі 5-тої Великого посту Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем в Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу звершив четверту, останню в цьому році, Пасію.

Його Високопреосвященству за великопісним богослужінням співслужили настоятель храму архімандрит Єрмоген (Салатюк) та клірик Спасо-Преображенського кафедрального  собору ієрей Олександр Педай. (подробнее)

nedilne_bogoslyzinia006У 5-ту Неділю Великого посту, преподобної Марії Єгипетської, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію, за чином святителя Василія Великого, в кафедеральному соборі міста Кривий Ріг.

Його Високопреосвященству за богослужінням співслужили клірики Спасо-Преображенського кафедерального собору в священному сані. (подробнее)

pohvala007В ввечері  п’ятниці 5-ї седмиці Великого посту, Митрополит Єфрем очолив вечірнє богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг.

На утрені, згідно церковного уставу, було звершено читання акафісту Пресвятій Богородиці.

В день свята Похвали Пресвятої Богородиці (Субота Акафісту), Архіпастир звершив Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. (подробнее)

Blagovischennia030В день свята Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем мав радість молитовного єднання зі своєю паствою у Свято-Благовіщенському храмі м. Кривого Рогу, куди прибув звершити Божественну Літургію на запрошення його настоятеля протоієрея Івана Барила.

Напередодні ввечері правлячий Архієрей в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг звершив Всенічне Бдіння, котре в свято Благовіщення складалось з великого повечір’я з літією, утрені та 1-го часу. За богослужінням Архіпастир освятив хліби, пшеницю, вино та єлей, а також помазав вірян освяченим єлеєм.

В сам день свята Його Високопреосвященство на церковному подвір’ї храму Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Кривий Ріг зустріли вихованці, діючої при ньому недільної школи.

За святковим богослужінням Митрополиту Єфрему співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг протоієрей Євген Клесов та настоятель Свято-Благовіщенського храму м. Кривий Ріг протоієрей Іван Барило.

На сугубій єктенії були виголошенні особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі, після чого Архіпастир підніс до Господа покаянну молитву про завершення війни на Україні.

В святковий день чисельні богомольці приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень, в завершення котрого Архіпастир возніс умиленну молитву до Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.

По закінченні святкового богослужіння правлячий Архієрей звернувся зі словами привітання до богомольців та подякував отцю-настоятелю за його старанні труди на благо ввіреної йому Богом парафії. (подробнее)

В Криворізькій єпархії Української Православної Церкви продовжується низка заходів на підтримку громадян та військових Збройних Сил України.

Парафіяни храмів святого великомученика Пантелеймона с. Родіонівка Криворізького району, святих мучеників Маккавеїв с. Кривбасс того ж району, на чолі зі своїми настоятелями протоієреєм Максимом Омельченко та ієреєм Димитрієм Лісовим, зібрали гуманітарну допомогу (продукти харчування, тощо) для потреб української армії. (подробнее)

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь