Osviachennia_pamyatnyka002В День Партизанської Слави, з благословіння Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, на запрошення Союзу ветеранів, міського Голови і Державної адміністрації Апостолівського району, духовенство Апостолівського благочиння Криворізької єпархії УПЦ на чолі з благочинним архімандритом  Ілією (Лук’яненко), прийняло участь в урочистому відкритті та освяченні Пам’ятника воїнам-партизанам, котрі героїчно воювали проти німецько-фашистських загарбників на території Грушівских плавнів та Апостолівського району. (подробнее)

s.Lozuvatka003В свято ікони Божої Матері, іменованої «Неопалима Купина» (1680),  Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до Свято-Миколаївського храму с. Лозуватка Криворізького району, де очолив урочисте богослужіння з нагоди 50-річчного ювілею від дня народження його настоятеля – протоієрея Олександра Грищенка.

За Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Районного благочиння протоієрей Борис Бабешко, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель Свято-Миколаївського храму с. Лозуватка Криворізького району протоієрей Олександр Грищенко та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

За богослужінням молились голова Криворізької районної ради Яценко Віталій Володимирович  та заступник міського голови м. Кривий Ріг Бєліков Костянтин Аркадійович.

На Малому Вході за старанні пастирські труди, а також з нагоди особистого ювілею Митрополит Єфрем нагородив настоятеля Свято-Миколаївського храму с. Лозуватка протоієрея Олександра Грищенка орденом Української Православної Церкви преподобного Іова Почаївського.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

На заупокійній єктенії Архіпастир та присутнє духовенство піднесли свої молитви за вічний спочинок душ протоієрея Григорія Грищенка – колишнього настоятеля Свято-Миколаївського храму с. Лозуватка, батька сьогоднішнього ювіляра, та всіх від віку спочилих православних християн.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства звершив подячний молебень, помолившись за отця-настоятеля протоієрея Олександра. (подробнее)

Antoniya_i_Feodosiya_Pecherskyh012В день пам’яті преподобних Антонія і Феодосія Печерських, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем наніс архіпастирський візит до храму освяченого на честь цих угодників Божих, що розташований в Інгулецькому районі м. Кривого Рогу.

Вранці святкового дня Його Високопреосвященство з хлібом сіллю та букетами квітів вітали діти Недільної школи, що діє при храмі.

Божественну Літургію Митрополит Єфрем звершив у співслужінні Преосвященнішого Лавра, єпископа Ірпінського, вікарія Київської Митрополії.

За богослужінням Архіпастирям співслужили: намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак, благочинний Широківського благочиння протоієрей Василій Яводчак, настоятель храму преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських протоієрей Роман Борак та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

З нагоди престольного свята прибули помолитись до храму колишній Народний Депутат Верховної Ради Костянтин Юрійович Павлов, заступник Криворізького міського Голови Бєрлін Валентина Миколаївна та голова Інгулецької районної в м. Кривому Розі ради Жеребило Сергій Васильович.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

Чисельні богомольці цього дня приступились до Таїнств Сповіді та Святого Причастя, причастившись від руки Єпископа Лавра.

По завершенні Божественної Літургії Архіпастирі, у співслужінні духовенства звершили молебень, по закінченні котрого, Владика Лавр прочитав молитву святим преподобним Антонію і Феодосію Печерським. (подробнее)

Petra_i_Fevronii0001В день пам’яті святих благовірних князя Петра і княгині Февронії Муромських – небесних покровителів християнського шлюбу, в Нікополі відбулось урочисте богослужіння в храмі на честь цих угодників Божих. За дотримання карантинних умов, при зібранні віруючих, з нагоди престольного свята, в храмі була звершена Божественна Літургія, котру очолив благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак. (подробнее)

Novomuchenykiv_ta_spovidnykiv_Ekaterynoslavskyh011У неділю 14-ту після Пятидесятниці в  день Покладення чесного пояса Пресвятої Богородиці (395-408), в день пам’яті Собору новомучеників та сповідників Єкатеринославських, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив святкову Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу з нагоди 24-річчя утворення Криворізької єпархії, а також 24-річчя своєї Архієрейської хіротонії.

Напередодні ввечері Його Високопреосвященство, у співслужінні духовенства Спасо-Преображенського кафедрального собору, звершив Всенічне Бдіння. За богослужінням владика Єфрем освятив на літіі хліби, пшеницю, вино і єлей, та помазав богомольців освяченим єлеєм.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник криворізького чоловічого монастиря священномученика Володимира, Митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького Міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак та духовенство Криворізької єпархії.

За богослужінням молилась ігуменя Свято-Покровського Михайлівського жіночого монастиря м. Кам’янське Іуліанія (Загорулько).

На Малому вході Високопреосвященніший владика, з благослення Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив клірика Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг протоієрея Димитрія Телятникова митрою.

На заупокійній єктенії Митрополит Єфрем молився про спокій душі пріснопам’ятного Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира, котрий у 1996 році в Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври очолив Архієрейську хіротонію криворізького Архіпастиря. (подробнее)

Vsecarycia021У свято ікони Божої Матері, іменованої «Всецариця», Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем традиційно наніс архіпастирський візит до храму на честь цього чудотворного образу Пресвятої Богородиці у Довгинцівському районі міста Кривого Рогу.

Храм ікони Божої Матері «Всецариця» розміщується на території Криворізького онкологічного диспансеру та щодня відкриває двері для усіх, хто шукає розраду та Божу допомогу у зціленні від тяжкої хвороби.

Вранці святкового дня Архіпастиря вітали діти Недільної школи храму з квітами, вони по-дитячому щиро прославили Царицю Небесну в віршах і духовних співах.

З нагоди престольного торжества правлячому Архієрею за Божественною Літургією співслужили: намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний лікарняного благочиння протоієрей Вадим Уяздовський, настоятель храму ікони Божої Матері іменованої «Всецариця» протоієрей Олег Ворона та духовенство з числа кліру Криворізької єпархії.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

На Малому Вході за старанні пастирські труди Митрополит Єфрем нагородив настоятеля храму ікони Божої Матері, іменованої «Всецариця» м. Кривий Ріг протоієрея Олега Ворону медаллю Криворізької єпархії УПЦ священномучеників Онуфрія і Порфирія І ст..

По запричасному вірші до присутніх зі словом проповіді звернувся настоятель храму святих рівноапостольних царя Костянтина і цариці Єлени м. Кривий Ріг протоієрей Георгій Леміш.

Разом з гостями та парафіянами храму до душеспасительних Таїнств Сповіді та Причастя Святих Христових Таїн приступили медичний персонал та пацієнти онкодиспансеру. (подробнее)

Pogrebinnya_Plaschanyci_Presviatoyi_Bogorodyci006В Неділю 12-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті мученика Мирона пресвітера (250), за всеношною в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив чин погребіння Плащаниці Божої Матері. (подробнее)

Liturgiya003В Неділю 12-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті мученика Мирона пресвітера (250), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору м. (подробнее)

Uspinnya_Prasviatoyi_Bogorodyci018В свято Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем відвідав чоловічий монастир священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицькому м. Кривий Ріг. Святкову Божественну Літургію Владика звершив у храмі обителі на честь священномученика Володимира.

Напередодні ввечері Архіпастир звершив Всенішне бдіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг. За богослужінням Митрополит Єфрем звершив літію, за котрою освятив хліби, пшеницю, вино та єлей.

За Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили: духівник монастирів м Кривого Рогу, секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник обителі архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії та братія монастиря в священному сані.

На Малому Вході Митрополит Єфрем, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив палицею насельників чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг ієромонаха Авраамія (Гойду) та ієромонаха Олександра (Федотова). Також Митрополит Єфрем нагородив набедреником насельника обителі ієромонаха Євсевія (Левіна), а ієродиякона Тихона (Чорного) Його Високопреосвященство нагородив подвійним орарем.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

Свято Успіння Пресвятої Богородиці видалося особливо урочистим, оскільки до Причастя Святих Христових Таїн в цей світлий день приступила численна кількість прихожан та гостей обителі.

По завершенні Божественної Літургії Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив славління святу Успіння Пресвятої Богородиці. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що 24 серпня 2020 року відзначається 29-та річниця незалежності України.

В цей день, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, необхідно провести молебні за Україну, за мир у державі та за український народ.

Liturgiya007В Неділю 11-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті святих мучеників архідиякона Лаврентія, Сікст папи, Фелікісима та Агапіта дияконів, Романа, Римських (258), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу. (подробнее)

uvilij_blagochinogo001В суботу  10-ї неділі після П’ятидесятниці, в день пам’яті апостола Матфія, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем прибув з архіпастирським візитом до храму Різдва Пресвятої Богородиці, що знаходиться  в історичному центрі міста Кривого Рогу.

На запрошення настоятеля храму, протоієрея Анатолія Риженка, правлячий архієрей очолив святкування з нагоди власного ювілею отця благочинного Центрального міського благочиння отця Анатолія, 60-ти річчя  з дня народження.

Його Високопреосвященству за Божественною літургією співслужили: секретар Криворізької єпархії, настоятель храму Іверської ікони Божої Матері протоієрей Віктор Симонюк, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та чисельне духовенство Криворізької Єпархії.

Також серед почесних гостей в храмі молилися мер міста Кривого Рогу Вілкул Ю.Г. та ректор Донецького Юридичного Інституту Бесчастний В.М..

На малому вході, з благословення Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, отець-ювіляр був нагороджений правлячим архієреєм орденом преподобного Іова Почаївського І ступеню.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг в “исцелении страждущих”.

По запричасному вірші до присутніх в храмі богомольців з проповіддю на тему життя та подвигу апостола та євангеліста Матфія  звернувся насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври викладач Київських духовних шкіл ієромонах Митрофан (Божко).

Особливо урочисто і молитовно, вже традиційно, супроводжували богослужіння три хори: великий верхній хор, лівий хор православного молодіжного братства імені святителя Петра Могили, правий дитячий хор парафіяльної недільної школи.

Після завершення Божественної літургії та святкового молебню митрополит Єфрем привітав ювіляра з днем народження та подякував за старанні труди та послух які сумлінно несе отець Анатолій протягом багатьох років свого життя. (подробнее)

Preobrazhenia028У свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, відбулася святкова Божественна Літургія у головному храмі міста Кривого Рогу – Спасо-Преображенському кафедральному соборі, яку очолив Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем. (подробнее)

Richnycia_intronizacii_blazhennishogo003В День інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася Божественна Літургія. Святкове богослужіння очолив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Інтронізація Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відбулася шість років тому, 17 серпня 2014 року у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Його Блаженству співслужили митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, голова Церковного суду УПЦ митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, митрополити, архієпископи та єпископи Української Православної Церкви, духовенство Києво-Печерської Лаври та гості у священному сані.

Richnycia_intronizacii_blazhennishogo014Під час малого входу з уваги до архіпастирських трудів Предстоятель возвів у сан митрополита архієпископів: Кам’янського і Царичанського Володимира, Новокаховського і Генічеського Філарета, Кременчуцького і Лубенського Миколая, Банченського Лонгина. У сан архієпископа возведені єпископ Васильківський Миколай та єпископ Шепетівський і Славутський Євсевій.

За заслуги перед Українською Православною Церквою та з нагоди особистих ювілеїв митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней нагороджений орденом УПЦ “Різдво Христове”, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт – орденом преподобного Агапіта Печерського I ступеня, архієпископ Новомосковський Євлогій та єпископ Макарівський Гедеон – орденом святого Володимира Великого. (подробнее)

Liturgiya003Неділю 10-у після Пасхи, день пам’яті преподобних Ісаакія, Далмата і Фавста (IV-V), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив ранню Божественну Літургію в лівому преділі на честь Турковицької ікони Божої Матері Спасо-Преображенського кафедрального собору м. (подробнее)

svv_Makkaveyiv013У свято Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього, пам’ять семи мучеників Маккавеїв: Авима, Антоніна, Гурія, Єлеазара, Євсевона, Аліма і Маркела, матері їхньої Соломонії та вчителя їхнього Єлеазара (166 р. до Р.Х.), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив святкову Божественну Літургію в Спасо-Преображенського кафедрального собору м. (подробнее)

Ioanna_Voyina017В середу 10-тої седмиці після П’ятидесятниці в храмі святого мученика Іоанна Воїна (ІV), що знаходиться на мікрорайоні 7 Зарічний м. Кривий Ріг віруючі вшанували день пам’яті його небесного заступника. Урочисте богослужіння з нагоди престольного свята храму та Дня Тезоіменитства його настоятеля протоієрея Валентина Очковського, очолив Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

На церковному подвір’ї зустріти владику зібралися наймолодші прихожани храму святого мученика Іоанна Воїна – вихованці недільної школи. З хлібом-сіллю та букетами квітів привітали вони віршами криворізького Архіпастиря.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму святого мученика Іоанна Воїна протоієрей Валентин Очковський та запрошене духовенство.

На Малому Вході за старанні пастирські труди Митрополит Єфрем нагородив настоятеля храму святого апостола Іакова сел. Токівське Апостолівського району ієрея Олександра Шахматенко камилавкою.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про за припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг в “исцелении страждущих”.

По запричасному вірші до присутніх в храмі богомольців з проповіддю на тему життя та подвигу святого мученика Іоанна Воїна звернувся настоятель храму святого первомученика архідиякона Стефана м. Кривий Ріг протоієрей Даміан Єдинок.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив молебень святому мученику Іоанну Воїну. (подробнее)

Osviachennia_kaplyci006В день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона (305) Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем та Єпископ Петропавлівський Андрій, вікарій Дніпропетровської єпархії, з нагоди Дня Тезоіменитства та 50-річчя благочинного Нікопольського благочиння протоієрея Миколая Марущака, молились за Божественною Літургією в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. (подробнее)

Nikopol014В день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона (305) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем відвідав з архіпастирським візитом Спасо-Преображенський кафедральний собор м. Нікополь. Приводом для приїзду Архіпастиря до свого другого кафедрального міста послугував День Тезоіменитства та особистий ювілей – 50-річчя, благочинного Нікопольського благочиння протоієрея Миколая Марущака.

Урочисте богослужіння очолив Високопреосвященніший Павел, Митрополит Вишгородський і  Чорнобильський, намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, в співслужінні Високопреосвященнішого Єфрема, Митрополита Криворізького і Нікопольського та Преосвященнішого Андрія, Єпископа Петропавлівського, вікарія Дніпропетровської єпархії.

Архіпастирям за Божественною Літургією співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Покровського благочиння протоієрей Володимир Качан, благочинний Томаківського благочиння протоієрей Василій Турчак, благочинний Широківського благочиння протоієрей Василь Яводчак та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

Nikopol033На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції та за здоров’я

Після читання Божественного Євангелія Митрополит Чорнобильський і Вишгородський Павел звернувся до присутніх парафіян зі словом архіпастирського повчання.

По завершенні Божественної Літургії Архіпастирі у співслужінні духовенства звершили чин славлення святому великомученику Пантелеймону та блаженному Миколаю Качанову, Новгородському чудотворцю. (подробнее)

pochayevskoyi_ikony008В свято Почаївської ікони Божої Матері (1675) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму Почаївської ікони Божої Матері м. Кривий Ріг.

На церковному подвір’ї Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю та букетами квітів зустріли вихованці Духовно-Просвітницького Центру, що діє при храмі. (подробнее)

marii_magdalunu011У вівторок 9-ї неділі по П’ятидесятниці, в день пам’яті святої рівноапостольної Марії Магдалини, свій престольний день святкують парафіяни храму-іменинника, що знаходиться на мікрорайоні Гданцівка міста Кривого Рогу. На запрошення настоятеля храму протоієрея Олександра Лескова, святкове богослужіння прибув очолити Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Біля входу до церкви криворізького Архіпастиря  з хлібом-сіллю та, вже традиційно, пасхальними писанками зустрічали наймолодші прихожани храму – вихованці недільної школи.

Митрополиту Єфрему за богослужінням співслужили благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму протоієрей Олександр Лесков та духовенство з числа кліру Криворізької єпархії.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про за припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг в “исцелении страждущих”.

По запричастному вірші із словом пастирського повчання звернувся до богомольців настоятель храму святого апостола Андрія Первозваного м. Кривий Ріг ієрей Діонісій Риженко.

marii_magdalunu007По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство в співслужінні духовенства звершив молебень  перед іконою святої мироносиці.

Наостанок владика Єфрем звернувся до численних віруючих зі словом проповіді. В своєму слові Архіпастир нагадав присутнім про життєвий подвиг Марії Магдалини та привітав усіх вічно живими словами «Христос Воскресе».

Настоятель храму протоієрей Олександр Лесков від імені прихожан подякував владиці Єфрему за архіпастирський візит і святительські молитви, а також попросив благословіння на подальші труди.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння. (подробнее)

proroka_ilii017В день пам’яті святого славного пророка Ілії (ІХ ст.. до Р.Х.), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до Свято-Іллінського храму, який є осередком духовності житломасиву 44-го кварталу в Покровському районі міста. (подробнее)

prepodobnogo_serafuma_sarovskogo001В свято знайдення мощей преподобного Серафима, Саровського чудотворця (1903), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму преподобного Серафима Саровського м. Кривий Ріг.

На церковному подвір’ї Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю та букетами квітів вітали наймолодші прихожани храму – вихованці недільної школи.

За богослужінням Митрополиту Єфрему співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму прп. Серафима Саровського м. Кривий Ріг ієрей Віталій Русанов та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

В цей святковий день особливої духовної радості надало те, що урочисте богослужіння було вперше звершено в стінах нового храму. Земна келія преподобного Серафима Саровського, хоча ще й перебуває в стадії будівництва, проте вже прийняла в своїх стінах всіх тих паломників, що прибули вклонитися угоднику Божому, випрошуючи його святих молитов.

prepodobnogo_serafuma_sarovskogo024На Малому Вході, за старанні пастирські труди, Митрополит Єфрем нагородив настоятеля храму прп. Серафима Саровського м. Кривий Ріг ієрея Віталія Русанова набедреником.

На богослужінні були піднесені сугубі прохання за припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг в “исцелении страждущих”.

По запричастному вірші до присутніх в храмі богомольців із проповіддю звернувся настоятель Свято-Троїцького храму м. Кривий Ріг протоієрей Валентин Задорожній.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив молебень преподобному Серафиму Саровському перед його іконою із часткою святих мощей. (подробнее)

den_ pamyati_muchenytsi_yuliyi005У середу 8-ї неділі після П’ятидесятниці, в день пам’яті  святої мучениці Іулії діви (близько 625 р.), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в храмі на честь цієї святої, розташованому в дзвіниці Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Його Високопреосвященству співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), клірик Свято-Преображенського кафедрального собору м.Кривий Ріг протоієрей Олександр Горовенко, настоятель храму святої мучениці Татіани м. Кривий Ріг протоієрей Антоній Бондар, настоятель храму ікони Божої Матері «Віднайдення загиблих» м. Кривий Ріг протоієрей Анатолій Бондар, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг протоієрей Димитрій Салатюк, настоятель Свято-Благовіщенського храму м. Кривий Ріг протоієрей Іван Барило та настоятель храму святого рівноапостольного Великого князя Володимира м. Кривий Ріг ієрей Вадим Мусевич.

На богослужінні були піднесені сугубі прохання за припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг в “исцелении страждущих”.

На заупокійній єктенії Архіпастир молився за вічний спочинок душі свого батька, пріснопам’ятного  раба Божого Степана, та всіх своїх близьких, що відійшли у вічність.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство, у співслужінні духовенства, звершив панахиду по своєму батькові і всіх від віку спочилих православних християнах.

Насамкінець владика Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та подякував за святі молитви.

Свята мучениця Іулія народилася в Карфагені в християнській сім’ї. Коли перси взяли Карфаген (близько 625 р.) і безліч жителів відвели в полон, то разом з ними була взята й дівчинка, блаженна Іулія, дочка однієї відомої людини Аналсона. (подробнее)

Sv.kn.Volodymyra023В день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, у Святому Хрещені Василія (1015), спомин Хрещення Русі (988) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем відвідав з архіпастирським візитом новозбудований Свято-Володимирівський храм м. Кривий Ріг.

Приміщення під будівництво храму на честь святого хрестителя Русі було пожертвуване благодійниками Андрюшко Андрієм Костянтиновичем та Андрюшко Артемом Костянтиновичем, на спомин душі їх діда-військовослужбовця, нині тезоіменитого Володимира, що воював на фронтах Великої Вітчизняної Війни.

Його Високопреосвященству за першою в стінах новозбудованого храму Божественною Літургією співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та запрошене духовенство.

За богослужінням молився заступник голови Саксаганської районної в місті Кривому Розі ради Криворотній Ігор Іванович.

На Малому Вході Митрополит Єфрем нагородив настоятеля храму святого рівноапостольного князя Володимира ієрея Вадима Мусевича наперсним хрестом.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

На зупокійній єктенії Архіпастир та присутнє духовенство піднесли свої молитви за вічний спочинок душі приснопам’ятного Митрополита Київського і всієї України Володимира з нагоди дня його Тезоіменитства.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень до святого рівноапостольного князя Володимира та преподобного Іова Угольського перед іконою зі святими мощами преподобного старця, котру Архіпастир подарував на молитовну згадку молодій парафії. (подробнее)

Liturgaya006В Неділю 7-му після П’ятидесятниці, день пам’яті святих отців шести Вселенських Соборів, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору м. (подробнее)

Narada001В середу 6-ої седмиці після П’ятидесятниці в приміщенні Дніпропетровської Обласної Державної Адміністрації відбулась робоча нарада з питань дотримання протиепідемічних заходів під час проведення релігійних заходів, в котрій прийняв участь Керуючий Криворізькою єпархією Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Очолив збори Директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Сердюк Валерій Миколайович.

Під час наради були заслухані доповіді Директора ДУ «Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України» Чуб Романа Валентиновича, а також доцента медичних наук, професора, завідувача кафедри інфекційних хвороб ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» Шостакович-Корецької Людмили Романівни та начальника управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації Першини Наталії Генадіївни.

Narada002На заході були присутні керівники релігійних організацій, що діють на території Дніпропетровської області, а також Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Грицай Ірина Олегівна та заслужений лікар України, головний лікар КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І. І. Мечникова» Риженко Сергій Анатолійович.

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, внаслідок зростання кількості захворювань громадян на COVID-19, представники влади закликали керівників релігійних організацій дотримуватися під час богослужінь карантинних вимог, встановлених з метою попередження розповсюдження захворюваності на короновірусну хворобу COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.

У відповідь Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звернувся до директора Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Сердюка Валерія Миколайовича зі словом вдячності за своєчасний та конструктивний діалог державної та духовної гілок влади. (подробнее)

Bozhestvenna_Liturgiya006В Неділю 6-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті преподобного Сисоя Великого (429), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

Напередодні недільного дня Архіпастир звершив Всенічне Бдіння в тому ж Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. (подробнее)

Turkovycka016В день свята Покладення чесної ризи Пресвятої Богородиці у Влахерні (V) та Турковицької ікони Божої Матері (XIV), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив духовне торжество у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу, де згадана чудотворна ікона зберігається на особливому шанованому місці – зліва від центрального вівтаря.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак, благочинний Криворізького районного благочиння протоієрей Борис Бабешко, благочинний Криворізького лікарняного благочиння протоієрей Вадим Уяздовський, благочинний Широківського благочиння протоієрей Василь Яводчак, благочинний Покровського благочиння протоієрей Володимир Качан, благочинний Томаківського благочиння протоієрей Василій Турчак, насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври ієромонах Митрофан (Божко) та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

На Малому Вході Високопреосвященніший владика, з благослення Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив благочинного Широківського благочиння протоієрея Василія Яводчака другим хрестом з прикрасами, клірика Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг протоієрея Євгена Кльосова митрою, а також настоятеля храму святого рівноапостольного князя Володимира с. Широке Криворізького району протоієрея Андрія Рудницького хрестом з прикрасами.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження. (подробнее)

Turkovycka_Vechirnia009Щороку 15 липня, у спомин Покладення чесної ризи Пресвятої Богородиці у Влахерні (V), віруючі Криворізької єпархії звершують особливе шанування Божої Матері в Її чудотворному образі «Турковицька». Оригінал цієї ікони був знайдений в XIV столітті у польському селі Турковичі на православній Холмщині. (подробнее)

Petra i PavlaЩороку, в день пам’яті славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла (67г.), православні жителі міста Зеленодольська Апостолівського району збираються у Свято-Петропавлівському храмі свого міста, аби відзначити другу Пасху – престольне свято.

Цього року, в цей святий день святкове богослужіння очолив керуючий Криворізькою єпархією Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

На церковному подвір’ї з хлібом-сіллю та букетами квітів, Його Високопреосвященство зустрічали наймолодші прихожани храму – вихованці недільної школи.

Правлячому Архієрею співслужили священики Апостолівського благочиння на чолі з благочинним округу архімандритом Іллею (Лук’яненком), а також настоятель храму священномученика Онуфрія м. Кривого Рогу протоієрей Володимир Златов та клірик Сумської єпархії протоієрей Олександр Кудряшов – благочинний Свято-Троїцького архієрейського кафедрального собору м. Суми.

За богослужінням молився Зеленодольський міський голова Савченко Андрій Володимирович.

Після читання Святого Євангелія Митрополит Єфрем звернувся до присутніх в храмі богомльців зі словом архіпастирського повчання.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

За доброю християнською традицією в завершенні Петрового посту більшість прихожан і гостей храму приступили до Таїнств Покаяння та Причастя Святих Христових Таїн.

Стараннями настоятеля храму святих первоверховних апостолів Петра і Павла м. Зеленодольськ протоієрея Олександра Кривцова на території церкви був споруджений уклінний хрест, котрий, по закінченні Божественної Літургії, в співслужінні духовенства освятив Високопреосвященніший владика.

По завершенні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та привітав отця-настоятеля і парафіян з храмовим святом. (подробнее)

Gleyuvatka_001В свято Тихвінської ікони Божої Матері (1383), день пам’яті святителя Діонісія, архієпископа Суздальського (1385), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму 40 мучеників Севастійських с. Глеюватка Криворізького району, де очолив урочисте богослужіння з нагоди 30-річчя та Дня Тезоіменитства його настоятеля – ієрея Діонісія Оляновського.

За богослужінням Митрополиту Єфрему співслужили благочинний Криворізького Районного благочиння протоієрей Борис Бабешко, настоятель храму Різдва Іоанна Предтечі м. Кривий Ріг протоєрей Георгій Гладиш, настоятель храму святих апостолів Петра і Павла с. Зелене Поле Криворізького району протоієрей Георгій Гецко, настоятель храму святих благовірних князя Петра і Февронії м. Кривий Ріг ієрей Андрій Стіньо та настоятель храму 40 мучеників Севастійських с. Глеюватка Криворізького району ієрей Діонісій Оляновський.

На Малому Вході за старанні пастирські труди, а також з нагоди особистого ювілею та Дня Тезоіменитства Митрополит Єфрем нагородив настоятеля храму 40 мучеників Севастійських ієрея Діонісія Оляновського правом носіння золотого наперсного хреста.

Gleyuvatka_002На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

На зупокійній єктенії Архіпастир та присутнє духовенство піднесли свої молитви за вічний спочинок душі приснопам’ятного Митрополит Київського і всієї України Володимира з нагоди дня його Архієрейської хіротонії

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив молебень до Пресвятої Богородиці перед Її святою іконою, іменованою «Тихвинською», в закінчення котрого Високопреосвященніший владика підніс умиленну молитву до Пречистої Діви. (подробнее)

Petra_ta_Phevronii009У день пам’яті святих благовірних князя Петра і княгині Февронії Муромських (1228), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму освяченого на честь цих святих, що розташований на мкрн. Даманський м. Кривого Рогу.

Вранці святкового дня Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю та букетами квітів вітали прихожани храму.

За богослужінням Митрополиту Єфрему співслужили намісник криворізького чоловічого монастиря Священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, настоятель храму святих благовірних князя Петра і княгині Февронії Муромських  м. Кривий Ріг ієрей Андрій Стіньо та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

За Божественною Літургією молився голова Тернівської районної в м. Кривому Розі ради Солод Віталій Михайлович.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По запричастному вірші до парафіян з проповіддю на тему життя та подвигу святих благовірних князя Петра та княгині Февронії звернувся настоятель храму ікони Божої Матері “Живоносне Джерело” м. Кривий Ріг ієрей Олег Руденко.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства звершив молебень перед іконою зі святими мощами святих благовірних князів Петра і Февронії, по закінченні котрого, Владика підніс умиленну молитву до святих покровителів християнського шлюбу.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння. (подробнее)

Ioanna_Predtechi017В свято Різдва Чесного Славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна Митрополит Єфрем відвідав з архіпастирським візитом храм на честь Різдва Іоанна Предтечі міста Кривого Рогу, що розташований неподалік від міської лікарні №8, де і очолив Божественну Літургію з нагоди престольного свята.

На церковному подвір’ї правлячого Архієрея з хлібом-сіллю та букетами квітів зустріли вихованці недільної школи.

Митрополиту Єфрему за Божественною Літургією співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Жовтоводського благочиння протоієрей Олександр Панамаренко, настоятель храму Різдва Іоанна Хрестителя протоієрей Георгій Гладиш та запрошене духовенство.

За Божественною Літургією молився голова Тернівської районної в м. Кривому Розі ради Солод Віталій Михайлович та медичний персонал 8-ї міської клінічної лікарні м. Кривий Ріг.

На Малому Вході за старанні пастирські труди настоятель храму Різдва Іоанна Хрестителя м. Кривий Ріг протоієрей Георгій Гладиш, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, був нагороджений Митрополитом Єфремом хрестом з прикрасами.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, а також прохання за медичних працівників, котрі самовіддано несуть своє служіння людям допомагаючи перемогти тяжкий недуг, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По запричастному вірші до присутніх в храмі богомольців із словом проповіді звернувся настоятель храму на честь святителя Миколая Чудотворця м. Кривий Ріг (сел. Вечірній Кут) ієромонах Іосиф (Бурдієнко). (подробнее)

Den_narodzhennia016В свято ікони Божої Матері іменованої «Не ридай Мене, Мати» (ХІХ) шість років тому відійшов до Господа Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир (+2014). В цей день Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив соборне богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг.

Помолитись за спочилого у Бозі Предстоятеля Української Православної Церкви, а також привітати владику Єфрема із Днем Народження прибули секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира митрополита Київського і Галицького м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак та духовенство єпархії.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

На заупокійній єктенії Митрополит Єфрем підніс до Господа молитовні прохання про вічний спочинок душі Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

Чисельні парафіяни в цей день приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По закінченні Божественної Літургії Високопреосвященніший владика, у співслужінні духовенства, звершив подячний молебень з нагоди свого Дня Народження та заупокійну літію за приснопам’ятним Митрополитом Володимиром.

По закінченні богослужіння правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання, нагадавши про той подвиг, що підняв  на себе, за часів свого земного життя, спочилий Предстоятель УПЦ. (подробнее)

Velopalomnyctvo01В понеділок 3-ої неділі після П’ятидесятниці, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, відбулось велопаломництво, організоване Молодіжним відділом Криворізької єпархії, разом з клубом велотуризму “Горинзонт”. (подробнее)

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь