Ioanna_Zlatousta_002В четвер 25-тої неділі після П’ятидесятниці, день пам’яті святителя Іоанна Златоуста, архієп. Константинопольського (407) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив святове богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. (подробнее)

Zbory_001В день пам’яті апостолів від 70-ти Ераста, Олімпа, Родіона, Сосипатра, Кварта и Тертія (І) в Малому залі засідань Управління Криворізької єпархії відбулось засідання єпархіальної ради під головуванням Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема.

Перед початком зборів присутні помолились за вічний спочинок душ новопреставленого Патріарха Сербського Іринея (Гавриловича) та Митрополита Київського і всієї України Володимира (Сабодана), котрому в цей день виповнилося б 85 років. (подробнее)

Liturgiya_004В Неділю 24-ту після П’ятидесятниці, свято ікони Божої Матері, іменованої «Скоропослушниця», Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору м. (подробнее)

hram_sviatago_nikolaia005В суботу 24-ї неділі після П’ятидесятниці, в день пам’яті Собору Архістратига Божого Михаїла та прочих небесних сил безплотних, Високопреосвященнійший Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в храмі Святителя Божого Миколая міста Кривий Ріг. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії доводить до Вашого відома, що 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи і 28 листопада День пам’яті жертв голодоморів.

У зв’язку з цим, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, необхідно в вищезазначені дні в усіх храмах Криворізької єпархії УПЦ провести панахиди за загиблими в боротьбі за свободу і незалежність України та за жертвами голодоморів. (подробнее)

Liturgiya_005В Неділю 23-тю після П’ятидесятниці, день пам’яті святих мучеників Акиндина, Пігасія, Єлпідифора, Анемподисти і тих, що з ними (близько 341-345), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу. (подробнее)

petra_kalnehevskogo020В п’ятницю 23-ї неділі після П’ятидесятниці, в день пам’яті святого праведного Петра Калнишевського (1803), Митрополит Криворізький і Нікопольський  Єфрем прибув до храму, що заснований в м. Кривому Розі на честь останнього кошового отамана.

На порозі храму, свого Архіпастиря зустріли  Голова виконкому Центральної районної в місті Кривому Розі Ради Нєженцев Сергій Володимирович та вдячні парафіяни. (подробнее)

molebin002В день пам’яті священомученика  Зиновія Егейского та сестри його Зиновії (285), в Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу, що знаходиться в Центрально-Міському районі міста, Митрополит Єфрем звершив молебень святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському перед його святими мощами та чудотворною іконою. (подробнее)

vmc.Paraskevy_005У вівторок 23 седмиці після П’ятидесятниці, день пам’яті святої великомучениці Параскеви, нареченої П’ятниця (ІІІ), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію у храмі святої Параскеви, що знаходиться у крайній північній частині міста Кривого Рогу – на мікрорайоні Даманському.

 Перед початком богослужіння правлячого Архієрея тепло зустрічали вихованці недільної школи, що діє при храмі.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили благочинний Північного міського благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму Великомучениці Параскави протоієрей Ростислав Гомзяк  та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

Знаменна духовна подія щороку збирає багато прихожан і гостей для спільної молитви, до неї цього дня долучився і заступник голови Тернівської районної у місті Кривому Розі ради Кушнір Сергій Іванович.

Після читання Святого Євангелія Владика звернувся до народу Божого зі словом архіпастирського повчання.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

По запричасному вірші до присутніх із проповіддю на тему життя та подвигу святої великомучениці Параскеви П’ятниці звернувся настоятель храму святої великомучениці Варвари м. Кривий Ріг протоієрей Роман Лесюк.

По завершенні Божественної Літургії Владика, у співслужінні духовенства, звершив молебень, наприкінці котрого Митрополит Єфрем підніс молитву до святої великомучениці Параскеви.

Після завершення богослужіння Архіпастир звернувся до присутніх на храмовому святі зі словом привітання. Архієрей тепло подякував настоятелю храму протоієрею Ростиславу Гомзяку за старанні труди у ввіреній йому парафії та благословив на подальші звершення у славу Божу. (подробнее)

Dymytriya_Solunskogo_008В день пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського, котрий постраждав за Христа у ІV столітті, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав храм на честь великомученика Димитрія в Довгинцівському районі міста Кривого Рогу, де очолив святкове богослужіння з нагоди престольного свята. (подробнее)

Kazanskoi_ikony_Bozhoyi_Materi003Димитріївська поминальна субота – субота перед днем пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського, який відзначається 8 листопада за новим стилем. Вона стала днем особливого поминання покійних після перемоги руських воїнів в Куликовській битві в 1380 році. (подробнее)

Kazanskoi_ikony_Bozhoyi_Materi016В свято Казанської ікони Божої Матері (1612) відбулось урочисте богослужіння в храмі на честь цього чудотворного образу Пресвятої Богородиці у місті Кривому Розі.

Новий величний собор було збудовано на історичному місці, де до 60-х років минулого століття стояв храм святого благовірного князя Олександра Невського в селищі Довгинцеве, поруч з головним залізничним вокзалом міста – «Кривий Ріг-Головний». В наші дні ця земна келія Цариці Небесної прикрашається трудами настоятеля храму протоієрея Анатолія Беденка, котрий, з нагоди престольного свята, запросив розділити радість молитовного єднання зі своєю паствою у стінах нового храму Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема.

На церковному подвір’ї Високопреосвященнішого владику з хлібом-сіллю та букетами квітів зустрічали вихованці недільної школи.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужив намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), настоятель храму Казанської ікони Божої Матері м. Кривого Рогу протоієрей Анатолій Беденко та запрошене духовенство.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

По запричасному вірші до присутніх зі словом проповіді звернувся настоятель храму святителя Миколая м. Кривий Ріг протоієрей Іван Гангур.

Чисельні прихожани та гості храму Казанської ікони Божої Матері цього дня приступили до спасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По закінченні Святої Євхаристії Митрополит Єфрем очолив святковий молебень, в закінчення котрого Високопреосвященніший Владика підніс молитву до Цариці Небесної перед Її Казанською іконою.

Після богослужіння Архіпастир привітав духовенство та вірян зі святом, побажавши усім постійного заступництва Божої Матері. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії Української Православної Церкви повідомляє, що в період з жовтня 1943 року по березень 1944 року велись запеклі бої, на території між селами Недайвода та Іскровка. За часи проведення бойових дій на полях загинули 53000 бійців.

До Криворізького Єпархіального Управління звернулись представники громадської організації «Свіча пам’яті» з проханням провести заупокійні богослужіння за полеглими на полі бою воїнами. (подробнее)

Liturgiya_nedilna006В Неділю 21-у після П’ятидесятниці, день пам’яті святого пророка Іоіля, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору м. (подробнее)

Liturgiya012В середу 21-ї Неділі після П’ятидесятниці, в день шанування ікони Божої Матері «Спорительниця хлібів», Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в кафедральному соборі міста з нагоди 30-ої річниці дарування Грамоти Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Алексія ІІ про незалежність і самостійність Української Православної Церкви у своєму управлінні, яка була вручена 28 жовтня 1990 року. (подробнее)

iverskoj_ikonu005В понеділок 21-ї Неділі після П’ятидесятниці, коли Свята Церква вшановує Іверську ікону Божої Матері, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в храмі освяченому на честь цього образу Богородиці який також іменують «Вратарниця».

Біля входу в храм Криворізького Архіпастиря з хлібом-сіллю та квітами зустрічали прочани та наймолодші з прихожан храму-іменинника – вихованці недільної школи.

Його Високопреосвященству за Божественною Літургією співслужили настоятель храму Іверської ікони Божої Матері протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), настоятель храму святого мученика Іоанна Воїна м. Кривий ріг протоієрей Валентин Очковський, настоятель Свято-Благовіщенського храму м. Кривий Ріг протоієрей Іван Барило, настоятель храму Різдва Божої Матері с. Шестірня ієрей Ігор Шульженко та клірик храму Іверської ікони Божої Матері протоієрей Ігор Вацура.

iverskoj_ikonu004На Малому вході, за ревні пастирські труди, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Митрополит Єфрем нагородив клірика храму Іверської ікони Божої Матері протоієрея Ігоря Вацуру правом служіння Божественної Літургії з відкритими Царськими вратами до «Отче наш».

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

Після завершення Божественної Літургії, правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив молебень до Пресвятої Богородиці, в закінченні котрого Його Високопреосвященство підніс молитву до Цариці Небесної на честь її ікони, іменованої «Іверська».

На сам кінець Митрополит Єфрем привітав протоієрея Віктора та прихожан з престольним святом, подякував отцю настоятелю за його труди й побажав допомоги Божої в пастирському служінні. (подробнее)

nedilia_22_pislia_piatudesiatnuhci013В Неділю 20-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті отців VII Вселенського Собору, та святителя-сповідника Миколая митрополита Алма-Атинського (1955), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу. (подробнее)

denij_vuzvolenia_ykrainu001Напередодні дня визволення України від фашистських загарбників, у Кривому Розі в сквері біля храму Святителя Миколая в Центрально–міському районі міста, за дотриманням карантинних заходів, проходили урочистості з нагоди відзначення 76-ї річниці визволення України. (подробнее)

PanahydaВ день пам’яті преподобної Таїсії (IV) виповнився рік від дня смерті видатного криворіжця, благодійника та мецената, стараннями котрого були збудовані та оздобленні чисельні храми на Криворіжжі, покійного Голови правління ПАТ «Кривбасзалізрудком» Караманця Федора Івановича. (подробнее)

PredstoyatelСьогодні з сумом змушені констатувати, що Україна уже понад півроку переживає складні часи боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Коронавірус перемінив життя багатьох людей. Епідемічна небезпека змусила по-особливому цінувати Богом дане життя, благополуччя наших рідних і близьких, ретельніше слідкувати за власним здоров’ям.

Слідуючи Святому Писанню, ми своє життя вручаємо в руки Господа Іісуса Христа, Який є нашим Спасителем і Цілителем. І віримо, що в нашому житті все відбувається з волі Божої, Який не хоче загибелі Своїх дітей, а дарує життя вічне в обителях Царства Небесного (Ін. 3:16). А тому нинішня ситуація, яку ми переживаємо, хай не буде підставою для розпачу чи відчаю, а сприймається як випробування нашої любові, смирення та терпіння. Проте нехтувати особистою безпекою чи здоров’ям також не слід.

Закликаю усіх уважно ставитись до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я, додержуватись карантинних норм, не ігнорувати засобами індивідуального захисту, дотримуватись соціальної дистанції, дезінфекційного режиму. У храмах та церковних приміщеннях слід здійснювати вхідний санітарний контроль.

Особливо вразливими до захворювань є люди похилого віку. Вони потребують нашої допомоги та підтримки. Тому особливо прошу наших літніх парафіян не наражати себе на небезпеку, уникати місць з великим скупченням людей та не залишати своїх домівок без нагальної потреби.

За словами святих отців, хвороби даються для духовного очищення та спасіння душі. Часто через захворювання людина знаходить шлях до Бога. Ми не завжди можемо знати Промисл Божий у власному житті, задля чого послане те чи інше випробування. Але наш благословенний обов’язок — змінювати на краще своє гріховне життя та духовно зростати в християнських чеснотах.

Закликаю усіх вас, дорогі брати і сестри, разом з турботою про тілесне здоров’я, піклуватись й про духовне, посилити наші церковні та домашні молитви, в тому числі й за лікарів, які продовжують ціною власного життя та здоров’я боротись з пандемією, принести щирі плоди покаяння та засвідчити у справах любові, що ми воістину є дітьми Божими. (подробнее)

Liturgiya004В Неділю 19-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті мучениці Харитини (304), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору м. (подробнее)

VidznakaВ день пам’яті святого благовірного князя Владислава Сербського, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, співробітники Молодіжного відділу Криворізької єпархії УПЦ, за вклад в розвиток духовних цінностей серед дітей та молоді, нагородили благословенною Архієрейською Грамотою старшого інспектора відділу зв’язків з громадськістю полку патрульної поліції в м. (подробнее)

Veloprobig002Вранці 29 вересня 2020 року стартував велопробіг за мир в Україні з Київа до Святогорську. Від столичного храму святого Ярослава Мудрого (що на Березняках) учасники проїхали біля 700 кілометрів та 5 жовтня прибули до Свято-Успенської Святогірської Лаври.

Співорганізаторами та учасниками велопробігу виступили співробітники та члени Молодіжного відділу Криворізької Єпархії Української Православної Церкви. (подробнее)

PalomnyctvoВ день відданя свята Воздвиження Животворящого Хреста Господнього учні недільної школи “Благовісточка”, що діє при храму Благовіщеня Пресвятої Богородиці м. Кривий Ріг, по закінченні Божественної Літургії, у супроводі викладачів недільної школи, звершили паломницьку екскурсію по храмам нашого міста. (подробнее)

Mol_viddilВ понеділок 28 вересня 2020 року в смт. Лазурне розпочала свою роботу ХІХ Всеукраїнська конференція керівників та співробітників єпархіальних молодіжних відділів.

З благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрем участь в заході прийняв заступник голови Молодіжного відділу Криворізької єпархії УПЦ протоієрей В’ячеслав Єрмохін. (подробнее)

Nikopol002В день пам’яті святого великомученика Никити, свій День Ангела, відзначає друге кафедральне місто Криворізької єпархії – Нікополь.

В святковий день в кафедральному Спасо-Преображенському соборі м. Нікополя була звершена Божественна Літургія. (подробнее)

Suvorivske002На території Криворізького ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, також відомому як «Суворівське училище», пройшла урочиста лінійка з приводу початку нового навчального року. За встановленою традицією, саме наприкінці вересня батьки новобранців вперше можуть потрапити на закриту територію і побачити своїх дітей, вчорашніх випускників 9-х класів, котрі до цього часу вже одяглися у парадну білу форму ліцею, навчилися основам стройової підготовки та дають урочисту клятву ліцеїста. (подробнее)

Osviachennia_pamyatnyka002В День Партизанської Слави, з благословіння Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, на запрошення Союзу ветеранів, міського Голови і Державної адміністрації Апостолівського району, духовенство Апостолівського благочиння Криворізької єпархії УПЦ на чолі з благочинним архімандритом  Ілією (Лук’яненко), прийняло участь в урочистому відкритті та освяченні Пам’ятника воїнам-партизанам, котрі героїчно воювали проти німецько-фашистських загарбників на території Грушівских плавнів та Апостолівського району. (подробнее)

s.Lozuvatka003В свято ікони Божої Матері, іменованої «Неопалима Купина» (1680),  Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до Свято-Миколаївського храму с. Лозуватка Криворізького району, де очолив урочисте богослужіння з нагоди 50-річчного ювілею від дня народження його настоятеля – протоієрея Олександра Грищенка.

За Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Районного благочиння протоієрей Борис Бабешко, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель Свято-Миколаївського храму с. Лозуватка Криворізького району протоієрей Олександр Грищенко та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

За богослужінням молились голова Криворізької районної ради Яценко Віталій Володимирович  та заступник міського голови м. Кривий Ріг Бєліков Костянтин Аркадійович.

На Малому Вході за старанні пастирські труди, а також з нагоди особистого ювілею Митрополит Єфрем нагородив настоятеля Свято-Миколаївського храму с. Лозуватка протоієрея Олександра Грищенка орденом Української Православної Церкви преподобного Іова Почаївського.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

На заупокійній єктенії Архіпастир та присутнє духовенство піднесли свої молитви за вічний спочинок душ протоієрея Григорія Грищенка – колишнього настоятеля Свято-Миколаївського храму с. Лозуватка, батька сьогоднішнього ювіляра, та всіх від віку спочилих православних християн.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства звершив подячний молебень, помолившись за отця-настоятеля протоієрея Олександра. (подробнее)

Antoniya_i_Feodosiya_Pecherskyh012В день пам’яті преподобних Антонія і Феодосія Печерських, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем наніс архіпастирський візит до храму освяченого на честь цих угодників Божих, що розташований в Інгулецькому районі м. Кривого Рогу.

Вранці святкового дня Його Високопреосвященство з хлібом сіллю та букетами квітів вітали діти Недільної школи, що діє при храмі.

Божественну Літургію Митрополит Єфрем звершив у співслужінні Преосвященнішого Лавра, єпископа Ірпінського, вікарія Київської Митрополії.

За богослужінням Архіпастирям співслужили: намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак, благочинний Широківського благочиння протоієрей Василій Яводчак, настоятель храму преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських протоієрей Роман Борак та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

З нагоди престольного свята прибули помолитись до храму колишній Народний Депутат Верховної Ради Костянтин Юрійович Павлов, заступник Криворізького міського Голови Бєрлін Валентина Миколаївна та голова Інгулецької районної в м. Кривому Розі ради Жеребило Сергій Васильович.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

Чисельні богомольці цього дня приступились до Таїнств Сповіді та Святого Причастя, причастившись від руки Єпископа Лавра.

По завершенні Божественної Літургії Архіпастирі, у співслужінні духовенства звершили молебень, по закінченні котрого, Владика Лавр прочитав молитву святим преподобним Антонію і Феодосію Печерським. (подробнее)

Petra_i_Fevronii0001В день пам’яті святих благовірних князя Петра і княгині Февронії Муромських – небесних покровителів християнського шлюбу, в Нікополі відбулось урочисте богослужіння в храмі на честь цих угодників Божих. За дотримання карантинних умов, при зібранні віруючих, з нагоди престольного свята, в храмі була звершена Божественна Літургія, котру очолив благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак. (подробнее)

Novomuchenykiv_ta_spovidnykiv_Ekaterynoslavskyh011У неділю 14-ту після Пятидесятниці в  день Покладення чесного пояса Пресвятої Богородиці (395-408), в день пам’яті Собору новомучеників та сповідників Єкатеринославських, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив святкову Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу з нагоди 24-річчя утворення Криворізької єпархії, а також 24-річчя своєї Архієрейської хіротонії.

Напередодні ввечері Його Високопреосвященство, у співслужінні духовенства Спасо-Преображенського кафедрального собору, звершив Всенічне Бдіння. За богослужінням владика Єфрем освятив на літіі хліби, пшеницю, вино і єлей, та помазав богомольців освяченим єлеєм.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник криворізького чоловічого монастиря священномученика Володимира, Митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького Міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак та духовенство Криворізької єпархії.

За богослужінням молилась ігуменя Свято-Покровського Михайлівського жіночого монастиря м. Кам’янське Іуліанія (Загорулько).

На Малому вході Високопреосвященніший владика, з благослення Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив клірика Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг протоієрея Димитрія Телятникова митрою.

На заупокійній єктенії Митрополит Єфрем молився про спокій душі пріснопам’ятного Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира, котрий у 1996 році в Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври очолив Архієрейську хіротонію криворізького Архіпастиря. (подробнее)

Vsecarycia021У свято ікони Божої Матері, іменованої «Всецариця», Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем традиційно наніс архіпастирський візит до храму на честь цього чудотворного образу Пресвятої Богородиці у Довгинцівському районі міста Кривого Рогу.

Храм ікони Божої Матері «Всецариця» розміщується на території Криворізького онкологічного диспансеру та щодня відкриває двері для усіх, хто шукає розраду та Божу допомогу у зціленні від тяжкої хвороби.

Вранці святкового дня Архіпастиря вітали діти Недільної школи храму з квітами, вони по-дитячому щиро прославили Царицю Небесну в віршах і духовних співах.

З нагоди престольного торжества правлячому Архієрею за Божественною Літургією співслужили: намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний лікарняного благочиння протоієрей Вадим Уяздовський, настоятель храму ікони Божої Матері іменованої «Всецариця» протоієрей Олег Ворона та духовенство з числа кліру Криворізької єпархії.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

На Малому Вході за старанні пастирські труди Митрополит Єфрем нагородив настоятеля храму ікони Божої Матері, іменованої «Всецариця» м. Кривий Ріг протоієрея Олега Ворону медаллю Криворізької єпархії УПЦ священномучеників Онуфрія і Порфирія І ст..

По запричасному вірші до присутніх зі словом проповіді звернувся настоятель храму святих рівноапостольних царя Костянтина і цариці Єлени м. Кривий Ріг протоієрей Георгій Леміш.

Разом з гостями та парафіянами храму до душеспасительних Таїнств Сповіді та Причастя Святих Христових Таїн приступили медичний персонал та пацієнти онкодиспансеру. (подробнее)

Pogrebinnya_Plaschanyci_Presviatoyi_Bogorodyci006В Неділю 12-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті мученика Мирона пресвітера (250), за всеношною в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив чин погребіння Плащаниці Божої Матері. (подробнее)

Liturgiya003В Неділю 12-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті мученика Мирона пресвітера (250), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору м. (подробнее)

Uspinnya_Prasviatoyi_Bogorodyci018В свято Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем відвідав чоловічий монастир священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицькому м. Кривий Ріг. Святкову Божественну Літургію Владика звершив у храмі обителі на честь священномученика Володимира.

Напередодні ввечері Архіпастир звершив Всенішне бдіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг. За богослужінням Митрополит Єфрем звершив літію, за котрою освятив хліби, пшеницю, вино та єлей.

За Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили: духівник монастирів м Кривого Рогу, секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник обителі архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії та братія монастиря в священному сані.

На Малому Вході Митрополит Єфрем, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив палицею насельників чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг ієромонаха Авраамія (Гойду) та ієромонаха Олександра (Федотова). Також Митрополит Єфрем нагородив набедреником насельника обителі ієромонаха Євсевія (Левіна), а ієродиякона Тихона (Чорного) Його Високопреосвященство нагородив подвійним орарем.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

Свято Успіння Пресвятої Богородиці видалося особливо урочистим, оскільки до Причастя Святих Христових Таїн в цей світлий день приступила численна кількість прихожан та гостей обителі.

По завершенні Божественної Літургії Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив славління святу Успіння Пресвятої Богородиці. (подробнее)

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь