Moleben3-003В день пам’яті сщмч. Анфіма, єпископа Нікомідійського (302), в Свято-Миколаївському храмі, що знаходиться в Центрально-Міському районі міста Кривого Рогу, Митрополит Єфрем звершив молебень святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському перед його святими мощами та чудотворною іконою. (подробнее)

Prp_Antoniya_i_FeodosiyaDSC_0154-016В день пам’яті преподобних Антонія і Феодосія Печерських, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму освяченого на честь цих угодників Божих, що розташований в Інгулецькому районі м. Кривого Рогу.

Вранці святкового дня Його Високопреосвященство з хлібом сіллю та букетами квітів вітали діти, діючої при храмі, Недільної школи.

За богослужінням правлячому Архієрею співслужили: благочинний Криворізького Міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, настоятель храму преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських м. Кривий Ріг протоієрей Роман Борак та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

На Малому Вході, з благословення Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Митрополит Єфрем, за старанні пастирські труди, нагородив настоятеля храму святих преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських м. Кривий Ріг протоієрея Романа Борака Митрою.

За богослужінням були піднесені молитовні прохання про припинення епідемії коронавірусу та за лікарів, що ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

По запричасному вірші до присутніх в храмі парафіян зі словом проповіді звернувся настоятель храму вмч. Димитрія Солунського м. Кривий Ріг протоієрей Миколай Беденко.

По завершенні Божественної Літургії Високопреосвященніший владика, у співслужінні духовенства, звершив молебень преподобним Антонію і Феодосію Києво-Печерським.

По закінченні богослужіння правлячий Архієрей звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння. (подробнее)

 

 

Вітання Предстоятеля

Митрополиту Криворізькому і Нікопольському Єфрему

з 25-річчям архієрейської хіротонії

 

ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,

ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ ЄФРЕМУ,

МИТРОПОЛИТУ КРИВОРІЗЬКОМУ І НІКОПОЛЬСЬКОМУ

 

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико!

 

Сердечно вітаю Вас з 25-річчям з дня Вашої особистої П’ятидесятниці. (подробнее)

Візит Предстоятеля УПЦ

Блаженнійшого  Онуфрія

Митрополита Київського та всієї України

до Кривого Рогу

з нагоди  святкування

Собору Єкатеринославських святих

та

25-річчя Криворізької єпархії. (подробнее)

Любов без Бога є лише комерцією — Блаженніший Митрополит Онуфрій

Проповідь Предстоятеля в день Собору новомучеників та сповідників Єкатеринославських.

 

Yuviley_yeparhiiUOC_2206-027В день пам’яті Собору новомучеників та сповідників Єкатеринославських, з нагоди 25-річчя Криворізької єпархії УПЦ, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у Кривому Розі.

Перед початком святкування відбулась урочиста зустріч Блаженнішого владики за участі архієреїв, духовенства, вірян та представників місцевої влади.

Предстоятелю співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, митрополит Полтавський і Миргородський Филип, митрополит Кам’янський і Царичанський Володимир, митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, духовенство собору, єпархії та гості у священному сані.

Yuviley_yeparhiiUOC_2283-032Після читання святого Євангелія Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир розповів про необхідність для християнина йти шляхом жертовної любові до Бога, смирення та молитви.

За богослужінням піднесли особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу, про лікарів та одужання хворих.

Наприкінці богослужіння звершили чин славлення перед іконою Собору новомучеників і сповідників Єкатеринославських. Хор проспівав тропар та кондак, а Предстоятель прочитав молитву святим.

Після відпусту виголосили многоліття митрополиту Єфрему та усій пастві Криворізької єпархії Української Православної Церкви.

Блаженніший владика привітав вірян зі святом та висловив особливі побажання митрополиту Єфрему з нагоди 25-річчя єпископської хіротонії, духовенству та вірянам Криворізької єпархії. (подробнее)

Bdinnia_Yuviley_EparhiiDSC_0032-012Увечері напередодні святкування дня пам’яті Собору новомучеників та сповідників землі Єкатеринославської, віруючі криворіжці зібралися у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста на вечірнє богослужіння. (подробнее)

Liturgiya_006В Неділю 12-ту після П’ятидесятниці, в день пам’яті святого благовірного князя Олександра Невського, Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили клірики кафедрального собору міста Кривого Рогу. (подробнее)

LiturgiyaDSC_0957-003В день Віддання свята Успіння Пресвятої Богородиці, Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили клірики кафедрального собору міста Кривого Рогу. (подробнее)

Dostoyno_eDSC_0934-026В суботу 11-ої седмиці після П’ятидесятниці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем прибув розділити радість молитовного єднання  зі своєю паствою до храму ікони Божої Матері “Достойно єсть”.

Приводом до візиту Архіпастиря послугував особистий ювілей – 60 річчя від дня народження настоятеля згаданого храму протоієрея Віктора Галіца.

На церковному подвір’ї Ахієрея, з хлібом-сіллю та букетами квітів, зустріли вихованці діючої при храмі недільної школи та його парафіяни.

Перед початком Божественної літургії Владика звершив чин освячення нового іконостасу.

За Божественною літургією святителя Іоанна Златоуста Його Високопреосвященству співслужили намісник чоловічого монастиря сщмч. Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та запрошене духовенство.

На Малому Вході, з благословіння Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України,  за старанні пастирські труди та з нагоди 60-річного ювілею, Митрополит Єфрем нагородив настоятеля храму ікони Божої Матері “Достойно єсть” протоієрея Віктора Галіца орденом УПЦ архістратига Михаїла.

На сугубій єктенії були піднесені прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, що викликана вірусом Covid-2019 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг заради зцілення недужних.

За святковим богослужінням чисельні богомольці стали причасниками Святих Христових Таїн.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив подячний молебень.

Насамкінець Високопреосвященніший владика звернувся до богомольців зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім своє святительське благословіння.

подробнее)

Eparhialna_RadaВ четвер 11-ї седмиці після П’ятидесятниці, день пам’яті святого пророка Самуїла (ХІ ст. до Р.Х.) в Малому залі засідань Управління Криворізької єпархії відбулось засідання єпархіальної ради під головуванням Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема. (подробнее)

VsecaryciaDSC_0643-039В вівторок 11-ї седмиці після П’ятидесятниці, свято ікони Божої Матері, іменованої «Всецариця», Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем традиційно наніс архіпастирський візит до храму на честь цього чудотворного образу Пресвятої Богородиці у Довгинцівському районі міста Кривого Рогу.

Храм ікони Божої Матері «Всецариця» розміщується на території Криворізького онкологічного диспансеру та щодня відкриває двері для усіх, хто шукає розраду та Божу допомогу у зціленні від тяжкої хвороби.

Вранці святкового дня Архіпастиря вітали діти Недільної школи храму з хлібом-сіллю та букетами квітів, вони по-дитячому щиро прославили Царицю Небесну в віршах і духовних співах.

З нагоди престольного торжества правлячому Архієрею за Божественною Літургією співслужили: намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний лікарняного благочиння протоієрей Вадим Уяздовський, настоятель храму ікони Божої Матері іменованої «Всецариця» протоієрей Олег Ворона та духовенство з числа кліру Криворізької єпархії.

VsecaryciaDSC_0547-021За богослужінням молились медичний директор КЗ “Криворізький онкологічний диспанцер” Олександр Володимирович Медведков, а також персонал та пацієнти лікарні.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По запричасному вірші до присутніх зі словом проповіді звернувся настоятель храму Різдва Христового м. Кривий Ріг протоієрей Валерій Лук’янов.

Разом з гостями та парафіянами храму до душеспасительних Таїнств Сповіді та Причастя Святих Христових Таїн приступили медичний персонал та пацієнти онкодиспансеру. (подробнее)

Pogrebinnia_PlaschanyciDSC_0353-001В Неділю 10-ту після П’ятидесятниці, за всеношною в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив чин погребіння Плащаниці Божої Матері.

Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії. (подробнее)

LiturgiyaDSC_0314-029В Післясвято Успіння Пресвятої Богородиці, свято Перенесення з Едеси до Константинополя Нерукотворного Образа (Убруса) Господа Іісуса Христа (944), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. (подробнее)

yspinnia042В свято Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив святкову Божественну літургію в чоловічій обителі м. Кривий Ріг.

Напередодні ввечері Архіпастир звершив Всенішне бдіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг. За богослужінням Митрополит Єфрем звершив літію, за котрою освятив хліби, пшеницю, вино та єлей.

Божественну Літургію святителя Іоанна Златоустого владика Єфрем звершив в храмі обителі на честь священномученика Володимира митрополита Київського і Галицького співслужінні  духівника монастирів м. Кривого Рогу, секретаря Криворізької єпархії протоієрея Віктора Симонюка, намісника обителі архімандрита Володимира (Нероби), благочинного Криворізького міського Центрального благочиння протоієрея Анатолія Риженко, клірика Спасо-Преображенського кафедерального собору м. Кривий Ріг протоієрея Євгенія Кльосова та братії монастиря в священному сані.

На Малому Вході Архіпастир, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, возвів в сан архімандрита насельників обителі ієромонаха Авраамія (Гойду) та ієромонаха Олександра (Федотова). Також Митрополит Єфрем нагородив ієромонаха Євсевія (Левіна) правом носіння наперсного хреста, а ієродиякона Тихона (Чорного) правом носіння камилавки.

yspinnia015На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

Чисельні прихожани та паломники монастиря мали змогу приступити до святих Христових Таїн.

По закінченні Божественної Літургії, відбулись святковий молебень та хресний хід, в закінчення котрого Митрополит Єфрем підніс умиленну молитву до Пресвятої Діви Богородиці. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що 29 серпня 2021 року відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

З благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, у зв’язку з відзначенням цієї дати, необхідно в усіх парафіях та монастирях Криворізької єпархії звершити панахиди за загиблими в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (за умов дотримання карантинних заходів). (подробнее)

Moleben4-004В день Віддання свята Преображення Господнього в Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу, що знаходиться в Центрально-Міському районі міста, Митрополит Єфрем звершив молебень святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському перед його святими мощами та чудотворною іконою. (подробнее)

Panahyda-004В 9-й день після гибелі криворізького міського Голови Костянтина Павлова, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем на Центральному кладовищі Кривого Рогу звершив панахиду за спочилим о Господі градоначальником.

Вшанувати пам’ять колишнього мера міста прийшли представники теперішнього і колишнього міського керівництва, на чолі з попередником Костянтина Юрійовича за посадою – Вілкулом Ю. (подробнее)

Den_Derzh_PraporuDSC_0662-004В день святкування дня Державного прапору України Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем прийняв участь в урочистостях, що пройшли в парку Героїв м. Кривий Ріг.

В цей день, на новозбудованому 72-метровому флагштоці,  був урочисто піднятий Державний прапор України. (подробнее)

LiturgiyaDSC_0559-006В день пам’яті святого апостола Матфія (І), Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили клірики кафедрального собору міста Кривого Рогу. (подробнее)

Pokladannia_kvitiv001З благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг ієромонах Єрмоген (Салатюк) прийняв участь в загальноміських заходах приурочених до Дня Українського Прапору та Дня Незалежності України. (подробнее)

Pogrebinnia_Kryvorizkogo_miskogo_GolovyDSC_0364-017В четвер 9-ї седмиці після П’ятидесятниці Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем,  в Свято-Миколаївському храмі м. Кривий Ріг, звершив чин погребіння в Бозі спочилого Криворізького міського голови Костянтина Павлова. (подробнее)

Preobrazhennia_GospodneDSC_0270-047У свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, відбулася святкова Божественна Літургія у головному храмі міста Кривого Рогу – Спасо-Преображенському кафедральному соборі, яку очолив Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем. (подробнее)

безымянный-11-1035x425З нагоди сьомої річниці інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, відбулася Божественна Літургія на головній площі Успенської Києво-Печерської Лаври.

Святкове богослужіння очолив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Предстоятелю співслужили митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, голова Церковного суду УПЦ митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, Митрополит Криворізький і Нікопольский Єфрем, сонм єпископів Української Православної Церкви, ієрарх Православної Церкви Молдови єпископ Сорокський Іоанн, духовенство Лаври, Київської єпархії та гості.

Під час малого входу з уваги до архіпастирських трудів Блаженніший владика возвів у сан митрополита архієпископів: Івано-Франківського і Коломийського Серафима, Роменського і Буринського Іосифа та Черкаського і Канівського Феодосія. В сан архієпископа возведені єпископи: Золотоніський Іоанн, Болградський Сергій, Новосанжарський Веніамін та Іванківський Кассіан.

За заслуги перед УПЦ та з нагоди особистих ювілеїв Предстоятель нагородив Архієреїв Української Православної Церкви орденами. Зокрема Його Блаженство нагородив Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, з нагоди його 55-річчя, орденом святого рівноапостольного князя Володимира I ступеня.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді. Предстоятель нагадав житіє семи отроків Ефеських та звернув увагу на Боже диво, коли Господь навів на отроків дивний сон і відкрив таємницю воскресіння мертвих.

За богослужінням піднесли особливі молитви про припинення епідемії, про одужання хворих та Божу допомогу лікарям. (подробнее)

Бдіння-інтронізації-4-1200x801Напередодні Дня інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, на площі перед Успенським собором Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося всенічне бдіння, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. (подробнее)

nedilne_bogoslyzinia002В неділю 8-у після П’ятидесятниці, день пам’яті св. первомученика архідиякона Стефана (І), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедеральному соборі міста Кривого Рогу. (подробнее)

nicolscij_hram014У свято Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього, пам’ять семи мучеників Маккавеїв: Авима, Антоніна, Гурія, Єлеазара, Євсевона, Аліма і Маркела, матері їхньої Соломонії та вчителя їхнього Єлеазара (166 р. до Р.Х.), Високопреосвященнійший владика Єфрем прибув до Свято-Миколаївського храму м. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що 24 серпня 2021 року відзначається 30-та річниця Незалежності України.

На виконання Указу Президента України від 21 жовтня 2020 року №493/2020 «Про відзначення 30-ї річниці Незалежності України» 24 серпня 2021 року, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, в усіх парафіях та монастирях Криворізької Єпархії, необхідно провести молебні за Україну, український народ, за мир та злагоду в державі та за захисників України (з дотриманням карантинних вимог). (подробнее)

Ioanna_VoinaDSC_0472-029В четвер 8-ї седмиці після П’ятидесятниці, в храмі святого мученика Іоанна Воїна (ІV), що знаходиться на мікрорайоні 7 Зарічний м. Кривий Ріг вшанували небесного покровителя храму. Урочисте богослужіння з нагоди престольного свята очолив Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

На церковному подвір’ї зустріти владику зібралися наймолодші прихожани храму святого мученика Іоанна Воїна – вихованці недільної школи. З хлібом-сіллю та букетами квітів привітали вони віршами криворізького Архіпастиря, після чого запустили у небо яскраві повітряні кульки.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького лікарняного благочиння протоієрей Вадим Уяздовський, нині тезоіменитий настоятель храму святого мученика Іоанна Воїна м. Кривий Ріг протоієрей Валентин Очковський та запрошене духовенство Криворізької єпархії.

На сугубій єктенії протодияконом з церковного амвону були виголошені особливі молитовні прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг заради зцілення недужних, а Архіпастир підніс до Господа уклінну молитву про припинення поширення недугу.

Ioanna_VoinaDSC_0454-028На заупокійній єктенії Високопреосвященніший владика молився за вічний спочинок душ військовослужбовців, що загибли під час виконання службових обов’язків.

На запричастному вірші зі словом повчання про життя та подвиг святого мученика Іоанна Воїна звернувся настоятель храму святого апостола Іакова, брата Господнього с. Токівське Апостолівського району ієрей Олександр Шахматенко. (подробнее)

nedilne_bogoslyzinia016В день пам’яті преподобного Мойсея Угрина (бл.1043), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив недільне богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Його Високопреосвященству співслужили духовенство з числа кліру кафедрального собору. (подробнее)

marganesj009В день пам’яті святих благовірних князів страстотерпців Бориса і Гліба, з нагоди 10-річчя від дня освячення Свято-Троїцького храму м. Марганець та 40-річчя від дня народження його настоятеля протоієрея В’ячеслава Єрмохіна, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем прибув розділити радість молитовного єднання зі своєю паствою.

На церковному подвір’ї  Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю та букетами квітів разом з вихованцями недільної школи, зустрічали прихожани храму Святої Трійці.

За Божественною літургією Архієрею  співслужили благочинний Томаківського  благочиння протоієрей  Василій  Турчак,  благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак, благочинний Покровського благочиння  протоієрей  Вололимир Качан та  запрошене духовенство.

На сугубій єктенії були виголошені прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, що викликана вірусом Covid-2019 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг заради зцілення недужних.

marganesj011По запричастному вірші зі словом повчання до присутніх в храмі богомольців звернувся настоятель храму святого Іоанна Сповідника с. Мирове Томаківського району протоієрей Василій Білинець.

За святковим богослужінням бажаючі мали змогу приступити до Святих Христових Таїн.

По закінченні Божественної літургії Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень святим благовірним князям сповідникам Борису і Глібу.

Насамкінець Високопреосвященніший владика виголосив слово архіпастирського повчання. Також владика Єфрем привітав отця-настоятеля із особистим й храмовим ювілеєм та надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Переглянути фотогалерею

< (подробнее)

Pochaivskoyi_ikonyDSC_0628-007В свято Почаївської ікони Божої Матері (1675) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму Почаївської ікони Божої Матері м. Кривий Ріг.

На церковному подвір’ї Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю та букетами квітів зустріли вихованці Духовно-Просвітницького Центру, що діє при храмі.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та духовенство єпархії.

За богослужінням молились Голова Тернівської районної в м. Кривому Розі Ради Недоступ Антон Ігорович, заступник Голови Тернівської районної в місті Кривому Розі ради Кушнір Сергій Іванович, Заступники голови Тернівської районної у місті Кривому Розі ради з питань діяльності виконавчих органів ради Бальвас Вадим Миколайович та Внукова Алла Олександрівна.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про за припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг заради зцілення страждаючих.

По запричастному вірші зі словом пастирського повчання до богомольців звернувся настоятель храму святого Іоанна Предтечі м. Кривий Ріг протоієрей Георгій Гладиш.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив хресний хід та молебень до Пресвятої Богородиці перед Її святою Почаївською іконою.

Наостанок владика Єфрем звернувся до численних віруючих зі словом проповіді. Архіпастир привітав отця-настоятеля протоієрея Георгія Богомола та парафіян храму Почаївської ікони Божої Матері з престольним святом та благословив на подальші труди у славу Божу.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім богомольцям своє святительське благословіння. (подробнее)

Marii_MagdalynyDSC_0451-016У вівторок 7-ї неділі по П’ятидесятниці, в день пам’яті святої рівноапостольної Марії Магдалини, своє престольне свято святкують парафіяни храму-іменинника, що знаходиться на мікрорайоні Гданцівка міста Кривого Рогу. На запрошення настоятеля храму ієрея Олександра Лескова, в цей день святкове богослужіння очолив Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Біля входу до церкви криворізького Архіпастиря з хлібом-сіллю та букетами квітів зустрічали наймолодші прихожани храму – вихованці недільної школи.

Митрополиту Єфрему за богослужінням співслужили благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму рівноапостольної Марії Магдалини м. Кривий Ріг ієрей Олександр Лесков та духовенство з числа кліру Криворізької єпархії.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг заради допомоги страждаючим людям.

По запричастному вірші із словом пастирського повчання звернувся до богомольців храму преподобного Іоанна Ліствичника м. Кривий Ріг протоієрей Сергій Сманцер.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство в співслужінні духовенства звершив хресну ходу та молебень перед іконою святої мироносиці Марії Магдалини.

Наостанок владика Єфрем звернувся до численних віруючих зі словом архіпастирського повчання. Також Його Високопреосвященство подякував отцю настоятелю за його старанні труди заради слави Божої та на благо ввіреної Господом пастви.

Ієрей Олександр Лесков подякував владиці Єфрему за архіпастирський візит і святительські молитви, а також попросив благословіння на подальші труди.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Переглянути фотогалерею

< (подробнее)

В день пам’яті святого славного пророка Ілії (ІХ ст.. до Р.Х.), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до Свято-Іллінського храму, що розташований в районі 44 кварталу м. Кривого Рогу.

Вранці святкового дня  на подвір’ї храму Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю зустрічали парафіяни та вихованці недільної школи. (подробнее)

serafuma_sarovscogoDSC_0897-006В свято знайдення мощей преподобного Серафима, Саровського чудотворця (1903), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму – іменинника що будується   на честь  Великого Саровського Чудотворця в  м. (подробнее)

Osviachennia001

В день шанування Святогірської ікони Божої Матері (1569) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем відвідав виставку присвячену чернецтву на Святій Горі Афон, що проходить у виставковому залі Криворізького Економічного Інституту. (подробнее)

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь