rizdvo

РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ МИТРОПОЛИТА КРИВОРІЗЬКОГО І НІКОПОЛЬСЬКОГО ЄФРЕМА.

Возлюблені о Господі отці, брати та сестри!

«Істинно явилася нам благодать Христова і осіяло нас світло благочестя; істинно засяяло у нас Сонце правди і просвітило кінці всесвіту. Явився Владика з Небес і всю землю, як захотів, перетворив на небо», – говорить про таїнство Різдва Христового Іоанн Златоуст.

Із втіленням Сина Божого в світі почалося нове благодатне життя та рятівне відродження занепалої людини, якій Бог до цього часу не являв любові Своєї в такій безмежності, як втілення Свого Єдинородного Сина.

Втілившись, Єдинородний Син Божий підніс людське єство із безодні його падіння на найвищий щабель слави, звістив світові милість Божу, усім земнородним відкрив вхід до Отця Небесного. Наша земля, яка колись потрапила під прокляття (Бут. 3,  17), через вбогу Віфлеємську печеру стала Престолом Божим, бо Начальник світу – Син Божий, Який ліг в убогих яслах, приніс кінець безвідрадному уділу людини на землі. Він узяв на Себе гріхи світу, примирив людину із Богом, усі народи з’єднав в одну родину, і, збираючи усіх в Боже царство любові, зробив усіх земнородних Своїми братами – дітьми Отця Свого Небесного. Через це незбагненне таїнство земля поєдналася з небом в єдине Боже царство, і над землею з уст ангелів небесних прозвучав гімн найбільшого примирення: «Слава в вишніх Богу, і на землі мир, в людях благовоління!» (Лк. 2, 14)

Ликуючи в ці таємничі дні, Свята Церква Христова співає: «Розпростерла земля свої плечі і приймає Творця, Який приймає славу від Ангелів, від небес – зірку, від пастирів – хвалу, від волхвів – дари, і від усього світу – пізнання» (Тропар 3 пісні канону на повечір’ї 24 грудня).

Дивна радість, яка наповнює серця віруючих благодатним захопленням в ці дні, виходить із надзвичайного блага – Богопізнання і примирення з Ним, а джерелом цього найсвятішого акту є безмежна любов Божа до людини, любов, яка в Лиці Сина Божого звільнила нас, земнородних, від законної клятви та повернула нашій совісті внутрішній мир та благодатну потребу мирного життя з нашими ближніми: своїм божественним подихом вона відродила в нас жагу свідомого виконання заповідей Божих для нашого ж духовного вдосконалення у вічній правді Божій. (подробнее)

Анонс богослужінь Митрополита Криворізького
і Нікопольського Єфрема.

04 січня, субота, вмц. Анастастії Узорішительниці (бл.304).

З нагоди Дня Тезоіменитства Ігумені Свято-Покровського жіночого монастиря м. Кривий Ріг Митрополит Єфрем звершить Божественну Літургію в храмі святих Жон-Мироносиць обителі. Початок богослужіння о 08:00.

05 січня, Неділя перед Різдвом Христовим, святих отців.

Вранці недільного дня владика Єфрем звершить Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг. Початок богослужіння о 09:00.

06 січня, понеділок (ранок), Різдвяний святвечір.

В день Навечір’я Різдва Христового Митрополит Єфрем звершить Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг. Початок богослужіння о 08:00.

06 січня, понеділок (вечір), Різдвяний святвечір.

Високопреосвященніший владика очолить святкове Різдвяне Всеношне бдіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг. Початок богослужіння о 16:00.

06.07 – 07.07 (в ніч з понеділка на вівторок) Різдво Господа і Бога і Спаса нашого Іісуса Христа.

О 23-30 читання Часів, о 24:00 Митрополит Єфрем звершить нічну святкову Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг.

07 січня, вівторок, Різдво Господа і Бога і Спаса нашого Іісуса Христа.

О 16:00 Митрополит Єфрем очолить Велику вечірню, по закінченні котрої відбудеться концерт Різдвяних колядок (участь приймають вихованці Недільних шкіл м. Кривий Ріг).

08 січня, середа, Собор Пресвятої Богородиці.

Митрополит Єфрем звершить святкову Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Нікополя. Початок богослужіння 0 08:30.

09 січня, четвер, Апостола Первомученика і Архідиякона Стефана (34). (подробнее)

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 93-83-69
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь