PaskhaПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ МИТРОПОЛИТА КРИВОРІЗЬКОГО І НІКОПОЛЬСЬКОГО ЄФРЕМА.

О, Божественний, о, любий, о, пресолодкий
Твій голос! З нами неоманливо обіцяв бути
до кінця віку, Христе.
Тропар 9 пісні Пасхального канону

 

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Возлюблені у Господі отці, брати і сестри!

Торжество Воскресіння Христового, яке дивовижно об’єднує людей усіх часів у гімн святої надії та любові, – це благодатне уособлення Божественної правди, яка звершилась на землі. Це – велич неосяжної Божественної любові, яка охопила усі людські роди: мертві, живі і майбутні. Це – тріумф Нової Пасхи, у якій Сам Агнець Божий приноситься в жертву за спасіння роду людського, про що Він – Спаситель світу, у Своїй Первосвященицькій молитві говорить: «Отче Святий…за них Я посвячую Себе, щоб і вони були освячені істиною… хай любов, якою Ти полюбив Мене, в них буде, і Я в них» (Ів. 17, 11 – 26).

Минулі віки були б подібні до урагану, смерчу, що на своєму шляху за тисячоліття нещадно стирав із лиця землі усе живе, і жалом смерті перетворював в один могильний хаос усе велике і мізерне, святе і грішне. Але ось, за гріхи світу на Голгофському Хресті відбулася Священнодія любові Божої – Розп’яття Сина Божого, невимовним подвигом Якого, як провіщав нам пророк Даниїл, «покритий був злочин, запечатані були гріхи і виправдані беззаконня, і приведена була правда вічна… і помазаний був Святий святих» (Дан. 9, 24), Який «одним приношенням назавжди зробив досконалими освячуваних» (Євр. 11, 14), утвердив надбання земного життя людини незабутньою печаткою правди Божої – Воскресінням.

Так милосердя Боже, в жертовній любові Сина Божого, увінчало людину перемогою життя над смертю, в таїнстві якої на всі віки визначена та благодатно осмислена ціна Богом дарованого нам життя, ціна добра та зла, ціна нашого союзу з Богом, освяченого Найсвятішою Кров’ю Агнця, ціною Якої Господь і приготував для всіх «Пасху Божу спасительну», в торжестві якої і радість, і вічний тріумф. (подробнее)

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 90-19-53
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь