До уваги настоятелів храмів Криворізької єпархії, наміснику та ігумені!

В понеділок, 23 жовтня о 09:00 ранку до Свято – Миколаївського храму міста Кривого Рогу прибудуть мощі святителя Миколая сповідника, митрополита Алма-Атинського для поклоніння духовенства. Після поклоніння в цьому ж храмі відбудуться загальноєпархіальні збори духовенства Криворізької єпархії.

24 жовтня

24 жовтня о 16:00 відбудеться перенесення мощей святителя Миколая сповідника, митрополита Алма-Атинського до Спасо – Преображенського кафедрального собору м. Кривого Рогу, де звершиться Всенічне Бдіння, за яким кожний бажаючий може вклонитися мощам святого.

25 жовтня

25 жовтня, о 08:00 в день пам’яті священносповідника у Спасо – Преображенському соборі пройде Божественна Літургія.

———————————————————————————————————–
Миколай (Могилевський) (1877-1955), митрополит Алма-Атинський і Казахстанський, священносповідник.

Митрополит Миколай – в миру Феодосій Никифорович Могилевський, народився 9 квітня 1877 року у родині скромного псаломщика в селі Комісарівка, Верхньо-Дніпровського повіту, Катеринославської губернії (нині – П’ятихатський район Дніпропетровської області).

Закінчив Катеринославське духовне училище і Катеринославську духовну семінарію. По закінченню семінарії був вчителем у початкових церковних школах.

Служив завжди благоговійно, ніколи не поспішав, молився зі сльозами на очах.

Страждав від властей, провівши більше 10 років у в’язницях в різний час. Під час Його служіння в Казахстані, відбулися відкриття багатьох храмів та молитовних будинків.

25 жовтня 1955 року, на 81-му році життя, з молитвою на устах віддав дух свій Богові.

Залишив після себе такі труди: «Учение аскетов о страстях» та «Воздержание – победная песнь чистоты»// «Голос Церкви» 1914-1915 рр.

Пам’ять 12 жовтня та 26 серпня (знайдення мощей), в Соборах новомучеників та сповідників Казахстанських і Церкви Російської, у Соборах Брянських, Липецьких і Полтавських святих. (подробнее)

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 90-19-53
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь