З благословення Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, 28 липня 2021 року о 12:00 у рамках акції церковного дзвону “Слава Тобі, Боже!”, необхідно звершити передзвін “Благовіст” протягом 15 хвилин у всіх монастирях і храмах Криворізької єпархії Української Православної Церкви.

1. Криворожские Городские Северное и Южное благочиния

Исповедь
23 марта (вторник 2-й седмицы) в 9:00
Спасо-Преображенский кафедральный собор, г. Кривой Рог

Литургия Преждеосвященных Даров
24 марта (среда 2-й седмицы) в 8-00
Спасо-Преображенский кафедральный собор, г. Кривой Рог

2. Криворожское Городское Центральное и Криворожское районное благочиния

Исповедь
30 марта (вторник 3-й седмицы) в 9:00
Храм Рождества Пресвятой Богородицы, г. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії доводить до Вашого відома, що 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи і 28 листопада День пам’яті жертв голодоморів.

У зв’язку з цим, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, необхідно в вищезазначені дні в усіх храмах Криворізької єпархії УПЦ провести панахиди за загиблими в боротьбі за свободу і незалежність України та за жертвами голодоморів. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії Української Православної Церкви повідомляє, що 22 червня відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У зв’язку з цим, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, 22 червня 2020 року необхідно в усіх храмах та монастирях Криворізької єпархії провести панахиди за жертвами Другої світової війни, а також молебні за захисників Вітчизни (за умов дотримання карантинних заходів). (подробнее)

Полтавська Місіонерська Духовна Семінарія, запрошує бажаючих отримати систематичну духовну освіту!

В ПМДС функціонують богословсько-місіонерський та місіонерсько-катехизаторський факультети, що готують фахівців в області православного богослов’я, церковно- та священнослужителів, місіонерів, викладачів для богословських шкіл та подальшої спеціалізації по програмам магістерського рівня. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії Української Православної Церкви повідомляє, що в зв’язку зі святкуванням 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також Дня пам’яті та примирення, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, 08.05.2020 р. та 09.05.2020 р. необхідно в усіх храмах та монастирях Криворізької єпархії провести панахиди за жертвами Другої світової війни, а також молебні за мир та злагоду в Україні, український народ і захисників Вітчизни (за умов дотримання карантинних заходів). (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії Української Православної Церкви повідомляє, що з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у зв’язку з тривалою відсутністю дощів, у найближчий час в усіх храмах та монастирях єпархії необхідно звершити “Последование молебнаго пения, певаемого во время бездождия”.

Канцелярія Криворізької єпархії повідомляє, що, з благословення Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, до закінчення періоду карантину, у всіх храмах та монастирях єпархії за богослужінням, в додаток до прохань про позбавлення від пандемії COVID-19, необхідно також виголошувати прохання за медичних працівників, які самовіддано та невтомно борються із поширенням інфекції та рятують людські життя. (подробнее)

З благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, Канцелярія Криворізької єпархії повідомляє, що, на виконання рішення Священного Синоду Української Православної Церкви, до закінчення періоду карантину, у всіх храмах та монастирях єпархії за богослужінням необхідно підносити затверджений текст прохань та молитви про позбавлення людей від смертоносної інфекції. Також, доцільним вважається завершувати Літургію молебнями з окропленням святою водою та церковним дзвоном.

Прошения на сугубой ектении

Милостивно призри, Господи, на недуги и болезни людей Твоих, и умилосердися, мы бо в покаянии Тебе исповедающеся зовем, скоро услыши нас и помилуй.

Еще молимся, о еже прияти Богу покаяние нас, грешных рабов Своих, и очистити нас от грехов наших, и беззакония наша отъяти от нас; рцем вси: Господи, услыши и милостивно помилуй.

Еще молимся Тебе , Господу Богу нашему, о еже явити нам милости Своя великия и уставити болезненное поветрие сие , недугующих же исцелити и здравие подати; молим Ти ся, услыши и помилуй.

Молитва во время губительного поветрия
и смертоносныя заразы

Боже Великий и Вышний, Благоутробный и Человеколюбивый Владыко, услыши нас недостойных рабов Твоих, во множестве милости Твоея и низпосли нам помощь Твою во время нашествия болезни губительныя на род человеческий, Твоею Кровию искупленный.

Вемы Господи, яко согрешихом пред Лицем Твоим и грехом нашим несть числа. Но умилосердися и отврати от нас гнев Твой праведный на ны движимый. Не прогневайся на ны зело, Ты бо рекл еси, яко радость бывает на небеси о едином грешнице кающемся. Приими ныне и наше покаяние, слезы и смиренныя молитвы возносимыя из глубины сердец наших пред святым олтарем Твоим.

Отче щедрот, Боже всякого утешения, укрепи ны молитвами Преблагословенныя Владычицы нашея Богородицы, силою Честнаго и Животворящего Креста, святаго великомученика и целителя Пантелеимона, святителя Луки, исповедника Крымскаго, святых врачей и целителей наших: Агапита, Дамиана, Ипатия Печерских и Всех святых земли нашея и прекрати болезненное поветрие и отжени от нас всякую болезнь и немощь, да избавльшеся от всякия напасти Рукою Твоею крепкою, поработаем Ти со всяким благодарением. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії Української Православної Церкви інформує, що з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, на виконання Указу Президента України від 13 листопада 2014 року №872/2014 «Про відзначення Дня Гідності і Свободи», необхідно провести 21 листопада 2019 року панахиди за загиблими у боротьбі за свободу і незалежність України під час масових акцій протесту в листопаді 2013 – лютому 2014 років, а також, на виконання Закону України «Про Голодомор 1932 – 1933 років в Україні» та Указу Президента України від 26 листопада 1998 року №1310/98 «Про встановлення пам’яті жертв Голодомору» (зі змінами), з метою вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу, необхідно провести 23 листопада 2019 року панахиди за загиблими від голоду. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії повідомляє, що, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, 10 листопада 2019 року у всіх храмах та монастирях єпархії за богослужінням необхідно піднести молитви за дітей-сиріт та звернутися до парафіян з закликом долучитися до богоугодної справи опікування сиротами та їх усиновлення.

ПРОХАННЯ НА ЄКТЕНІЇ

На мирній єктенії

О спасении рабов Божиих, всех сирот, о даровании им покоя душевнаго, целомудрия и благочестия, Господу помолимся.

О всех, служащих сиротам, учащих их, благотворящих им, и о всякой пользе их пекущихся, Господу помолимся.

О благочестивых родителях, приявших сирот в семейства своя, и о еже Господу Богу благословити таковых и в подвизе укрепити, Господу помолимся.

На сугубій єктенії

Еще молимся о спасении, посещении, прощении и оставлении грехов рабов Божиих, всех сирот, лишенных родителей своих, яко да Господь дарует им мир душевный и житие нескверное, рцем вси: Господи, услыши и помилуй.

Еще молимся о всех верных, пекущихся о нуждах сирот, приявших их в семейства своя и наставляющих на всякое дело благое, и о свышнем покрове их, рцем вси: Господи, услыши и помилуй.

Еще молимся о умягчении сердец всех людей земли нашея, яко да всяк по силе своей в любви и терпении сирот милует, чад в благочестии воспитывает, скорбящих утешает, гладствующих насыщает и безкровных вводит в дом, рцем вси: Господи, услыши и помилуй.

МОЛИТВА

Господи Вседержителю, Бога Отца именовати нас научивый, благодать усыновления даровавый нам, Отче сирот! Ты бо рекл еси: аще же и забудет жена отроча свое, еже не помиловати изчадия чрева своего, но Аз не забуду тебе. Сего ради Тебе просим: спаси и помилуй чад Твоих, родителей лишенных, просвети их светом благодати Твоея, да познают Тебе, Небеснаго Отца, со Единородным Твоим Сыном и Всесвятым Твоим Духом. Утеши плачущия, вразуми неразумныя, исцели болящия, укрепи немощствующия. Некрещенных святаго Крещения сподоби; просвещенных Крещением утверди в благочестии и чистоте. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що 24 серпня 2019 року відзначається 28-річниця незалежності України. В цей день, з благословіння Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, необхідно провести молебні за мир та злагоду в Україні та за весь український народ.

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що 22 червня 2019 року відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. В цей день, з благословіння Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, необхідно провести панахиди за жертвами Другої світової війни та молебні за захисників України.

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що 8-9 травня 2019 року відзначається День Пам’яті та примирення, 74 річниця перемоги у Другій світовій війні та 75-та річниця вигнання нацистів з України.

У зв’язку з зазначеним, з благословення Високопреосвященнішого Єфрема Митрополита Криворізького і Нікопольського, в ці дні у всіх храмах та монастирях Криворізької єпархії необхідно звершити панахиди за спочилими у Другій світовій війні та піднести молитви за захисників Вітчизни. (подробнее)

До уваги настоятелів усіх храмів Криворізької єпархії,
отця-намісника та ігумені!

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, 24 березня 2019 року, у день пам’яті преподобного Олексія Голосіївського, Київського, у всіх храмах та монастирях Криворізької єпархії під час Божественної Літургії на сугубій єктенії необхідно піднести особливі молитовні прохання про дітей, які страждуть від аутизму та розладу аутистичного спектру.

Прохання на сугубій єктенії

Невинно страдати о нас изволивый, Христе Боже, и страждущим сострадательно помогаяй, сих младенцев и отроков, невинно страждущих от недуга аутизма (имена), благослови благостию Своею, да явится на них слава Твоя, рцем вси, Человеколюбче Милостивый, скоро услыши и помилуй.

Сердцеведче Господи, светом Твоим просвети сердца родителей сих младенцев и отроков, терпением благослови, и на всякую добродетель настави, да благодарят Твое Благоутробие; молимся Ти, Христе Царю, скоро услыши и помилуй.

Молитва:

Господи, Иисусе Христе, Боже наш, послужити спасению  рода  человеческаго изволивый, страшныя Страсти претерпевый, и даже до Креста и погребения снизшедый; Воскресением же тридневным естество человеческое обновивый! Обнови светом Твоим умы и сердца младенцев и отроков (имена), невинно страждущих от недуга аутизма, благослови их, укрепи, утверди и умудри их благодатию Твоею.

Служащих ближним нарекий Твоими служителями, Господи, благослови добродетелию терпения родителей, служащих сим чадам, мудростию Евангелия украси их, раздражительность и пагубу гнева укроти, зависти зачатки искорени, подаждь радость духовную и доверие всецелое благой воле Твоей, Боже!

Верою припадаем Ти, Блаже, и приносим молитвы угодника Твоего, преподобнаго и богоноснаго отца нашего Алексия Голосеевскаго;  на  нем  бо  Промысл  Твой дивный явися, яко благодатию отверзошася уста его, недугом прежде скованныя, и проповеда он радость Воскресения Твоего. (подробнее)

До уваги настоятелів храмів Криворізької єпархії, наміснику та ігумені!

В понеділок, 4 березня о 09:00 ранку в  Свято – Миколаївському  храмі міста Кривий Ріг  відбудуться загальноєпархіальні збори духовенства Криворізької єпархії.

До уваги настоятелів усіх храмів Криворізької єпархії, отця-намісника та ігумені.

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, з нагоди святкування 75-ої річниці визволення м. Кривого Рогу від нацистських загарбників, необхідно 22 лютого 2019 року провести панахиди за жертвами Другої світової війни, молебні за мир та злагоду в Україні, а також за захисників Вітчизни. (подробнее)

До відома усіх настоятелів, намісника та ігумені Криворізької єпархії!

Канцелярія Криворізької єпархії повідомляє, що з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, необхідно виголосити 15 лютого 2019 року після Божественної літургії у монастирях та на парафіях Криворізької єпархії тексту Послання Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з нагоди Дня православної молоді.

Обращение
по случаю празднования Дня православной молодежи
(15 февраля 2019 года)

Дорогие братья и сестры!

Сердечно поздравляю вас с праздником Сретения Господня и Днем православной молодежи.
Ныне мы вспоминаем одно из важнейших событий евангельской истории. Носимый на херувимах и воспеваемый от серафимов Господь (стихиры праздника) днесь полагается на руки праведного Симеона, который получил обетование, что не вкусит смерти, доколе не увидит Христа.

Эта удивительная встреча — человека, ищущего Бога, и Творца, желающего спасти Свое творение, — уже состоялась в сердце каждого из нас. Именно она привела нас в святой храм, наполнила нашу душу неизреченной радостью, даровала надежду на то, что мы будем со Христом и в блаженной вечности.

Встреча с Господом должна коренным образом изменить нашу жизнь, должна новлиять на наши поступки, ведь, как мы знаем из Евангелия, то, что мы сделали ближнему, мы сотворили и Богу (Мф. 25, 40). Согретые любовью Христовой, мы призваны являть эту любовь другим людям, призваны творить дела милосердия. Это под силу каждому — напитать алчущего, помочь нуждающемуся, сказать слово ободрения унывающему, утешить плачущего, посетить больного. Особенно призываю к таким поступкам молодежь — энергичных, бодрых и полных жизнелюбия людей, проявляющих инициативу, готовых к активным действиям и трудам на пользу ближних.

Да ниспошлет вам Всемилостивый Господь крепость душевных и телесных сил, радость духовную и Свою щедрую помощь в добрых делах и начинаниях. Благословение Христово да пребывает со всеми вами.

+КИРИЛЛ
ПАТРИАРХ МОСКОВСКИЙ И ВСЕЯ РУСИ

< (подробнее)

До відома усіх настоятелів, намісника та ігумені Криворізької єпархії!

Канцелярія Криворізької єпархії повідомляє, що з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, на виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 “Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”, з метою гідного вшанування подвигу  Героїв Небесної Сотні необхідно звершити панахиди за загиблими у боротьбі за свободу і незалежність України під час Революції гідності 20 лютого 2019 року. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, на виконання Указу Президента України від 13 листопада 2014 року №871/2014 “Про День Соборності України”, з метою консолідації суспільства навколо ідеї єдності держави, 22 січня 2019 року необхідно провести молебні за єдність України.

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, необхідно виголосити у неділю 18 листопада 2018 року під час Божественної літургії у монастирях та на парафіях Криворізької єпархії Постанову Собору Єпископів Української Православної Церкви, ухвалену 13 листопада 2018 року.

 Постанова Собору єпископів Української Православної Церкви від 13 листопада 2018 року

Собор єпископів Української Православної Церкви, який зібрався у Свято- Успенській Києво-Печерській Лаврі 13 листопада 2018 року, заслухавши Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія про виклики, що постали протягом останнього часу перед Українською Православною Церквою, ухвалив таке:

 1. Українська Православна Церква, яка є канонічною та визнаною Помісними Православними Церквами, звершуючи своє служіння Богу і народу України, принципово підтримує незалежність та територіальну цілісність України. Українська Православна Церква присутня в усіх регіонах України та об’єднує як підконтрольні, так і непідконтрольні українській владі території, переживаючи разом зі своїм народом усі радощі й страждання.

2. Українська Православна Церква є самокерованою, наділеною всіма правами незалежності та самостійності, які на сьогодні потрібні для плідного служіння Богу та народу України.

3. Українська Православна Церква завжди послідовно виступала за зцілення розколу, за відновлення церковної єдності, тобто за єдину Церкву. Однак, відновлення єдності Українського Православ’я не повинно означати перетворення Церкви на елемент політики чи пропаганди, оскільки це суперечить природі Церкви. Переконані, що подолання церковного розділення має відбуватися без втручання державних, політичних та інших зовнішніх сил.

4. Собор єпископів виступає проти будь-яких спроб змінити назву Української Православної Церкви, про що вже заявляється першими особами держави, та інших проявів дискримінації віруючих Української Православної Церкви на законодавчому рівні. У разі прийняття відповідних законопроектів Верховною Радою України, Українська Православна Церква буде захищати свої права всіма законними засобами, які передбачені «Основами соціальної концепції Української Православної Церкви», законодавством України та Європейською Конвенцією з прав людини. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії Української Православної Церкви інформує, що з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, на виконання Указу Президента України від 24 жовтня 2018 року №339/2018 «Про відзначення Дня Гідності і Свободи», необхідно провести 21 листопада 2018 року панахиди за загиблими у боротьбі за свободу і незалежність України під час масових акцій протесту в листопаді 2014 – лютому 2014 років, а також, на виконання Указу Президента України від 26 листопада 2016 року №523/2016 «Про заходи у зв’язку з 85 роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу», з метою вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу, необхідно провести 24 листопада 2018 року панахиди за загиблими від голоду. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії Української Православної Церкви повідомляє, що з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, на виконання Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року №806/2014 “Про День захисника України”, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння зміцненню патріотичного духу мешканців регіону, необхідно 14 жовтня 2018 року провести молебні за захисників України. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії Української Православної Церкви інформує, що 24 серпня 2018 року в Україні відзначатиметься 27-а річниця незалежності України.

У зв’язку з цим, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, в день свята необхідно звершити молебні за Україну, за мир у державі та український народ.

24 серпня 2018 року відзначається 27-а річниця незалежності України.

У зв’язку з цим, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, в день свята необхідно провести молебні за мир та злагоду в Україні, за український народ.

В Кривой Рог пребудут мощи святых благоверных князя Петра и княгини Февронии Муромских, чудотворцев.

Канцелярия Криворожской епархии информирует, что, по благословению Высокопреосвященнейшего Ефрема, Митрополита Криворожского и Никопольского, в Кривой Рог пребудут части мощей святых благоверных князя Петра и княгини Февронии Муромских чудотворцев, покровителей семьи и верности. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії доводить до Вашого відома, що, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у рамках святкування 1030-річчя Хрещення Київської Русі, у всіх храмах та монастирях єпархії 27 липня об 11:00 необхідно звершити урочистий святковий дзвін.

Канцелярія Криворізької єпархії доводить до Вашого відома, що з благословення Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила та у відповідності з рішенням Священного Синоду РПЦ від 14.07.2018 р. (журнал №42), 28 липня 2018 року, в день пам’яті рівноапостольного князя Володимира, в усіх храмах необхідно зачитати Послання Святійшого Патріарха Кирила та Священного Синоду РПЦ архіпастирям, кліру, чернецтву та мирянам у зв’язку з 1030-річчям Хрещення Русі.

Послание Святейшего Патриарха Кирилла

и Священного Синода Русской Православной Церкви

архипастырям, клиру, монашествующим и мирянам

в связи с 1030-летием Крещения Руси

Благословен Господь Иисус Христос, Иже возлюби новыя люди, Русскую землю и просвети ю крещением святым.

(Повесть временных лет)

Возлюбленные о Господе Преосвященные архипастыри, всечестные пресвитеры и диаконы, боголюбивые иноки и инокини, дорогие братья и сестры!

Ныне вся Полнота Церкви нашей чествует святого равноапостольного великого князя Владимира и с благодарностью вспоминает, как 1030 лет назад трудами сего богоизбранного и сильного духом мужа свершилось поворотное событие в истории славянских народов. Всеблагим действием Духа Святого князь обратился от языческих заблуждений, уверовал в Единородного Сына Божия Иисуса Христа и, приняв вместе со своими соратниками святое Крещение, принес на Русь спасительный свет Евангелия.

Почему мы называем событие Крещения Руси поворотным для  истории  наших  народов? Потому что оно навсегда изменило облик всей славянской цивилизации и предопределило дальнейший путь ее развития. Это был действительно решительный поворот от тьмы к свету, от хождения во мраке ложных идей и представлений к обретению богооткровенной истины и спасению.

Человеколюбивый и Щедрый Господь даровал нам ни с чем не сравнимую милость и великое счастье: возможность принадлежать к Православной Церкви, составлять  Единое  Тело Христово  и  приобщаться  к  неисчерпаемому Источнику  воды,  текущей  в  жизнь вечную (Ин. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, на виконання Указу Президента України від 17 листопада 2000 року №1245/2000 “Про День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні”, 22 червня 2018 року необхідно провести панахиди за жертвами Другої світової війни та молебні за захисників України.

Канцелярія Криворізької єпархії доводить до Вашого відома, що з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в один з найближчих недільних днів у всіх храмах єпархії необхідно виголосити Звернення Священного Синоду Української Православної Церкви до єпископату, духовенства, чернецтва та мирян з приводу ініціатив щодо “надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні”.

ЗВЕРНЕННЯ

Священного Синоду Української Православної Церкви

до єпископату, духовенства, чернецтва та мирян з приводу ініціатив щодо «надання Томосу про автокефалію

Православної Церкви в Україні»

 Ваші Високопреосвященства і Преосвященства!

Дорогі отці, ченці і черниці, брати і сестри!

Протягом останніх тижнів в нашій країні активно обговорюється можливість одностороннього надання Константинопольським патріархатом «Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні».

Українська Православна Церква до сьогодні не отримувала від Константинопольського патріархату жодних офіційних повідомлень з приводу цього питання. Разом з тим нам відомо, що Помісні Православні Церкви світу також не отримували з Константинополя офіційних листів, що стосувалися б даного питання.

На прохання Предстоятелів Помісних Православних Церков, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звернувся до них з листами, у яких проінформував про поточну ситуацію в українському Православ’ї, а також виклав відношення Української Православної Церкви до ініціатив надання «Томосу про автокефалію». На сьогодні відомо, що Предстоятелі та Собори єпископів Помісних Православних Церков висловлюють насторожене та негативне ставлення до надання згаданого Томосу як засобу подолання розколу в українському Православ’ї. Зокрема, серед Помісних Церков спільною є думка про необхідність повернення схизматичних церковних груп до лона канонічної Церкви, що дозволить обговорювати питання статусу єдиної канонічної Церкви.

Така позиція Помісних Православних Церков світу співпадає з позицією нашої Церкви. (подробнее)

У травні цього року виповнюється 243 роки з дня заснування міста Кривого Рогу.

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, у зв’язку з цією датою, необхідно провести 27 травня 2018 року молебні за Кривий Ріг.

20 травня відзначається День пам’яті жертв політичних репресій.

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, на виконання Указу Президента України від 23 березня 2017 року № 75/2017 «Про заходи у зв’язку з 80-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років», 20 травня необхідно провести поминальні служби за загиблими внаслідок політичних репресій. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, на виконання Указу Президента України від 26 березня 2018 року № 85/2018 «Про відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», необхідно провести панахиди за загиблими у Другій світовій війні та молебні за захисників Вітчизни, за мир та злагоду в Україні 08 та 09 травня 2018 року. (подробнее)

17 квітня 2018 року біля шостої години ранку на перехресті проспекту Металургів та вулиці Героїв АТО сталось страшне ДТП – зіткнулись легковий автомобіль, маршрутне таксі та автобус, що перевозив працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». На цю мить відомо, що на місці зіткнення загинуло 8 чоловік, 19 чоловік госпіталізовані, з них четверо знаходяться в реанімації.

У зв’язку з цією трагедією, за розпорядженням криворізького міського Голови, 18 квітня 2018 року об’явлено траурним днем. (подробнее)

1. Криворожские городские Северное и Южное благочиния

Исповедь

19 марта (вторник 2-й седмицы) в 9:00
Храм Рождества Пресвятой Богородицы, г. Кривой Рог

Литургия Преждеосвященных Даров
20 марта (среда 2-й седмицы) в 8-00
Спасо-Преображенский кафедральный собор, г. Кривой Рог

2. Криворожское городское Центральное и Криворожское районное благочиния

Исповедь
26 марта (вторник 3-й седмицы) в 9:00
Храм Рождества Пресвятой Богородицы, г. Кривой Рог

Литургия Преждеосвященных Даров
27 марта (среда 3-й седмицы) в 8:00
Свято-Николаевский храм, г. Кривой Рог

3. Никопольское и Покровское благочиния

Исповедь
2 апреля (вторник 4-й седмицы) в 15:00
Спасо-Преображенский кафедральный собор, г. Никополь

Литургия Преждеосвященных Даров
3 апреля (среда 4-й седмицы) в 8:00
Спасо-Преображенский кафедральный собор, г. Никополь

4. Желтоводское благочиние

Исповедь

9 апреля (вторник 5-й седмицы) в 12:00
Свято-Троицкий храм, г. Жёлтые Воды

Литургия Преждеосвященных Даров
10 апреля (среда 5-й седмицы) в 8:00
Свято-Троицкий храм, г. Жёлтые Воды

5. Томаковское благочиние

Исповедь
11 апреля (четверг 5-й седмицы) в 14:00
Свято-Благовещенский храм, пгт Томаковка

Литургия Преждеосвященных Даров
12 апреля (пятница 5-й седмицы) в 8:00
Свято-Благовещенский храм, пгт Томаковка

7. Апостоловское благочиние

Исповедь
16 апреля (вторник 6-й седмицы) в 9:00
Свято-Покровский храм, г. Апостолово

Литургия Преждеосвященных Даров
17 апреля (среда 6-й седмицы) в 8:00
Свято-Покровский храм, г. Апостолово

8. Софиевское благочиние

Исповедь
16 апреля (вторник 6-й седмицы) в 9:00
Свято-Покровский храм, г. Апостолово

Литургия Преждеосвященных Даров
17 апреля (среда 6-й седмицы) в 8:00
Храм св. (подробнее)

22 лютого визначається 74-та річниця визволення м. Кривого Рогу від нацистських загарбників.

У зв’язку з відзначенням цієї дати з благословення Керуючого Криворізькою Єпархією Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема необхідно провести в храмах Кривого Рогу 22.02.2018 р. заупокійні літії за жертвами Другої світової війни, а також молебні за мир в Україні та за захисників Вітчизни.

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь