Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, необхідно виголосити у неділю 18 листопада 2018 року під час Божественної літургії у монастирях та на парафіях Криворізької єпархії Постанову Собору Єпископів Української Православної Церкви, ухвалену 13 листопада 2018 року.

 Постанова Собору єпископів Української Православної Церкви від 13 листопада 2018 року

Собор єпископів Української Православної Церкви, який зібрався у Свято- Успенській Києво-Печерській Лаврі 13 листопада 2018 року, заслухавши Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія про виклики, що постали протягом останнього часу перед Українською Православною Церквою, ухвалив таке:

 1. Українська Православна Церква, яка є канонічною та визнаною Помісними Православними Церквами, звершуючи своє служіння Богу і народу України, принципово підтримує незалежність та територіальну цілісність України. Українська Православна Церква присутня в усіх регіонах України та об’єднує як підконтрольні, так і непідконтрольні українській владі території, переживаючи разом зі своїм народом усі радощі й страждання.

2. Українська Православна Церква є самокерованою, наділеною всіма правами незалежності та самостійності, які на сьогодні потрібні для плідного служіння Богу та народу України.

3. Українська Православна Церква завжди послідовно виступала за зцілення розколу, за відновлення церковної єдності, тобто за єдину Церкву. Однак, відновлення єдності Українського Православ’я не повинно означати перетворення Церкви на елемент політики чи пропаганди, оскільки це суперечить природі Церкви. Переконані, що подолання церковного розділення має відбуватися без втручання державних, політичних та інших зовнішніх сил.

4. Собор єпископів виступає проти будь-яких спроб змінити назву Української Православної Церкви, про що вже заявляється першими особами держави, та інших проявів дискримінації віруючих Української Православної Церкви на законодавчому рівні. У разі прийняття відповідних законопроектів Верховною Радою України, Українська Православна Церква буде захищати свої права всіма законними засобами, які передбачені «Основами соціальної концепції Української Православної Церкви», законодавством України та Європейською Конвенцією з прав людини. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії Української Православної Церкви інформує, що з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, на виконання Указу Президента України від 24 жовтня 2018 року №339/2018 «Про відзначення Дня Гідності і Свободи», необхідно провести 21 листопада 2018 року панахиди за загиблими у боротьбі за свободу і незалежність України під час масових акцій протесту в листопаді 2014 – лютому 2014 років, а також, на виконання Указу Президента України від 26 листопада 2016 року №523/2016 «Про заходи у зв’язку з 85 роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу», з метою вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу, необхідно провести 24 листопада 2018 року панахиди за загиблими від голоду. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії Української Православної Церкви повідомляє, що з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, на виконання Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року №806/2014 “Про День захисника України”, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння зміцненню патріотичного духу мешканців регіону, необхідно 14 жовтня 2018 року провести молебні за захисників України. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії Української Православної Церкви інформує, що 24 серпня 2018 року в Україні відзначатиметься 27-а річниця незалежності України.

У зв’язку з цим, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, в день свята необхідно звершити молебні за Україну, за мир у державі та український народ.

24 серпня 2018 року відзначається 27-а річниця незалежності України.

У зв’язку з цим, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, в день свята необхідно провести молебні за мир та злагоду в Україні, за український народ.

В Кривой Рог пребудут мощи святых благоверных князя Петра и княгини Февронии Муромских, чудотворцев.

Канцелярия Криворожской епархии информирует, что, по благословению Высокопреосвященнейшего Ефрема, Митрополита Криворожского и Никопольского, в Кривой Рог пребудут части мощей святых благоверных князя Петра и княгини Февронии Муромских чудотворцев, покровителей семьи и верности. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії доводить до Вашого відома, що, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у рамках святкування 1030-річчя Хрещення Київської Русі, у всіх храмах та монастирях єпархії 27 липня об 11:00 необхідно звершити урочистий святковий дзвін.

Канцелярія Криворізької єпархії доводить до Вашого відома, що з благословення Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила та у відповідності з рішенням Священного Синоду РПЦ від 14.07.2018 р. (журнал №42), 28 липня 2018 року, в день пам’яті рівноапостольного князя Володимира, в усіх храмах необхідно зачитати Послання Святійшого Патріарха Кирила та Священного Синоду РПЦ архіпастирям, кліру, чернецтву та мирянам у зв’язку з 1030-річчям Хрещення Русі.

Послание Святейшего Патриарха Кирилла

и Священного Синода Русской Православной Церкви

архипастырям, клиру, монашествующим и мирянам

в связи с 1030-летием Крещения Руси

Благословен Господь Иисус Христос, Иже возлюби новыя люди, Русскую землю и просвети ю крещением святым.

(Повесть временных лет)

Возлюбленные о Господе Преосвященные архипастыри, всечестные пресвитеры и диаконы, боголюбивые иноки и инокини, дорогие братья и сестры!

Ныне вся Полнота Церкви нашей чествует святого равноапостольного великого князя Владимира и с благодарностью вспоминает, как 1030 лет назад трудами сего богоизбранного и сильного духом мужа свершилось поворотное событие в истории славянских народов. Всеблагим действием Духа Святого князь обратился от языческих заблуждений, уверовал в Единородного Сына Божия Иисуса Христа и, приняв вместе со своими соратниками святое Крещение, принес на Русь спасительный свет Евангелия.

Почему мы называем событие Крещения Руси поворотным для  истории  наших  народов? Потому что оно навсегда изменило облик всей славянской цивилизации и предопределило дальнейший путь ее развития. Это был действительно решительный поворот от тьмы к свету, от хождения во мраке ложных идей и представлений к обретению богооткровенной истины и спасению.

Человеколюбивый и Щедрый Господь даровал нам ни с чем не сравнимую милость и великое счастье: возможность принадлежать к Православной Церкви, составлять  Единое  Тело Христово  и  приобщаться  к  неисчерпаемому Источнику  воды,  текущей  в  жизнь вечную (Ин. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, на виконання Указу Президента України від 17 листопада 2000 року №1245/2000 “Про День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні”, 22 червня 2018 року необхідно провести панахиди за жертвами Другої світової війни та молебні за захисників України.

Канцелярія Криворізької єпархії доводить до Вашого відома, що з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в один з найближчих недільних днів у всіх храмах єпархії необхідно виголосити Звернення Священного Синоду Української Православної Церкви до єпископату, духовенства, чернецтва та мирян з приводу ініціатив щодо “надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні”.

ЗВЕРНЕННЯ

Священного Синоду Української Православної Церкви

до єпископату, духовенства, чернецтва та мирян з приводу ініціатив щодо «надання Томосу про автокефалію

Православної Церкви в Україні»

 Ваші Високопреосвященства і Преосвященства!

Дорогі отці, ченці і черниці, брати і сестри!

Протягом останніх тижнів в нашій країні активно обговорюється можливість одностороннього надання Константинопольським патріархатом «Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні».

Українська Православна Церква до сьогодні не отримувала від Константинопольського патріархату жодних офіційних повідомлень з приводу цього питання. Разом з тим нам відомо, що Помісні Православні Церкви світу також не отримували з Константинополя офіційних листів, що стосувалися б даного питання.

На прохання Предстоятелів Помісних Православних Церков, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звернувся до них з листами, у яких проінформував про поточну ситуацію в українському Православ’ї, а також виклав відношення Української Православної Церкви до ініціатив надання «Томосу про автокефалію». На сьогодні відомо, що Предстоятелі та Собори єпископів Помісних Православних Церков висловлюють насторожене та негативне ставлення до надання згаданого Томосу як засобу подолання розколу в українському Православ’ї. Зокрема, серед Помісних Церков спільною є думка про необхідність повернення схизматичних церковних груп до лона канонічної Церкви, що дозволить обговорювати питання статусу єдиної канонічної Церкви.

Така позиція Помісних Православних Церков світу співпадає з позицією нашої Церкви. (подробнее)

У травні цього року виповнюється 243 роки з дня заснування міста Кривого Рогу.

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, у зв’язку з цією датою, необхідно провести 27 травня 2018 року молебні за Кривий Ріг.

20 травня відзначається День пам’яті жертв політичних репресій.

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, на виконання Указу Президента України від 23 березня 2017 року № 75/2017 «Про заходи у зв’язку з 80-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років», 20 травня необхідно провести поминальні служби за загиблими внаслідок політичних репресій. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, на виконання Указу Президента України від 26 березня 2018 року № 85/2018 «Про відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», необхідно провести панахиди за загиблими у Другій світовій війні та молебні за захисників Вітчизни, за мир та злагоду в Україні 08 та 09 травня 2018 року. (подробнее)

17 квітня 2018 року біля шостої години ранку на перехресті проспекту Металургів та вулиці Героїв АТО сталось страшне ДТП – зіткнулись легковий автомобіль, маршрутне таксі та автобус, що перевозив працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». На цю мить відомо, що на місці зіткнення загинуло 8 чоловік, 19 чоловік госпіталізовані, з них четверо знаходяться в реанімації.

У зв’язку з цією трагедією, за розпорядженням криворізького міського Голови, 18 квітня 2018 року об’явлено траурним днем. (подробнее)

1. Криворожские городские Северное и Южное благочиния

Исповедь
27 февраля (вторник 2-й седмицы) в 9:00
Храм Рождества Пресвятой Богородицы, г. Кривой Рог

Литургия Преждеосвященных Даров
28 февраля (среда 2-й седмицы) в 8-00
Спасо-Преображенский кафедральный собор, г. Кривой Рог

2. Криворожское городское Центральное и Криворожское районное благочиния

Исповедь
1 марта (четрверг 2-й седмицы) в 9:00
Храм Рождества Пресвятой Богородицы, г. Кривой Рог

Литургия Преждеосвященных Даров
2 марта (пятница 2-й седмицы) в 8:00
Храм Рождества Пресвятой Богородицы, г. Кривой Рог

3. Никопольское благочиние

Исповедь
8 марта (четверг 3-й седмицы) в 9:00
Спасо-Преображенский кафедральный собор, г. Никополь

Литургия Преждеосвященных Даров
9 марта (пятница 3-й седмицы) в 8:30
Спасо-Преображенский кафедральный собор, г. Никополь

4. Покровское благочиние

Исповедь
8 марта (четверг 3-й седмицы) в 15:00
Спасо-Преображенский кафедральный собор, г. Никополь

Литургия Преждеосвященных Даров
9 марта (пятница 3-й седмицы) в 8:30
Спасо-Преображенский кафедральный собор, г. Никополь

5. Желтоводское благочиние

Исповедь
13 марта (вторник 4-й седмицы) в 9:00
Свято-Троицкий храм, г. Жёлтые Воды

Литургия Преждеосвященных Даров
14 марта (среда 4-й седмицы) в 8:00
Свято-Троицкий храм, г. Жёлтые Воды

6. Томаковское благочиние

Исповедь
19 марта (понедельник 5-й седмицы) в 13:00
Свято-Благовещенский храм, пгт. Томаковка

Литургия Преждеосвященных Даров
20 марта (вторник 5-й седмицы) в 8:00
Свято-Благовещенский храм, пгт. Томаковка

7. Апостоловское, Софиевское и Широковское благочиния

Исповедь
27 марта (вторник 6-й седмицы) в 9:00
Свято-Покровский храм, г. (подробнее)

22 лютого визначається 74-та річниця визволення м. Кривого Рогу від нацистських загарбників.

У зв’язку з відзначенням цієї дати з благословення Керуючого Криворізькою Єпархією Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема необхідно провести в храмах Кривого Рогу 22.02.2018 р. заупокійні літії за жертвами Другої світової війни, а також молебні за мир в Україні та за захисників Вітчизни.

Канцелярія Криворізької єпархії інформує,  що по благословенню Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, на виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року №69/2015 “Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”, з метою гідного вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, необхідно провести 20 лютого 2018 року панахиди за загиблими у боротьбі за свободу і незалежність України під час Революції гідності 20 лютого 2018 року православними християнами. (подробнее)

Sv.Spiridon07 декабря (четверг) святыню с честью встретили в храме святой Великомученицы Екатерины, где они будут пребывать до 08 декабря, включительно.

09 декабря (в субботу) в 08-00 в храм святой мученицы Татьяны пребудут мощи святителя Спиридона, епископа Тримифунтского.

10 декабря (в воскресный день) в 09-00 состоится встреча мощей в Спасо-Преображенском кафедральном соборе г. Кривого Рога.

18 – 19 декабря мощи святителя Спиридона будут пребывать в храме святителя Николая Чудотворца по ул. Свято-Николаевской (бывшая ул. Карла Маркса)

 

КРАТКОЕ ЖИТИЕ СВЯТИТЕЛЯ СПИРИДОНА ЕПИСКОПА ТРИМИФУНТСКОГО, ЧУДОТВОРЦА

 

Sv.Spiridon_1Свя­ти­тель Спи­ри­дон Три­ми­фунт­ский ро­дил­ся в кон­це III ве­ка на ост­ро­ве Кипр. О его жиз­ни све­де­ний со­хра­ни­лось ма­ло. Из­вест­но, что он был пас­ту­хом, имел же­ну и де­тей. Все свои сред­ства он от­да­вал на нуж­ды ближ­них и стран­ни­ков, за это Гос­подь воз­на­гра­дил его да­ром чу­до­тво­ре­ния: он ис­це­лял неиз­ле­чи­мо боль­ных и из­го­нял бе­сов. По­сле смер­ти же­ны, в цар­ство­ва­ние им­пе­ра­то­ра Кон­стан­ти­на Ве­ли­ко­го (306–337), он был из­бран епи­ско­пом го­ро­да Три­ми­фун­та. В сане епи­ско­па свя­ти­тель не из­ме­нил сво­е­го об­ра­за жиз­ни, со­еди­нив пас­тыр­ское слу­же­ние с де­ла­ми ми­ло­сер­дия. По сви­де­тель­ству цер­ков­ных ис­то­ри­ков, свя­ти­тель Спи­ри­дон в 325 го­ду при­ни­мал уча­стие в де­я­ни­ях I Все­лен­ско­го Со­бо­ра. На Со­бо­ре свя­ти­тель всту­пил в со­стя­за­ние с гре­че­ским фило­со­фом, за­щи­щав­шим ари­е­ву ересь. Про­стая речь свя­ти­те­ля Спи­ри­до­на по­ка­за­ла всем немощь че­ло­ве­че­ской муд­ро­сти пе­ред Пре­муд­ро­стью Бо­жи­ей: «Слу­шай, фило­соф, что я бу­ду го­во­рить те­бе: мы ве­ру­ем, что Все­мо­гу­щий Бог из ни­че­го со­здал Сво­им Сло­вом и Ду­хом небо, зем­лю, че­ло­ве­ка и весь ви­ди­мый и неви­ди­мый мир. Сло­во это есть Сын Бо­жий, Ко­то­рый со­шел ра­ди на­ших гре­хов на зем­лю, ро­дил­ся от Де­вы, жил с людь­ми, по­стра­дал, умер для на­ше­го спа­се­ния и за­тем вос­крес, ис­ку­пив Сво­и­ми стра­да­ни­я­ми пер­во­род­ный грех, и со­вос­кре­сил с Со­бою че­ло­ве­че­ский род. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії інформує,  що по благословенню митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, на виконання Закону України “Про Голодомор 1932-1933 років в Україні”, Указу Президента України від 26 листопада 2016 року №523/2016 “Про заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу”, з метою гідного вшанування пам’яті жертв тих років, необхідно провести 25 листопада 2017 року панахиди за загиблими від голоду православними християнами. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії інформує,  що по благословенню митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, на виконання Указу Президента України від 30 вересня 2017 року №300/2017 “Про відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи”, з метою гідного вшанування громадянської мужності та патріотизму учасників подій Помаранчевої революції на Революції Гідності, необхідно провести 21 листопада 2017 року панахиди за загиблими у боротьбі за свободу і незалежність України під час масових акцій протесту в листопаді 2013 – лютому 2014 років. (подробнее)

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, 13 листопада 2017 року до храму святого праведного Петра Калнишевського, що знаходиться за адресою вул. Миколаївське шосе, 18-а, відбудеться принесення святих мощей небесного заступника цього храму та всього Криворіжжя – святого праведного Петра Калнишеського.

До уваги настоятелів усіх храмів та монастирів єпархії!

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що 19 листопада 2017 року – Всесвітній день пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод. Згідно резолюції Генеральної Асамблеї ООН з 1993 року цей день відзначається кожну третю неділю листопада.
У цей день громадяни держав – членів Організації об’єднаних націй вшановують пам’ять загиблих в автомобільних аваріях та висловлюють співчуття членам їх сімей. (подробнее)

До уваги всіх бажаючих!

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що з благословення митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, велоклуб “Пересвіт” організовує паломницьку велопоїздку, яка відбудеться 24-25 серпня за маршрутом: Кривий Ріг – Іскрівка – Жовті води.

З питань участі звертатися до протоієрея Антонія Бондаря: 097-46-96-350
подробнее)

До уваги всіх бажаючих!

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що з благословення митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема 14-16 серпня 2017 року проходитиме велопроїзд паломників за маршрутом Марганець-Кривий Ріг.
Розклад проїзду:
- 14 серпня 14.00 – виїзд з міста Марганець.
Прибуття в м.Зеленодольськ о 20.00. Ночівля при храмі свв.ап.Петра і Павла.

- 15 серпня 7. (подробнее)

До уваги настоятелів усіх храмів та монастирів єпархії!

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що  з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, 28 серпня 2017 року в монастирях та на парафіях Криворізької єпархії необхідно звершити молебний спів прославленим у лику святих членам Церковного Собору 1917-1918 рр. і заупокійне молитовне поминання інших членів Собору (без поіменного перерахування). (подробнее)

До уваги настоятелів усіх храмів і монастирів єпархії!

Канцелярія Криворізької єпархії повідомляє, що з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, 24 серпня 2017 року у монастирях та на парафіях Криворізької єапрхії необхідно звершити молебні за Україну, за мир у державі та український народ.

До уваги настоятелів всіх храмів Криворізької єпархії, намісника та ігумені!

Канцелярія Криворізької єпархії повідомляє, що з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, 9 серпня 2017 року, у день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеімона, у храмах та монастирях єпархії необхідно звершити молитви за лікарів та хворих (текст чинопослідування доступний за посиланнями нижче). (подробнее)

До уваги вірян Криворізької єпархії Української Православної Церкви, а також настоятелів усіх храмів!

Канцелярія Криворізької єпархії УПЦ повідомляє, що з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, всім вірянам Української Православної Церкви 28 липня 2017 року о 12:00 годині прочитати молитву “Отче наш” 12 разів з додаванням таких слів: “Господи помилуй нас, прости наші гріхи і благослови Україну і народ наш миром”. (подробнее)

ПОЛТАВСКАЯ МИССИОНЕРСКАЯ ДУХОВНАЯ СЕМИНАРИЯ

приглашает на учебу

Отделения:

  1. Богословско-миссионерское — принимаются лица мужского и женского пола в возрасте от 18 лет. Срок обучения 4 года. Формы обучения: стационарная и заочная.
  2. Регентов-псаломщиков — принимаются лица женского пола в возрасте от 16 лет и мужского пола в возрасте от 18 лет. Срок обучения 3 года. Формы обучения: стационарная и заочная (последняя только при наличии музыкального образовании в объеме не менее 4 классов музыкальной школы и стажа клиросного пения не менее 1 года).
  3. Иконописное — принимаются лица мужского и женского пола в возрасте от 17 до 35 лет, со средним общим, специальным или высшим образованием (желательно наличие художественного образования). Срок обучения 4 года. Форма обучения только стационарная.

Студенты обеспечиваются жильем и питанием (питание и проживание платное). При Семинарии действует библиотека, в которой кроме печатных изданий имеются видео- и аудиокассеты, цветные слайды, компакт-диски. Студентам стационарной формы обучения предоставляется отсрочка от армии.

В сектор заочного обучения (богословско-миссионерское и регентское отделения) принимаются не только священнослужители, но также и миряне мужского и женского пола. Программы заочного обучения полностью соответствуют содержанию и объему программ стационарной формы (кроме иностранных языков). Студенты заочного сектора обеспечиваются учебными программами, печатными и аудиопособиями.

ПРИЕМ ДОКУМЕНТОВ С 1 ИЮНЯ ПО 24 АВГУСТА

ВСТУПИТЕЛЬНЫЕ ЭКЗАМЕНЫ:
по рисованию – 24 августа
на стационарное обучение – 25 августа
в сектор заочного обучения – 26 августа

ПРАВИЛА ПРИЕМА и более детальная информация на сайте ПМДС

Координаты:

Почтовый адрес: ПМДС, ул. Конституции, 12, г.  Горишние Плавни (бывш. Комсомольск) Полтавской обл. (подробнее)

До уваги настоятелів усіх храмів Криворізької єпархії!

З благословення митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, на виконання Указу Президента України від 20 квітня 2017 року № 111/2017 “Про відзначення 21-ї річниці Конституції України”, з метою гідного відзначення у 2017 році 21-ї річниці Конституції України необхідно провести у храмах Криворізької єпархії молебні “В ім’я процвітання України, підвищення благополуччя та добробуту Українського народу” 28 червня 2017 року. (подробнее)

В Криворожскую епархию прибудут мощи двух чудотворцев.

С 25 июня по 8 июля 2017 года  в Криворожско-Никопольскую епархию прибудут две святыни из Афонского подворья города Киева: частица нетленных мощей СВЯТИТЕЛЯ СПИРИДОНА, ЕПИСКОПА ТРИМИФУНТСКОГО, ЧУДОТВОРЦА и частица нетленных мощей ПРЕПОДОБНОГО АЛЕКСИЯ, ЧЕЛОВЕКА БОЖИЯ.
Святыни

График пребывания святынь:

25 июня (воскресенье) в 8:45 прибытие и торжественная встреча святынь в Спасо-Преображенском кафедральном соборе г. Никополя (ул. Преображенская, 1).
Пребывание святынь в соборе по 26 июня включительно.

27 июня (вторник), в праздник обретения мощей сщмч. Владимира, митр. Киевского, в 8:30 прибытие и торжественная встреча святынь в Святого сщмч. Владимира, митр. Киевского мужском монастыре г. Кривого Рога (ул. Монастырская (бывш. Фрунзе), 1).
Пребывание святынь в монастыре по 28 июня включительно.

29 июня (четверг) в 8:45 прибытие и торжественная встреча святынь в Свято-Покровском женском монастыре г. Кривого Рога (ул. Эдуарда Фукса (бывш. Тухачевского), 58а).
Пребывание святынь в Свято-Покровском соборе монастыря до 1 июля включительно.

2 июля (воскресенье) в 8:45 прибытие и торжественная встреча святынь в Спасо-Преображенском кафедральном соборе г. Кривого Рога (ул. Соборная, 1).
Пребывание святынь в соборе по 8 июля включительно.
8 июля (суббота) после вечернего Богослужения – торжественные проводы святынь в Спасо-Преображенском кафедральном соборе Кривого Рога.

Справка

Святитель Спиридон Тримифунтский

Родился будущий святитель в конце III века на острове Кипр. Известно, что он был пастухом, имел жену и детей. Все свои средства отдавал на нужды ближних и странников, за это Господь вознаградил его даром чудотворения: он исцелял неизлечимо больных и изгонял бесов. После смерти жены, в царствование императора Константина Великого (306—337), он был избран епископом города Тримифунта. (подробнее)

До уваги настоятелів храмів Криворізької єпархії!

Канцелярія Криворізької єпархії повідомляє, що з благословення митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, на виконання Указу Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 “Про День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні”, необхідно звершити панахиди за жертвами Другої світової війни та молебні за захисників України 22 червня 2017 року. (подробнее)

До уваги настоятелів храмів міста Кривого Рогу!

У травні поточного року виповнюється 242 роки з дня заснування міста Кривого Рогу.

З благословення митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, настоятелям православних храмів Криворізької єпархії, розташованих на території міста, необхідно звершити 27 та 28 травня 2017 року подячні молебні.

До відома настоятелів храмів, намісника та ігумені монастирів Криворізької єпархії!

Канцелярія Криворізької єпархії повідомляє, що з благословення митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема 21 травня 2017 року необхідно звершити панахиди за загиблими внаслідок політичних репресій, на виконання Указу Президента України від 21 травня 2007 року № 431/2007 “Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років”. (подробнее)

В Кривой Рог прибывают мощи великомученика Георгия Победоносца.

С 14 мая до 28 мая 2017 года в Криворожско-Никопольской епархии будет пребывать МЕСТНОЧТИМАЯ АФОНСКАЯ ИКОНА И КОВЧЕГ С ЧАСТИЦАМИ МОЩЕЙ ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ГЕОРГИЯ ПОБЕДОНОСЦА.
Св. вмч. Георгий Победоносец

График пребывания святыни:

14 мая (воскресенье) в 8:45 прибытие и торжественная встреча святыни в Спасо-Преображенском кафедральном соборе города Кривого Рога.
Пребывание святыни в соборе по 18 мая включительно.

19 мая (пятница) в 8:45 прибытие и торжественная встреча святыни в Спасо-Преображенском кафедральном соборе города Никополя.
Пребывание святыни в соборе до первой половины дня 21 мая.

21 мая (воскресенье) в 16:00 прибытие и торжественная встреча святыни в Свято-Николаевском храме г. Кривого Рога (Центрально-Городской район), перед началом Всенощного бдения в канун дня Небесного Покровителя города.
Пребывание святыни в храме по 24 мая включительно.

25 мая (четверг), праздник Вознесения Господня, в 8:00 прибытие и торжественная встреча святыни в Свято-Вознесенском храме г. Кривого Рога (жилмассив ЮГОКа).
Пребывание святыни в храме 25 мая.

С 26 по 27 мая (пятница – суббота) пребывание святыни в Спасо-Преображенском кафедральном соборе г. Кривого Рога.

27 мая (суббота) в 8:00 в Спасо-Преображенском кафедральном соборе состоится праздничный молебен в День города Кривого Рога при участии мэра и городских властей. Во второй половине дня – торжественные проводы святыни.

К сведению:

Святой великомученик Георгий Победоносец (день памяти 6 мая). Родом из Каппадокии (область в Малой Азии), вырос в глубоко верующей христианской семье. Его отец принял мученическую кончину за Христа, когда Георгий был еще в детском возрасте. Мать, владевшая имениями в Палестине, переселилась с сыном на родину и воспитала его в строгом благочестии.

Став молодым юношей, Георгий поступил на военную службу. (подробнее)

До уваги настоятелів всіх храмів Криворізької єпархії, намісника та ігумені!

Канцелярія Криворізької єпархії повідомляє, що 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у храмах та монастирях єпархії необхідно піднести молитви за здоров’я і збереження життя працівників та вшанування пам’яті загиблих на виробництві. (подробнее)

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 90-19-53
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь