14.10.16, м. Кривий Ріг. Відбулося освячення пам’ятника Козаку Мамаю – символу козацтва України.

3

14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України, у Кривому Розі урочистості були ознаменовані відкриттям пам`ятника Козаку Мамаю – символу козацтва України, який віднині розташований у сквері Героїв.

За благословенням Високопреосвященнішого Єфрема, митрополита Криворізького та Нікопольського, клірик Криворізької єпархії, голова Місіонерського відділу, настоятель храму ікони Божої Матері “Взискання загиблих” протоієрей Анатолій Бондар прийняв участь у міських заходах з нагоди святкування Покрова Пресвятої Богородиці, Дня козацтва та Дня захисника України.

5

На відкриття пам`ятника Козаку Мамаю були присутні: міський голова Юрій Вілкул та його заступники, народні депутати України Олександр Вілкул, Костянтин Павлов, Андрій Гальченко, Костянтин Усов, голови районних у місті рад, представники громадських організацій та творчих колективів міста, молодь та інші городяни.

Від імені духовенства Криворізької єпархії протоієрей Анатолій привітав присутніх з великим святом Покрови Пресвятої Богородиці, побажав всім миру, добробуту, Божої допомоги і здійснив чин освячення нового пам`ятника.