22.11.16, м. Кривий Ріг. Престольне свято в лікарняному храмі ікони Божої Матері «Скоропослушниця».

Пренатальний центрУ вівторок, 22 листопада, у свято ікони Божої Матері «Скоропослушниця» (Х), у Кривому Розі була звершена святкова Божественна літургія в лікарняному храмі на честь цієї чудотворної ікони. Храм знаходиться при Міжобласному центрі медичної генетики та пренатальної діагностики, в районі площі Визволення.

На запрошення настоятеля храму протоієрея Антонія Бондаря на богослужіння також прибули: благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького лікарняного благочиння протоієрей Вадим Уяздовський, голова єпархіального Місіонерського відділу протоієрей Анатолій Бондар, настоятель храму Різдва Христового протоієрей Валерій Лук’янов, настоятель Свято-Миколаївського храму протоієрей Димитрій Салатюк, настоятель храму рівноапостольної Марії Магдалини ієрей Олександр Лєсков.

За богослужінням також молилися головний лікар МЦМГіПД Веропотвелян М.П., медперсонал Центру та міського клінічного пологового будинку №1, пацієнти та чисельні гості.

На запричасному зі словами проповіді про славу Божої Матері та історію Її чудотворної ікони виступив протоієрей Анатолій Бондар.

По завершенні Божественної літургії було відслужено подячний молебень перед іконою Божої Матері «Скоропослушниця» про мир в нашій Батьківщині, подолання всіх бід і скорбот, а також дарування дару лікування співробітникам пренатального центру, а його пацієнтам – дару дітонародження. Наостанок головний лікар Центру Микола Веропотвелян подякував усім прибулим на торжество за духовну радість спільної молитви.

Переглянути галерею