22.11.16, м. Кривий Ріг. Священик привітав трудівників села з професійним святом.

Урочисті заходи. Фото: http://1tv.kr.ua/22 листопада у Кривому Розі відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівників сільського господарства та 91-річчя заснування Криворізького району. З цього приводу у місті пройшов урочистий концерт в театрі імені Тараса Шевченка.

На дійстві були присутні аграрії, працівники сільських рад та установ, а також керівництво міста та району. З вітальними словами виступили мер Кривого Рогу Юрій Вілкул, голова райдержадміністрації Сергій Нагайченко, а також голова райради Віталій Яценко.

З благословення митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, від імені духовенства присутніх на святі привітав благочинний Криворізького районного благочиння, настоятель Спасо-Преображенського храму с. Чкаловка протоієрей Борис Бабешко.

«Дорогі жителі району, трудівники села! Дозвольте привітати вас з професійним святом. Всі ми знаємо, що сільське господарство – це основа економіки будь-якої країни. Як то кажуть: “Праця є батько багатства, а земля – ​​його мати”. Ви працюєте на благо всього населення. Вітаю вас зі святом людини-трудівника, завдяки якій в наші родини, в наші будинки приходять благословенні дари природи. Ваша праця дає нам хліб. Дякую вам за вашу благородну і корисну працю. Нехай ваше життя буде наповнене щастям кожен день, щоб вас оточували улюблені і люблячі люди і не покидала дружня підтримка. Нехай благословить вас Господь!» – зазначив священик.

Від імені правлячого архієрея отець благочинний відзначив церковними нагородами ряд працівників сільського Криворіжжя, які внесли свою лепту у розвиток району. Завершилося свято традиційним концертом за участю ансамблів народної творчості і культури.