16.04.17, м. Кривий Ріг. Пасхальна Вечірня у кафедральному соборі міста.

Вечірня в день ПасхиУвечері в день Світлого Христового Воскресіння учні недільної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору Кривого Рогу привітали радісними великодніми співами та святковими віршами на честь Воскреслого Христа митрополита Єфрема та усіх присутніх у храмі.

За Великою вечірнею, яка правиться в перший день Пасхи Господньої, криворізький Архіпастир, з благословення Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, удостоїв богослужбових нагород кліриків Криворізької єпархії.

Правлячий архієрей нагородив митрою протоієрея Олега Ворону – настоятеля храму ікони Божої Матері «Всецариця» та палицею протоієрея Володимира Златова – настоятеля храму священномученика Онуфрія м. Кривого Рогу. Права носіння хреста з прикрасами удостоєно протоієрея Антонія Сухаревського, настоятеля храму благовірних князів Бориса і Гліба м. Кривого Рогу, що у мікрорайоні  Інгулець. Камилавкою були нагороджені клірики Криворізького району: настоятель храму Всіх святих с. Шевченківське ієрей Владислав Мокрушин та настоятель храму святителя Феодосія Чернігівського смт Христофорівка ієрей Андрій Стіньо, а також настоятель храму святителя Луки, сповідника Кримського с. Степове Широківського району ієрей Ярослав Козін. Свою першу церковну нагороду – набедреник – отримали ієрей Сергій Білов, настоятель храму благовірних князів Петра і Февронії, та ієрей Віктор Цьомко, настоятель храму праведного Петра Калнишевського м. Кривого Рогу.

Після богослужіння навколо кафедрального собору було звершено хресний хід зі співом тропаря та канону Пасхи, після закінчення якого економ собору протоієрей Андрій Будовський зачитав присутнім Пасхальне послання митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема. Наостанок Владика ще раз привітав усіх зі святом Воскресіння Господа нашого Іісуса Христа та роздав присутнім пасхальні крашанки.

Переглянути галерею