19.04.17, м. Кривий Ріг. Пасхальний візит отця благочинного до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Візит напередодні Пасхи. Фото: Червоний гірник13 квітня 2017 року, у Великий Четвер Страсної седмиці, напередодні Світлого Христового Воскресіння, відбувся візит настоятеля Свято-Вознесенського храму, благочинного Криворізького міського південного благочиння протоієрея Володимира Борака і першого заступника міського голови м. Кривого Рогу Євгена Григоровича Удода до загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступеня № 9 з посиленою спортивною підготовкою, розташованої в житловому масиві ПГЗК.

Отець Володимир Борак та Удод Є.Г. з дітьми. Фото: Червоний гірникОтець Володимир звернувся з вітальним словом з нагоди наступаючого свята Христового Воскресіння до директора школи Олександра Миколайовича Кутаєва, викладачів і найменших вихованців школи. У своєму поздоровленні священик зазначив, що суть свята не лише в освяченні пасок і яєць, а в першу чергу в тому, що Пасха свідчить усім нам радість того, що Христос Воскрес і дарував вічне життя кожній православній душі.

У школі-інтернаті № 9. Фото: Червоний гірникШкола для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, налічує 56 вихованців віком від 4 до 18 років. Свято-Вознесенський храм протягом останніх років опікується цими дітьми, вітаючи їх подарунками до церковних свят. Так і цього року, у перший день Христового Воскресіння, до школи були передані паски, крашанки і продукція до святкового столу.


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 90-19-53
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь