13.05.17, Апостолівський район. Криворізький архіпастир відвідав храм апостола Іакова у селищі Токівське.

Селище Токівське13 травня 2017 року відбувся архіпастирський візит Керуючого Криворізькою єпархією, митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема до селища Токівське Апостолівського району, де віруючі церковної громади святого апостола Іакова Зеведеєва молитовно відзначали храмове свято.

Разом з митрополитом Єфремом на Божественну літургію з нагоди престольного торжества прибули священики Апостолівського благочиння на чолі з благочинним округу архімандритом Іллею (Лук’яненком).

На малому вході за ревне служіння Святій Церкві і пастирське душпіклування криворізький архіпастир, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив настоятеля храму протоієрея Михаїла Бута черговою священицькою нагородою – правом носіння хреста з прикрасами.

У сугубу єктенію були включені особливі прохання про благоденство на нашій землі, а архіпастир прочитав молитву про мир в Україні.

По завершенні богослужіння та святкової хресної ходи владика Єфрем привітав богомольців Великоднім привітанням: «Христос Воскрес!», коротко нагадав присутнім житіє святого апостола Іакова Зеведеєвого та дав усім святительське благословення.

Переглянути галерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 90-19-53
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь