13.05.17, Апостолівський район. Криворізький архіпастир відвідав храм апостола Іакова у селищі Токівське.

Селище Токівське13 травня 2017 року відбувся архіпастирський візит Керуючого Криворізькою єпархією, митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема до селища Токівське Апостолівського району, де віруючі церковної громади святого апостола Іакова Зеведеєва молитовно відзначали храмове свято.

Разом з митрополитом Єфремом на Божественну літургію з нагоди престольного торжества прибули священики Апостолівського благочиння на чолі з благочинним округу архімандритом Іллею (Лук’яненком).

На малому вході за ревне служіння Святій Церкві і пастирське душпіклування криворізький архіпастир, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив настоятеля храму протоієрея Михаїла Бута черговою священицькою нагородою – правом носіння хреста з прикрасами.

У сугубу єктенію були включені особливі прохання про благоденство на нашій землі, а архіпастир прочитав молитву про мир в Україні.

По завершенні богослужіння та святкової хресної ходи владика Єфрем привітав богомольців Великоднім привітанням: «Христос Воскрес!», коротко нагадав присутнім житіє святого апостола Іакова Зеведеєвого та дав усім святительське благословення.

Переглянути галерею