14.05.17, м. Кривий Ріг. У кафедральний собор прибули святі мощі та ікона великомученика Георгія Побідоносця.

Мощі святого Георгія14 травня 2017 року, у Неділю 5-ту після Пасхи, про самаряниню, в кафедральне місто Кривий Ріг прибули мощі великомученика і побідоносця Георгія та його місцевошанована ікона з часткою мощей з Афонського подвір’я міста Києва.

Під святковий дзвін біля входу до Спасо-Преображенського кафедрального собору зустрічав ковчег з мощами та ікону святого великомученика митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем у співслужінні духовенства собору.

Під час недільного богослужіння численні парафіяни собору і прочани старанно молилися святому про всі свої потреби, особливо за здоров’я рідних і близьких воїнів та мир на нашій землі, а після закінчення богослужіння мали можливість прикластися до святих мощей великомученика Георгія Побідоносця.

Після завершення Божественної літургії та святкового молебна митрополит Єфрем нагадав присутнім про особливе шанування святого Георгія у Кривому Розі, адже у місті є храм-пам’ятник на честь цього святого, що знаходиться на мікрорайоні Всебратське-2 і присвячено пам’яті загиблих воїнів у всіх війнах, що проходили на наших землях. Крім того, біля храму Іверської ікони Божої Матері височіє пам’ятна дзвіниця на честь святого Георгія, у якій щороку 22 лютого і 9 травня збираються вдячні криворіжці, щоб молитовно згадати визволителів рідного міста від німецько-фашистських загарбників, полеглих у роки Другої світової війни та померлих від ран у післявоєнний час.

Переглянути галерею