15.05.17, м. Кривий Ріг. Відбулось престольне свято в храмі святих благовірних князів Бориса і Гліба.

ІнгулецьУ понеділок, 15 травня, в день пам’яті перенесення мощей благовірних князів руських Бориса і Гліба, у Святому Хрещенні Романа і Давида (1072 і 1115), митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем наніс архіпастирський візит до храму святих благовірних князів Бориса і Гліба міста Кривого Рогу, на запрошення його настоятеля протоієрея Антонія Сухаревського.

З вітаннями зустрічали Криворізького архіпастиря вихованці недільної школи храму та чисельні віруючі. Божественну літургію звершив митрополит Єфрем з духовенством міста Кривого Рогу та Широківського району.

На малому вході правлячий архієрей удостоїв церковних нагород кліриків Широківського благочиння: камилавкою було нагороджено ієрея Вадима Краснова, настоятеля храму Успіння Пресвятої Богородиці смт Зелене, і набедреником – ієрея Святослава Короновського, настоятеля храму святих апостолів Петра і Павла с. Карпівка Широківського району.

За Божественною літургією були піднесені особливі молитовні прохання про мир в Україні.

На запричасному настоятель храму святих рівноапостольних Костянтина і Єлени протоієрей Георгій Леміш виголосив змістовну проповідь про житіє та мученицьку кончину святих Бориса і Гліба.

Після богослужіння був звершений хресний хід навколо храму, владика Єфрем освятив ікону з часткою мощей святого праведного Петра Калнишевського і привітав настоятеля, духовенство, парафіян та гостей з престольним святом. На святковій службі були присутні: заступник голови Інгулецької районної у місті Кривому Розі ради Кравченко О.С., директор «ММУ-1» Абальмас О.М., а також директор з охорони праці ПАТ «ІнГЗК» Булатецький М.Б., який подарував храму на молитовну пам’ять ікону святителя Миколая.

Переглянути галерею