02.06.17, смт Лазурне. Представники Криворізької єпархії взяли участь у ХІІ Всеукраїнській конференції єпархіальних відділів по роботі з молоддю.

Учасники конференціїЗ 29 травня по 2 червня 2017 року, в селищі Лазурному Херсонської області відбувалася ХІІ Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю. Захід проводився Синодальним молодіжним відділом сьомий рік поспіль і цього разу зібрав 75 учасників з усіх єпархій Української Православної Церкви.

Від Криворізької єпархії з благословення митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема у конференції були присутні голова Єпархіального відділу протоієрей Антоній Бондар (м. Кривий Ріг) та заступник голови відділу протоієрей Ігор Мельников (м. Нікополь).

Виступ протоієрея Ігоря МельниковаПід час урочистого відкриття голова Синодального відділу по роботі з молоддю, вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона відслужив молебень на початок доброї справи. Після молитви було оголошено вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія до учасників конференції.

Робота продовжилася доповіддю єпископа Іона та першого заступника голови Синодального відділу архімандрита Іоасафа (Перетятько). Було окреслено основні заходи, проведені молодіжним відділом за минулий рік. Зокрема восени 2016 року в Києві відбувся перший з᾽їзд православної молоді, навесні 2017-го — перший волонтерський зліт. Учасники конференції поділилися враженнями про молодіжні зустрічі та висловили свої міркування та побажання щодо подальших заходів. Також було представлено Паломницький відділ Київського Свято-Троїцького Іонинського монастиря, який з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія почав діяти з 2017 року, та оновлений журнал «Отрок.ua» — офіційне видання Відділу по роботі з молоддю.

Учасники форумуДругий день форуму розпочався з виступу архімандрита Іоасафа (Перетятька), який розглянув тему «Психологічні аспекти підліткових самогубств». Інший заступник голови — з питань співпраці зі скаутськими організаціями — протоієрей Іоанн Тронько розповів про власний досвід парафіяльних молебнів про одруження.

Під час конференції також прозвучали виступи з питань біоетики, волонтерства, здорового способу життя, інформаційних технологій, психологічних аспектів місіонерської та катехізаторської роботи з молоддю та інше. Також традиційно відбулися презентації нових молодіжних єпархіальних проектів.

Голова Синодального молодіжного відділу єпископ Обухівський Іона подякував молодіжним діячам за натхненну щоденну працю, неординарні втілені проекти та віддане служіння Богові й людям.