01.06.17, м. Покров. Благочинний відвідав свято для найменших покрівчан.

Дитяче святоДитячі голоси, сміх та весела музика лунали 1 червня у кафе «Спектр» міста Покрова. Тут відбулось свято для діток із обмеженими фізичними можливостями.

45 маленьких гостей закладу активно взяли участь у концертно-розважальній програмі, що підготували для них вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва і юні артисти недільної школи храму Іоанна Златоуста. Ігри, конкурси, загадки, пісні, казки, танці й хороводи разом з улюбленими мультгероями захоплювали запрошених. Розваги кликали у веселу круговерть малечу, а теплі вітання, що лунали від благочинного Покровського благочиння протоієрея Володимира Качана, депутата міської ради Валентини Міненко, директора міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірини Мороз зігріли серця дорослим.

КонцертЗа пустощами і розвагами швидко промайнув час. І діти, і дорослі цього дня змогли відпочити, трохи відволіктись від життєвих проблем і труднощів.

Малеча отримала смачні гостинці, маленькі даруночки та безкоштовні квитки на атракціони, що були святкового дня на головній площі міста. Поспілкувались, аби малеча на цьому святі отримала порцію позитиву й такі невеличкі сюрпризи – міський голова Олександр Шаповал, Покровський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, благочинний Нікопольського району та міста Покров отець Володимир.

Того ж  вечора на центральній площі міста де зібралося багато дітей та дорослих. Протоієрей Володимир звернувся із словами привітання до найменших жителів, привітав їх із святом та побажав здоров’я та Божого благословення.