05.06.17, м. Покров. День Святої Трійці відзначили по-особливому.

Настоятель храмуСвято Трійці – одне з найбільших і найшанованіших християнських свят. Православна церква відзначає велику і славну подію в житті Христової Церкви — День Святої Трійці, зіслання Святого Духа на апостолів. Цей день був великим днем, бо зіслання Святого Духа на апостолів стало початком створення Церкви Христової на землі. Святкування вбирає в себе велику кількість традицій.

Цього дня ми вбираємо оселі в зелень, ідемо до церкви освячувати букети з м’яти, любистку, чебрецю та багатьох інших запашних трав. У молитвах просимо, щоб Господь і нас долучив до благодаті Святого Духа.

Діти на святіУ понеділок православні віряни відзначають День Святого Духа. Цього дня у парку біля храму Іоанна Златоуста відбулося святкове дійство.

Чимало гостей завітало на свято. Благочинний Нікопольського району та міста Покров, настоятель храму Іоанна Златоуста протоієрей Володимир Качан радо вітав усіх, бажав, щоб Господь дарував кожному духовне очищення, сповнене благодаті Божої, зміцнення християнського духу, укріпляв наше життя у вірі, надії, любові, наповнював життя святістю.

ВиставаВітали присутніх юні прихожани, талановиті учні недільної школи храму. Діти разом зі своєю наставницею, викладачем недільної школи  щиро розповідали про свято, проникливо читали вірші, співали пісень, показували повчальні сценки та казки.

Долучився до вітань у величне свято і творчий колектив міської школи мистецтв. Юні артисти представили музичні та віршовані твори, танцювальні номери. Вже добре відомі міському глядачу дзвінки голоси ансамблю «Доремікс», талановиті танцюристи бально-спортивного клубу «Грація», проникливі читці театрального колективу «Сюрприз» викликали своїми виступами щирі оплески та теплі радісні посмішки.

ВікторинаВікторина на знання Святого Письма, яку провів отець Володимир, пожвавила гостей, примусивши покопирсатися у своїх знаннях. Найактивніші та найобізнаніші учасники отримали в подарунок літературу, аби і надалі вивчати біблейські істини.

Швидко промайнули години свята. Наостанок гостей запросили до гостинного столу, де частували солодощами, у придбанні яких допомогли міський голова Олександр Шаповал, народний депутат України Андрій Шипко та міські приватні підприємці.

З піднесеним настроєм, приємними відчуттями повертались із храму гості. Хочеться, щоб цей особливий настрій якнайдовше зберігся у серці кожного.