13.06.17, м. Покров. Благословення від благочинного для міської поліції патрулювання.

ПатрульУ числі інших 38-ми патрульних автомобілів, переданих Дніпропетровщині міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим, один автомобіль урочисто зустрічали в Покрові. Відтепер гібридний позашляховик перебуває на службі сектору реагування міської патрульної поліції.

Серед його переваг – можливість рухатися як на пальному, так і на електробатареї. Крім того, машина повнопривідна, що дозволятиме швидше доїжджати в негоду. Оснащена вона спеціальними приборами, планшетом та іншим необхідним для патрулювання обладнанням.

Покровська поліціяНа перше чергування екіпаж «Mitsubishi Outlander» проводжали заступник міського голови Наталія Бондаренко, начальник Покровського відділення поліції підполковник Сергій Войнов разом із керівниками підрозділів та галузевих служб, а на неупереджену та безаварійну службу благословляв благочинний Покровського благочиння протоієрей Володимир Качан.

Висловлювалися сподівання, що технічне переоснащення позитивно вплине на стан охорони громадського порядку міста. Очікується, що за сприяння міської влади це буде не останнє поповнення службового автопарку покровської поліції. Не применшували роль і людського фактору – самовіддачі, добросовісного ставлення до службових обов’язків, вболівання за спільний результат.


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 90-19-53
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь