18.06.17, м. Кривий Ріг. Дияконська хіротонія у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Диякон Василій Зайченко18 червня 2017 року, у Неділю 2-гу після П’ятидесятниці, в день пам’яті всіх святих, у землі Руській просіявших, митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу, де напередодні недільного дня відслужив Всеношну. Його Високопреосвященству співслужили клірики головного храму єпархії.

У Недільний день за Божественною літургією після читання Євангелія митрополит Єфрем звернувся до вірян зі словами архіпастирського повчання на тему покликання Господом Своїх перших учнів (Мф. 4, 18-23).

Під час богослужіння були піднесені молитви за припинення всякої ворожнечі на нашій землі та встановлення миру в Україні.

За Божественною літургією правлячий архієрей висвятив у сан Диякона Василя Вікторовича Зайченка. Новорукопокладеному диякону архіпастир побажав наснаги у молитві і служінні, закликав примножувати у серці благодать Господню та дію Святого Духу.

Після Божественної літургії та святкового молебню всім святим, у землі Руській просіявшим, митрополит Єфрем звернувся до парафіян з архіпастирським повчальним словом. Наостанок ієрарх привітав присутніх з недільним днем та побажав усім тієї кріпості віри, якою при житті відзначилися святі Руської землі.

Переглянути галерею