05.07.17, м. Кривий Ріг. Вітання Високопреосвященнішому митрополиту Єфрему з Днем народження.

Владика ЄфремЩороку 5 липня свій День народження відзначає Керуючий Криворізькою єпархією Високопреосвященніший Єфрем, митрополит Криворізький і Нікопольський.

51 рік тому у невеликому селі Зашковичі на Львівщині Господь благословив з’явитися на світ Своєму майбутньому служителю, який з молодих літ відізвався на поклик бути ченцем та служителем Церкви Христової. У 30-річному віці він сподобився прийняти святительський сан і відтоді протягом двох десятиліть невтомно та самовіддано звершує на Криворізькій кафедрі своє архіпастирське служіння Святій Матері Церкві та народу Божому.

Співробітники Єпархіального управління на чолі з секретарем єпархії отцем Віктором Симонюком урочисто вітають свого Архіпастиря з Днем народження та щиросердечно зичать доброго здоров’я, зміцнення тілесних сил, духовної радості, благословенного довголіття та Божої допомоги у високому й відповідальному апостольському служінні! Εις πολλά έτη Δέσποτα!