12.07.17, м. Зеленодольськ. Митрополит Єфрем з архіпастирським візитом відвідав Апостолівське благочиння.

Престольне свято у ЗеленодольськуЩороку 12 липня, в день пам’яті славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла (67), православні жителі міста Зеленодольська Апостолівського району збираються у Свято-Петропавлівському храмі свого міста, аби відзначити другу Пасху – престольне свято. Цього дня урочиста молитва тривала за участі керуючого Криворізькою єпархією митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, котрий очолив соборну Божественну літургію.

Владику радо зустрічали наймолодші прихожани разом з настоятелем протоієреєм Олександром Кривцовим, паствою та запрошеним духовенством.

На соборну молитву прибули священики Апостолівського благочиння на чолі з благочинним округу архімандритом Іллею (Лук’яненком), а також настоятель храму священномученика Онуфрія м. Кривого Рогу протоієрей Володимир Златов.

За доброю християнською традицією в завершенні Петрового посту більшість прихожан і гостей храму приступили до таїнств Покаяння та Причастя Святих Христових Таїн.

Після закінчення Божественної літургії був звершений святковий хресний хід та молитовне славлення первоверховним апостолам. Цього дня з Божої ласки була чудова тепла погода, а у чистому небі навколо сонця виднілося райдужне коло як знак Господньої благодаті.

Після богослужіння Архіпастир привітав парафіян з храмовим святом, а тих, хто носить імена Петра і Павла – з днем тезоіменитства. В слові проповіді митрополит Єфрем розкрив значення трудів та подвигу святих первоверховних апостолів Петра і Павла, котрі своєю проповіддю Слова Божого навернули багатьох до віри Христової. Владика вказав на високий обов’язок всіх нас до проповіді Євангелія своїми добрими справами й богоугодним життям.

Наостанок правлячий Архієрей подякував настоятелю та парафіянам за спільну молитву, побажав отцю Олександру дерзновенних трудів у будівництві нового православного храму, а також відзначив благословенною Архієрейською грамотою парафіянку Пісоцьку Н.М.

До слів привітань з престольним святом долучився і присутній на святі Зеленодольський міський голова Савченко Андрій Володимирович. Завершилось свято традиційною благодійною трапезою для усіх присутніх.

Переглянути галерею