18.07.17, Донецька область. Криворізький капелан відвідав українських військовослужбовців у зоні АТО.

Протоієрей Миколай ЛивкаНаприкінці червня настоятель храму Стрітення Господнього м. Кривого Рогу та капелан і настоятель домового храму святого великомученика Георгія Побідоносця при військовій частині Т0400 протоієрей Миколай Ливка перебував у відрядженні у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України: у місті Рубіжному Луганської області та містах Кураховому та Волновасі Донецької області.

Перебуваючи у зоні АТО, священик звершував молебні за примирення ворогуючих та здоров’я захисників України, кропив військовослужбовців святою водою та помазував їх освяченим єлеєм, освячував приміщення, де проживають військові. Отець Миколай проводив бесіди з солдатами, відповідаючи на запитання, а також благословляв бійцям натільні хрестики, ікони, молитвослови тощо.

Переглянути галерею