21.07.17, м. Кривий Ріг. В єпархію прибула чудотворна плачуча ікона Божої Матері «Боянська».

Зустріч Боянської ікони21 липня 2017 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Криворізька єпархія Української Православної Церкви долучилася до ювілейних молебнів перед новоявленими та старовинними чудотворними іконами. В Криворізьку єпархію прибула чудотворна Боянська ікона Божої Матері, постійним місцем перебування якої є Боянський жіночий монастир у Чернівецькій єпархії УПЦ. Напередодні ця плачуча святиня вже відвідала Запорізьку, Бердянську та Новокаховську єпархії.

Одинадцять святинь подорожують містами України з нагоди святкування 25-ї річниці проведення Харківського Архієрейського Собору та до Дня Хрещення Русі. Серед них – шість образів, явлених та прославлених у післясоборний період, та п’ять старовинних чудотворних ікон Пресвятої Богородиці.

21 липня о 15 годині православні віруючі міста Кривого Рогу та гості з усієї Криворізької єпархії урочисто зустріли Боянську чудотворну ікону Пресвятої Богородиці біля храму святої мучениці Тетяни на вулиці Володимира Великого, після чого Хресною ходою зі співом молитов до Пресвятої Богородиці рушили до кафедрального Спасо-Преображенського собору. Зустріч шанованого образу Чернівецької єпархії очолив митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем у співслужінні духовенства та чернецтва єпархії.

Богослужіння у соборі перед святинеюПід святковий передзвін великої соборної дзвіниці святиня була внесена під склепіння собору, де і почалося всенічне бдіння. Після полієлею богомольці молитовно приклалися до шанованого образу Пресвятої Богородиці і були помазані святим єлеєм.

Після богослужіння Архіпастир звернувся до всіх з вітальним словом з нагоди прибуття в Криворізьку єпархію святині, розповівши про історію сльозоточивої ікони Божої Матері «Боянська» і чудеса, явлені по молитвам перед нею.

Під час перебування чудотворної ікони протягом п’яти днів в головному храмі єпархії у соборі звершуватимуть Божественні літургії, акафісти та молебні Божій Матері з проханнями про Церкву і мир в Україні.

27 липня усі чудотворні образи будуть доставлені в Київ, де візьмуть участь в традиційному молебні на Володимирській гірці, який очолить Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій. Після молитви на честь Дня Хрещення Русі, святині пронесуть Хресним ходом в Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, де розпочнеться святкове всенічне бдіння, а наступного дня урочиста Божественна літургія.

Переглянути галерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 93-83-69
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь