30.07.17, м. Кривий Ріг. Архієрейське богослужіння у Неділю 8-му після П’ятидесятниці.

Неділя 8-ма після П'ятидесятниці30 липня 2017 року, у Неділю 8-му після П’ятидесятниці, пам’ять святих отців шести Вселенських Соборів, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу було звершено Божественну літургію. Богослужіння недільного дня у храмі очолив Високопреосвященніший Єфрем, митрополит Криворізький і Нікопольський у співслужінні духовенства кафедрального собору.

Після читання євангельського недільного зачала правлячий архієрей виголосив проповідь про чудесне розмноження Іісусом Христом п’яти хлібів і двох риб (Мф. 14, 14-22).

Під час богослужіння були піднесені уклінні молитви за мир в Україні.

Наприкінці Божественної літургії відбувся святковий молебень, після якого владика Єфрем привітав свою паству з недільним днем та дав присутнім святительське благословення.