01.08.17, м. Кривий Ріг. Віруючі Криворіжжя відзначили свято знайдення мощей преподобного Серафима Саровського.

Свято знайдення мощей преподобного Серафима Саровського1 серпня 2017 року, в свято знайдення мощей преподобного Серафима, Саровського чудотворця (1903), митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив престольне свято в храмі преподобного Серафима Саровського, що на бульварі Вечірньому міста Кривого Рогу.

На запрошення настоятеля храму протоієрея Олександра Грищенка на свято прибули розділити радість молитовного спілкування священики Центрального міського благочиння на чолі з благочинним округу протоієреєм Анатолієм Риженком, настоятель Свято-Миколаївського храму с. Лозуватка Криворізького району протоієрей Григорій Грищенко та запрошені гості у священному сані. Через численність прихожан богослужіння відбувалося у вівтарі та просто неба на подвір’ї храму.

Під час богослужіння духовенство і віряни піднесли особливу молитву за мир в Україні.

По завершенні богослужіння та хресного ходу було звершено славлення преподобному Серафиму, після чого владика Єфрем ще раз повідав прихожанам та гостям свята про чесноти святого подвижника: «Радосте моя, молю тебе, здобудь дух мирний, і тоді тисячі навколо тебе спасуться – саме таку пораду давав своїм духовним дітям святий, який сам повністю втілив ці слова. Головне покликання людини – стати дитям Божим по благодаті, здобути Божественний дух і зосередити його в собі. Святий Серафим явив велику силу духу людини, яка здобуває подобу Бога і яка всі свої сили спрямовує на те, щоб жити в Бозі і з Богом».

Наостанок митрополит Єфрем подякував протоієрею Олександру Грищенку за труди, які отець настоятель несе на цьому святому місці, і побажав благодатної допомоги Божої в подальшому будівництві храму.

Переглянути галерею