02.08.17, м. Апостолове. Благочинний Апостолівського району молитовно відзначив особистий ювілей.

Святого славного пророка Ілії2 серпня 2017 року, у день святого славного пророка Ілії (ІХ ст. до Р.Х) митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав м. Апостолове Апостолівського району, де очолив святкову божественну літургію у Свято-Покровському храмі.

У цей день настоятель храму, благочинний Апостолівського благочинницького округу архімандрит Ілля (Лук’яненко) молитовно відзначав 50-річчя від дня народження та день свого небесного покровителя.Святого славного пророка Ілії

На святкове богослужіння прибули: секретар Криворізької єпархії – протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря сщмч. Володимира м. Кривого Рогу – архімандрит Володимир (Нероба), благочинні м. Кривого Рогу: Північного – протоієрей Георгій Базилевський і Центрального – протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Солонянського благочиння – протоієрей Іоанн Богатчук (Кам’янська єпархія), благочинний Томаківського благочиння – протоієрей Василій Білинець, благочинний Нікопольського благочиння – протоієрей Миколай Марущак, благочинний Широківського благочиння – протоієрей Василій Явочак, а також запрошене духовенство.

По завершенні Божественної літургії був звершений Хресний хід і подячний молебень, після якого митрополит Єфрем звернувся зі словами повчальної проповіді на тему свята, а також привітав Апостолівського благочинного архімандрита Іллю з днем тезоіменитства і славним ювілеєм та подарував іменний Хрест з прикрасами. Церковними нагородами також були відзначенні ктитори Свято-Покровського храму.

Після служби ювіляра поздоровили священики єпархії, численні прихожани храмів Апостолівського благочиння та духовні чада.

Переглянути галерею