04.08.17, м. Кривий Ріг. Престольне свято в храмі рівноапостольної Марії Магдалини.

Свято Марії Магдалини4 серпня 2017 року день святої мироносиці рівноапостольної Марії Магдалини митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав храм на честь цієї святої, який знаходиться в історичному селищі Гданцівка Центрально-Міського району міста Кривого Рогу. Урочисту зустріч владиці Єфрему влаштували вихованці недільної школи, які у віршах поздоровили Архіпастиря та парафіян з днем небесної покровительки храму.

Разом з митрополитом Єфремом Божественну літургію звершували благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко з духовенством благочиння, настоятель храму ієрей Олександр Лєсков, а також запрошене духовенство міста.

Під час богослужіння спільною молитвою духовенство та миряни попросили у Господа миру і спокою Україні та своєму краю.

На запричасному до присутніх з повчальною проповіддю про житіє святої мироносиці звернувся настоятель храму апостола Андрія Первозванного ієрей Діонісій Риженко.

На святі до чаші Святих Тіла і Крові Господіх приступило багато причасників, особливо дітей.

Після завершення Божественної літургії і хресного ходу митрополит Єфрем привітав настоятеля храму ієрея Олександра і всіх присутніх з престольним святом. В своєму слові у відповідь отець настоятель подякував правлячому архієрею за теплі слова привітань і радість молитовного співслужіння. Наостанок усім учасникам свята традиційно були роздані червоні великодні крашанки.
Переглянути галерею