09.08.2017 Божественна літургія Архієрейським чином у Свято-Пантелеймоновському храмі с. Вільне.

panteleimon9 серпня 2017 року, у свято великомученика і цілителя Пантелеймона (305), відбулася Божественна літургія Архієрейським чином у стінах храму села Вільне Криворізького району.

Погожого літнього ранку радісно вітала владику Єфрема та гостей на храмовому подвір’ї малеча.

Божественну літургію Криворізькому архіпастиреві співслужили благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму прп. Серафима Саровського протоієрей Олександр Грищенко, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с.Радушне протоієрей Богдан Табака та інше духовенство.

По закінченні богослужіння митрополит Єфрем причастив Тілом і Кров’ю Христовими всіх, хто сповідався. Потім був звершений хресний хід, після якого владика Єфрем привітав прихожан і настоятеля храму з днем їхнього небесного покровителя і закликав усіх частіше молитовно звертатися до святого за допомогою в зціленні тілесних і душевних недуг.
Переглянути галерею