29.08.17 м. Кривий Ріг. Клірики Криворізької єпархії взяли участь у святі для дітей з обмеженими можливостями.

invalidy29 серпня, з благословення митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема та на запрошення представників Спілки міських організацій із захисту прав дітей з обмеженими можливостями, священики Молодіжного відділу єпархії протоієрей Антоній Бондарь-настоятель храму святої мучениці Татіяни м. Кривого Рогу і ієрей Микола Беденко-настоятель храму великомученика Димитрія Солунського м. Кривого Рогу відвідали свято для дітей-інвалідів. Палац культури «Мистецький» Криворізької міської ради приймав гостей, які потребують особливої уваги і турботи – криворізьких дітей-інвалідів.
invalidy01

Організатори заходу запросили на дитяче свято веселих аніматорів, влаштували виставку виробів дітей-учасників акції, різні майстер-класи та конкурси, пригощали всіх солодощами і вручили подарунки до школи.

Протоієрей Антоній благословив дітей на новий навчальний рік і привітав присутніх зі святом Успіння Пресвятої Богородиці та побажав допомоги і милості Матері Божої.