01.09.17 м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії відвідав місцеву школу на «свято Першого дзвоника».

shkola_941 вересня, у День знань, з благословення митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема та на запрошення директора Криворізької загальноосвітної школи №94 Бородавки Сергія Михайловича настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці протоієрей Іоанн Барило взяв участь у заходах, з нагоди Дня знань та початку нового навчального року. Серед почесних гостей на свято прибув полковник поліції, декан факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Донецького юридичного інститута МВС України Михайлов Руслан Іванович.
shkola_9401

Отець Іоанн звершив чин освячення нового кабінету інформатики, після чого відбувся святковий концерт, за участю учнів школи.

Наприкінці заходу батюшка благословив дітей на новий навчальний рік, побажав всім терпіння і закликав робити все, щоб «перебувати» в Божій любові.