03.09.17 м. Кривий Ріг. Архієрейське богослужіння у кафедральному соборі Неділю 13-ту після П’ятидесятниці.

13_sobor3 вересня, у Неділю 13-ту після П’ятидесятниці, пам’ять святого апостола від 70-ти Фадея і святої мучениці Васси та чад її, мучеників Феогнія, Агапія і Піста (305-311), митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив соборне служіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

У недільний день митрополит Єфрем у співслужінні соборних кліриків в головному храмі міста звершив Божественну літургію. Традиційно після читання недільного Євангелія Владика звернувся до вірних зі словом, у якому розкрив зміст притчі про злих виноградарів (Мк., XIІ, 1-12).

За богослужінням Криворізький архіпастир, духовенство і всі присутні в храмі молилися про мир в нашій країні.

По закінченні Божественної літургії був звершений молебень, після якого митрополит Єфрем благословив всіх, хто молився в храмі.

Переглянути галерею