01.09.17 м. Кривий Ріг. Молебень перед початком навчального року для курсантів Донецького юридичного інституту МВС України

moleben_policeУже традицією стало в Донецькому юридичному інституті розпочинати навчальний рік з молебня за успіхи в навчанні. Цього року так само колектив інституту на чолі з ректором Бесчастним В.М. зібрався у храмі Іоанна Воїна, щоб сотворити спільну молитву разом з настоятелем цього храму протоієреєм Валентином Очковським. Вперше на такому молебні були присутні курсанти першого набору на теренах Криворіжжя, які вже перейшли на другий курс.

Отець Валентин зазначив, що сумлінна праця, як з боку викладачів, так і з боку вихованців, уславлює не лише окрему людину, а й спільноту, до якої вона належить – інститут, державу в цілому, а найголовніше – сумлінна праця славить Господа Бога, адже ми створені за його образом і подібністю. Тож коли розкриваються наші таланти і служать людям, ми тим самим запалюємо в собі ту іскру Божу, яка є в кожному з нас.

moleben_police01

Отже, завдання вихователя – допомогти учню розкрити в собі талант і тим самим служити Богу та прославляти його творіння. Він також наголосив на важливості праці юриста та правоохоронця, який повинен володіти силою духу і силою слова, щоб уберегти людину від сил темряви і зла. Служити людям, захищати їхні права і свободи, відвертати їх від сумнівних шляхів у житті – ось покликання справжніх правників.

Після спільної молитви отець-настоятель благословив кожного з присутніх на працю в новому навчальному році та побажав курсантам і викладачам успіхів у спільній праці.