3.09.17 м.Нікополь. Молебень перед новим навчальним роком у Спасо-Преображенському соборі.

nikopol_moleben3 вересня, у Спасо-Преображенському соборі м Нікополя після Божественної літургії відбувся святковий молебень для всіх учителів та учнів з нагоди початку нового навчального року, в якому духовенство собору та всі присутні молилися, просили Божої допомоги в осягненні розумом доброго і корисного для душі вчення. Підносили молитви в цей день не тільки про учнів, а й про їх вчителів, важливість праці яких важко переоцінити.
nikopol_moleben01
Після закінчення молебню всі учні отримали благословення священиків на гарне навчання та ікону Божої Матері «Скоропослушниця», а від народного депутата Андрія Шипка для дітей були приємні подарунки – смачне морозиво та яскраві повітряні кулі.