06.09.17 м. Кременчук. Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем взяв участь у Богослужінні з нагоди 10-ої річниці Кременчуцької єпархії.

kremenchug6 вересня Кременчуцька єпархія відзначила 10 річницю з дня утворення.

З нагоди ювілею Кременчуцької єпархії та 40-річного ювілею архієпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая, Богослужіння у Свято-Успенському кафедральному соборі м. Кременчука очолив Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Владиці Павлу співслужили: митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, архієпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай, єпископ Олександрійський і Світловодський Боголеп, вікарій Полтавської єпархії єпископ Новосанжарський Веніамін, а також близько 50-ти священнослужителів – благочинні, настоятелі храмів, намісники монастирів, духовенство єпархії.

Після читання Євангелія митрополит Павло звернувся до віруючих зі словом проповіді, в якому розказав про силу Божу та спасіння у Христі.

Наприкінці Божественної літургії митрополит Павло передав архієпископу Миколаю привітання і благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, сердечно привітав ювіляра з днем народження, з саном архієпископа, побажавши йому доброго здоров’я, довголіття і невичерпної допомоги у всіх його справах і починаннях. «Ми радіємо, що в цей будній день зібралося стільки людей в цьому храмі, – сказав владика Намісник, – щоб привітати свого архіпастиря і подарувати Вам свою молитву, подарувати Вам радість».

У своєму вітальному слові Високопреосвященніший архієпископ Миколай подякував усім архіпастирям, священикам, парафіянам за привітання і спільні молитви.

На завершення Богослужіння хор проспівав всім, хто молився в Свято-Успенському соборі міста Кременчука, многоліття. Закінчення урочистостей було відзначено величним дзвоном дзвонів Свято-Успенського кафедрального собору.

За матеріалами www.kremen-eparh.org

Переглянути галерею