10.09.17 м. Кривий Ріг. Дияконська хіротонія у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

hirotonia10 вересня, в Неділю 14-ту після П’ятидесятниці, в день пам’яті Собору преподобних отців Києво-Печерських, котрі в Дальніх печерах (прп. Феодосія) спочивають, митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив соборне служіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

Його Високопреосвященству співслужили клірики головного храму єпархії. Під час богослужіння були піднесені молитви за припинення всякої ворожнечі на нашій землі та встановлення миру в Україні.

За богослужінням правлячий архієрей, содіючи Духу Святому, звершив дияконську хіротонію над Дмитром Павловичем Сенетовичем. Новорукопокладеному диякону архіпастир побажав наснаги у молитві і служінні, закликав примножувати у серці благодать Господню.

Після Божественної літургії та святкового молебню, митрополит Єфрем подякував присутніх за молитви, привітав з недільним днем та побажав усім кріпості віри.

Переглянути галерею