11.09.17 м. Кривий Ріг. Керуючий Криворізькою єпархією молитовно вшанував пам’ять святого Іоанна Предтечі.

predtecha11 вересня, в день пам’яті усікновення чесної глави святого славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем наніс архіпастирський візит до Свято-Миколаївського храму міста Кривого Рогу.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Центрального міського благочиння-протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці протоієрей Іоанн Барило та настоятель Свято-Миколаївського храму протоієрей Димитрій Салатюк.

Під час богослужіння були піднесені уклінні молитви за мир в Україні.

Наприкінці служби відбувся святковий молебень, на якому владика Єфрем виголосив проповідь про повчальність праведного життя Хрестителя Господнього та висловив шану мученицькій кончині Святого Пророка.

На завершення богослужіння митрополит привітав паству зі святом.

Переглянути галерею