08.10.17 м. Кривий Ріг. Під орудою педагогічного колективу недільної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривого Рогу відбувся захід для дітей.

misto_profesiy8 жовтня в парку Героїв (біля виконкому Криворізької міської ради) м. Кривого Рогу проходив захід «Місто Професій». Це національний проект, мета якого дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях.

За благословенням керуючого Криворізькою єпархією митрополитом Криворізьким і Нікопольським Єфремом активними учасниками вищезазначеного заходу стали учні та батьківська громадськість недільної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривого Рогу. При вході кожна дитина школи отримала імпровізований паспорт, карту представлених професій та мала можливість «влаштуватись на роботу», попробувати себе як майбутнього фахівця в тій чи іншій професії.

На заході були представлені понад 50 професій, зокрема: рятувальника (ДСНС), зварювальника (МЕТІНВЕСТ), сталевара (ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»), кінолога (Національна поліція), власника м’ясної крамниці (м’ясокомбінат Ювілейний), банкіра (ПриватБанк), поліцейського (Патрульна поліція), а ще професії програміста, математика, підприємця, автослюсаря, фізика, хіміка, журналіста, кондитера, перукаря, криміналіста, офіціанта, флориста та інші цікаві професії від професійно-технічних й вищих навчальних закладів міста Кривого Рогу, а також Криворізького центру зайнятості.

Після короткого майстер класу від фахівців, старанні юні «працівники» виконували свою роботу і після цього, отримували запис в імпровізованому паспорті.

Визначитися з майбутньою професією, справою свого життя – річ дуже важлива і серйозна. Протягом навчального року педагогічний колектив недільної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору, куратором якої є протодиякон Максим Онищенко, приділяє велику увагу свідомому професійному самовизначенню кожного учня, вихованню у молодих людей любові до різних видів праці та розвитку інтересів, нахилів та здібностей кожної особистості. Кожен учень недільної школи отримав завдання: для старших – написати твір про ту професію, яка йому більш сподобалася, а маленьким діткам – зробити малюнок про професії своїх батьків.

Після «трудового дня» кожний хлопець і дівчинка отримали солодощі і подарунки. З великими враженнями та гарним настроєм учні, батьки та педагоги школи поверталися до своїх домівок.

Переглянути галерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 90-19-53
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь