08.10.17 м. Кривий Ріг. Престольне свято у храмі преподобного Сергія Радонезького.

sergiy8 жовтня, в день пам’яті кончини преподобного Сергія, ігумена Радонезького, всієї Русі чудотворця (1392), митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем наніс архіпастирський візит до храму преподобного Сергія Радонезького м. Кривого Рогу, що на селищі Первомайка Саксаганського району.

Вихованці недільної школи при храмі з хлібом-сіллю зустрічали Владику.

За Божественною літургією правлячому митрополиту співслужили: благочинний Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, намісник Свято-Володимирського чоловічого монастиря Володимир (Нероба), настоятель храму протоієрей Сергій Сергєєв, настоятель храму святого князя Олександра Невського м. Кривого Рогу протоієрей Андрій Будовський та запрошене духовенство.

Особливою прикрасою служби стала кількість та різнобарвність співочих голосів: до основного хору приєднався другий – дитячий.

Під час Богослужіння були піднесені молитви за мир в Україні.

Наприкінці Божественної літургії було звершено славлення преподобного Сергія Радонезького, після чого митрополит Єфрем сердечно привітав настоятеля храму протоієрея, всіх присутніх та подарував 2 книжки для іконописної школи храму.

Переглянути галерею