09.10.17 м. Покров. Митрополит Єфрем очолив престольне богослужіння в храмі апостола Іоанна Богослова.

bogoslov9 жовтня, в день пам’ять кончини апостола і євангеліста Іоанна Богослова (поч. II), митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем прибув до міста Покров Нікопольського районного благочиння, де очолив престольне свято в Іоанно-Богословському храмі.

Вихованці недільної школи при храмі зустрічали архієрея з хлібом-сіллю, квітами, святковими співами і віршами.

Божественну літургію в нижньому храмі собору архіпастиреві співслужили благочинні – Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, Нікопольського районного благочиння протоієрей Володимир Качан, Нікопольського міського благочиння протоієрей Миколай Марущак, настоятель храму протоієрей Анастасій Галичян та запрошені клірики Нікопольського благочиння.

Під час Богослужіння Владика підніс сугубу молитву за мир в Україні.

По завершенні Божественної літургії відбувся хресний хід навколо споруджуваного собору, після якого митрополит нагородив настоятеля храму протоієрея Анастасія, голову Покровського ГЗК Шуваєва Сергія Павловича та часного підприємця Лісового Вадима Григоровича медалями Криворізької єпархії «святих священномучеників Онуфрія і Порфирія, святителів Криворізьких» I ступеня, а вісім прихожан, які особливо потрудилися для храму отримали цінні Архиєрейські грамоти.

Після нагородження, в своєму слові владика Єфрем нагадав всім присутнім про головну проповідь апостола і євангеліста Іоанна Богослова, яка є твердженням християнської істини – Бог є любов.

Переглянути галерею