05.11.17 м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем прийняв участь у торжествах з нагоди 55-річча митрополиту Вінницького і Барського Симеона.

55-річча митрополиту Вінницького і Барського Симеона5-го листопада митрополит Криворізький та Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав Вінницьку єпархію з нагоди 55-річча митрополита Вінницького і Барського Симеона.

Напередодні, в кафедральному Спасо-Преображенському соборі міста Вінниця було звершено урочисте Всенічне бдіння. У сам же день свята, архієреями, що прибули на святкування з різних куточків України, а також з Росії, Білорусі, Молдови та Греції була відслужена урочиста Божественна літургія, котру очолив митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел. Окрім Криворізького архіпастиря митрополита Єфрема, ще 14 архієреїв Божих прибуло поздоровити митрополита Вінницького і Барського Симеона з його ювілеєм.

За Божественною літургією архіпастирями було піднесено молитву за мир в Україні, а також сугубі молитовні прохання за здоров’я Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, котрому того дня виповнилося 73 роки, і за митрополита Симеона, який відзначає свій день народження 3 листопада.

Після літургії був відслужений подячний молебень перед святими мощами великомученика Димитрія Солунського, що 2 литопада привіз до Вінниці з Греції митрополит Верійський, Науський та Кампанійський Пантелеімон. Треба відзначити, що перебування на святковому богослужінні святих мощей великомученика Димитрія надало ще більш особливої святковості та урочистості святу. По закінченні молебню, було проголошене многоліття Блаженнішому Митрополиту Онуфрію і Високопреосвященнішому митрополиту Симеону.

Смотреть галерею