До уваги настоятелів усіх храмів та монастирів єпархії!

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що 19 листопада 2017 року – Всесвітній день пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод. Згідно резолюції Генеральної Асамблеї ООН з 1993 року цей день відзначається кожну третю неділю листопада.
У цей день громадяни держав – членів Організації об’єднаних націй вшановують пам’ять загиблих в автомобільних аваріях та висловлюють співчуття членам їх сімей.
Напередодні Всесвітнього дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод в період з 13 по 19 листопада 2017 року в Україні щорічно проводиться «Тиждень безпеки дорожнього руху». Загальнонаціональним планом проведення Тижня заплановано ряд наукових, практичних, соціальних та духовних закладів, присвячених розв’язанню та вирішенню питань пов’язаних з складною обстановкою на дорогах, яка склалась в нашій державі.
Нажаль, з початку поточного року в автомобільних аваріях вже загинуло 2500 осіб та більше 25000 було травмовано.
В усіх храмах і монастирях Криворізької єпархії 19 листопада 2017 року провести панахиди за загиблими в дорожньо-транспортних пригодах у пам’ять про тих, хто закінчив свій земний шлях під час автомобільних аварій.