13.11.2017 р. Відбулось престольне свято в новому храмі на честь святого праведного Петра Калнишевського.

kalnyshevskiy_petr13 листопада 2017 р. відбулося престольне свято в храмі на честь святого праведного Петра Калнишевського. Вперше цей молодий храм прийняв в своїх затишних стінах правлячого архієрея – Митрополита Криворізького та Нікопольського Єфрема. Урочисто, з хлібом-сіллю та квітами вітали Високопреосвященнішого Владику прихожани цього святого храму.
Особливо радісно і тепло на душі було всім присутнім на святковому богослужінні, адже саме в цей день до храму прибули мощі небесного заступника Криворіжжя – святого праведного Петра Калнишевського, які зустрів біля храму Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.
Після зустрічі мощей, розпочалася Божественна Літургія, яку вперше в цьому храмі, очолив митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем. На Малому Вході настоятеля храму – ієрея Віктора Цьомко, Високопреосвященніший Владика нагородив камилавкою.
kalnyshevskiy_petr001Також, за Літургією було проголошено молитовне прохання за мир на Україні та примирення ворогуючих. Особливості цій молитві придало те, що проголошена вона була сьогодні – в день пам’яті отамана Петра Калнишевського – святого воїна та праведного мирянина, що є особливим молитовником за нашу землю перед Престолом Божим.
По завершенню Божественної літургії, відбулася урочиста хресна хода, з іконою та частиною святих мощей праведного отамана Петра, котру очолив дорогий серцю усіх православних Криворіжців архіпастир.
В кінці хресної ходи Владика Єфрем благословив отця настоятеля храму святого Петра Калнишевського – ієрея Віктора Цьомко, святим образом свого небесного заступника – святителя Єфрема єпископа Переяславльского, Печерського чудотворця.

Дивитися галерею