Свій 100-річний ювілей відсвяткував Нікопольський Відділ Внутрішніх Справ.

100-річний ювілей відсвяткував Нікопольський відділ внутрішніх справ.10 листопада свій 100-річний ювілей відсвяткував Нікопольський Відділ Внутрішніх Справ.
З нагоди свята гості, ветерани відділу, керівництво міста та поліції Нікополя відвідали відкриття тематичної виставки в краєзнавчому музеї. Далі відбувся мінитиг-панахида біля пам’ятника загиблим працівникам поліції. Богослужіння звершили священнослужителі Української Православної Церкви міста. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання, до пам’ятника поклали квіти. На могилі кошового отамана Івана Сірка гостей та винуватців свята привітав своїми гарними піснями міський гурт “Микитин Ріг”.

Головне святкування відбулося в Палаці заводу феросплавів. На свято було запрошене і духовенство міста. За заслуги перед Українською Православною Церквою, по благословенню Високопреосвященнійшого Єфрема Митрополита Криворізького і Нікопольського, медалями Криворізької єпархії були нагородженні начальник Нікопольського відділу поліції ГУ НП України у Дніпропетровській області полковник поліції Кравцов Євген Володимирович та голова Нікопольської міської організації ветеранів МВС України підполковник міліції у відставці Дрозд Яків Михайлович. Вручив нагороди протоієрей Миколай Марущак – благочинний Нікопольського міського благочинницького округу .

Дивитися галерею