05.12.2017 р. Протоієрей Антоній Бондар зі співробітниками молодіжного відділу єпархії відвідали дитячий будинок-інтернат.

O.Antiniy_v_internate003Голова молодіжного відділу єпархії протоієрей Антоній Бондар зі співробітниками відділу, у Міжнародний день людини з обмеженими можливостями здоров’я, відвідали “Криворізький дитячий будинок-інтернат Дніпропетровської обласної ради”. Цей  комунальний заклад – є соціально-медичною установою для постійного проживання дітей віком від 4 до 18 років із створеним молодіжним відділнням для інвалідів віком від 18 до 35 років, з вадами фізичного та/або розумового розвитку.

Священник благословив дітей та передав солодкі подарунки, та, за благословінням Митрополита Єфрема, нагородив архієрейською грамотою директора дитячого будинку-інтернату Путіну Викторію Володимирівну.

В свою чергу діти підготували виступ за мотивами казки «Бременські музики» та подякували гостям заходу. Дивлячись на цих діей, приходять на розум Євангельські слова: “Блажени чистии сердцем, яко тии Бога узрят” (Мф. 5:8)

Дивитися галерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 90-19-53
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь