З нагоди Дня людей з обмеженими фізичними можливостями у місті Покров відбувся вечір “Вітрила надій”.

PokrovЩороку 3 грудня Україна разом з усім світом відзначає День людей з обмеженими фізичними можливостями. Дату, яка вказує, що поряд людські долі, сповнене надії, інших можливостей і великих сподівань – на життя.

Сьогодні в Покрові проживає понад 2 тисячі людей з особливими потребами, 129 з них – діти. У кожного своя історія боротьби за життя – перемог над непростими обставинами, невтішними висновками лікарів. Поряд з дорослими – малеча, доля яких зона великої відповідальності й постійного піклування. Рання соціальна реабілітація, те, що найбільше хвилює батьків і чому міська влада приділяє особливу увагу. Вони ходять до школи, дитячих садочків, стираючи кордони і навчаючи нас світлому сприйняттю життя. Третє грудня теж стало приводом для зустрічі і спілкування.

За сприяння та безпосередньої підтримки міського голови Олександра Шаповала, особлива малеча зустрілася на вечорі «Вітрила надій». У теплій затишній обстановці коворкінгового центру діти разом з фахівцями центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді, Будинку творчості й бібліотеки мандрували цікавою подорожжю з іграми, піснями, вікторинами. Раділи приємним сувенірам та  спілкуванню, що продовжилося у піцерії «Монтана». Не приховували щирих емоцій й захвату, а разом з ними були сповнені позитиву батьки, для яких бачити щасливими своїх дітей – то найважливіше.

Pokrov 1«Більшість з цих діток вже від народження знає, що таке біль і боротьба за життя. Для них щастя – це прості речі, на які ми часто не звертаємо уваги в повсякденні. Ходити у звичайний садочок, школу, а не бути замкненими у стінах дому. Це так важливо, що у нашому місті цій роботі приділяється велика увага, що міський голова зацікавлений у впровадженні важливих соціальних програм, адже то крок уперед, до розвитку», – зазначає Оксана, мама шестирічної Лізи.

Щастя й Божої ласки їм бажав благочинний  Покровського благочиння протоієрей Володимир, який  прийшов з добрими словами і подарунками. Дорослі зробили все можливе, щоб цей день був сповнений доброти й щирості, віри й надії.


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 90-19-53
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь