Бути волонтером, значить, допомагати іншим. Протоієрея Володимира Качана настоятеля храму святителя Іоанна Златоуста м. Покров було відзначено грамотою міського голови за велику духовну підтримку нужденних.

IMG_7977Вже понад 30 років, за ініціативою ООН, світ відзначає День волонтера. Згідно з офіційними даними близько 140 млн. людей у різних країнах і континентах обрали шлях милосердя, допомоги тим, хто очікує на підтримку. Потужний волонтерський рух визначає Україну. Не стоїть осторонь цих важливих процесів Покров.

Про громадянську позицію, взаємодопомогу та традиції доброти говорили вчора на зустрічі, що відбулася у міськвиконкомі. Ініціаторів добрих справ, важливих соціальних напрямків вітали зі святом, дякуючи за небайдужість, непохитність у поглядах. Волонтерство, як шлях підтримки, набрав у місті обертів останні роки. Допомога українським бійцям  – спорядження гуманітарних вантажів з захисними сітками і зворушливими дитячими листами, стали посланнями надії для воїнів АТО. Покров пішов шляхом змін, насамперед, у плані впровадження соціальних активностей, дієвої підтримки таких починань. Сьогодні в місті допомагають нужденним, людям, що стикнулися зі складними життєвими обставинами, проводяться благодійні обіди, акції зі збору одягу. Охоплюють увагою і турботою малечу, літніх людей. Серед покровських волонтерів було відзначено протоієрея Володимира Качана настоятеля храму святителя Іоанна Златоуста м. Покров грамотою міського голови за велику  духовну підтримку нужденних.

IMG_7973Про цю роботу розповідали присутні, зазначаючи, – «ми не робимо нічого особливого» Особливими є результати, які є відчутними людям.

-Такі добрі починання змінюють місто і кожного з нас, – зазначає міський голова Олександр Шаповал, – надзвичайно вдячні нашим волонтерам за їхню важливу роботу, громадянську позицію допомагати, підтримувати, захищати. Їхня справа заслуговує на повагу, адже твориться для людей.