05.12.2017 У Нікополі відзначили міжнародний день волонтера.

Den_VolonteraDen_Volontera25 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера та вшановують людей, які свій вільний час віддають суспільним справам, допомагають армії, дітям та всім, хто потребує допомоги.

У Нікополі волонтерів запросили на святкування до Палацу урочистих подій. Присутніх привітали заступник міського голови Андрія Фісака – Ольга Коник та секретар міської ради Олександр Саюк. За жертовність, самовідданість та вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху Нікопольщини Грамотами міського голови вони нагородили 33 волонтера. Серед нагородженних протоієрей Ігор Мельников, настоятель Хрестовоздвиженського храму та Ірина Щеннікова, сестра милосердя Спасо-Преображенського собору міста Нікополь.