Митрополит Єфрем очолив вечірню і Чин Прощення у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

Proschena_nedilya18 лютого 2018 року Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу очолив вечірнє богослужіння з чином прощення та читанням особливих молитов на початок Великого посту.

На це зворушливе богослужіння традиційно зібралося багато віруючих, які прийшли випросити прощення у свого архіпастиря, кліриків і один у одного.

У середині служби, після співу Великого прокимну, духовенство змінило облачення на постове темне.

Наприкінці богослужіння владика Єфрем звернувся до віруючих з архіпастирським повчанням. У своєму слові Криворізький архіпастир закликав всіх взаємно пробачити образи і провини, як заповідав Христос Спаситель, і з цим почуттям примирення і любові в серці гідно провести Великий піст.

Після проповіді був здійснений зворушливий чин прощення, за яким правлячий архієрей і духовенство уклінно попросили один у одного і у народу вибачення. У свою чергу, віруючі підходили до Архіпастиря і священнослужителів, котрі стояли з іконами в руках, прикладалися до святих образів і просили вибачення і благословення на подвиг посту.


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 93-83-69
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь