Митрополит Єфрем звершив читання Великого Покаянного Канону преподобного Андрія Критського у Свято-Володимирівському чоловічому монастирі м. Кривого Рогу.

Ввечері 21 лютого, у середу першої седмиці Великого посту, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем відвідав Свято-Володимирський чоловічий монастир міста Кривого Рогу, де традиційно звершив Велике повечір’я з читанням третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у храмі святого священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького.

За богослужінням молилися намісник монастиря архимандрит Володимир (Нероба), братія чоловічого монастиря, клірик Свято-Покровського жіночого монастиря протоієрей Михаїл Беденко та парафіяни.

Великий Покаянний Канон преподобного Андрія Критського являє собою широку історичну панораму, у котрій відображається історія людського гріхопадіння та людської праведності, зречення від Бога та єднання з Ним. Зміст канону глибоко христоцентричний, у кожній пісні зустрічаються звернення до Христа, наприклад: «Хананеянке подражающе взываю: «Помилуй мя, Сыне Давидов; яко кровоточивая, касаюся аз края ризы Твоея и плачу над собою, яко Марфа и Мария, над Лазарем» (Песнь 8). Єдиний шлях очищення для преподобного Андрія Критського полягає у Христі, через трезвіння, подвиг, через творіння добрих справ. Усе це приводить до бачення Божества.

Дивитися галерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь