Відбувся урочистий захід з нагоди випуску здобувачів ступеня магістр в Донецькому юридичному інституті.

Doneckiy_Yuridychniy_instytut004Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, на запрошення ректора Донецького юридичного інституту професора Бесчастного Віктора Миколайовича, прийняв участь в урочистих заходах присвячених випуску здобувачів освітнього ступеня «магістр» ДЮІ МВС України. У своєму вітальному  слові архіпастир привітав випускників-магістрів: «Гарні знання, бажання вчитися, прагнення вдосконалюватися – запорука вашого успішного майбутнього і як офіцера, і як захисника правопорядку в Україні, і як юриста. Від вас сьогодні залежить майбутнє держави!» Високопреосвященніший владика преподав випускникам-магістрам архіпастирське благословіння, та побажав їм всесильної допомоги Божої у подальшій діяльності на благо ближніх.

На урочистостях були присутні Криворізький міський голова Вілкул Юрій Григорович, начальник ГУНП в Донецькій області, генерал поліції 3 рангу Семенишин Микола Олександрович, начальник Криворізького міського відділу поліції Ткаченко Роман Олександрович, герой України Короленко Микола Костянтинович та інші почесні гості.

Навчальний заклад крокує в ногу з часом та втілює в життя реформи, які дієво сприяють підготовці кадрів нової генерації для Національної поліції, для яких «Служити та захищати» – не просто гучний лозунг, а життєве кредо.

2018 рік – це десятий випуск 25-ти магістрів-офіцерів факультету №1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) та 44-х магістрів факультету №3 (юридичний факультет), що проводить Донецький юридичний інститут.

Проведення урочистого випуску має велике значення не лише для випускників навчального закладу та їх родин, а й для всієї громади Криворіжжя, Донеччини і всієї України. Адже в непростий для нашої держави час важливим завданням є підготовка висококваліфікованих поліцейських та юристів, які, поповнюючи лави Національної поліції Дніпропетровської, Донецької, Миколаївської та інших областей, стоять на стражі закону, охорони громадського порядку та протидії злочинності.

***

Славетна історія Донецького юридичного інституту бере початок з 28 квітня 1961 року, коли за наказом Міністра внутрішніх справ Української РСР № 0109 було створено Сталінську (Донецьку) середню спеціальну школу міліції МВС УРСР, до якої було переведено курсантів Київської середньої спеціальної школи міліції МВС СРСР для продовження навчання на 2 курсі новоствореного начального закладу.

У 1964 році навчальний заклад передислоковано з невеличкого селища і школа отримує свою постійну прописку у Київському районі м. Донецька до 2014 року.

У 1992 році школу міліції було реорганізовано спочатку у Донецьке училище міліції МВС України, а з 8 лютого 1993 року (що є датою народження вищого навчального закладу) на базі Донецького відділення заочного навчання Української академії внутрішніх справ та Донецького училища міліції було створено Донецький інститут внутрішніх справ при Донецькому державному університеті, який у 2004 році отримав сучасну назву - Донецький юридичний інститут МВС України. З вересня 2005 до вересня 2007 навчальний заклад було іменовано як Донецький юридичний інститут Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.07.2011 № 727-р «Про реорганізацію мережі вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ» Донецький юридичний інститут виділено зі складу Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка. Наказом МВС України від 28.07.2011 № 490 «Про реорганізацію вищих навчальних закладів МВС» навчальний заклад отримав назву Донецький юридичний інститут МВС України.

Через напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася у Донецькій області, у липні 2014 року Донецький юридичний інститут МВС України тимчасово переведено з м. Донецька до м. Маріуполь Донецької області та розміщено на базі Маріупольського училища професійної підготовки працівників міліції, а вже з жовтня 2014 року відповідно до наказу МВС України передислоковано до м. Кривого Рогу, де він перебуває по сьогоднішній день.

 

 Дивитися галерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 90-19-53
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь