Архієрейська літургія та спільне говіння Криворізьких міського Центрального та районного благочинь.

Liturgia_Peradocviachenyh_dariv007У п’ятницю 2-ої седмиці Великого посту, в день пам’яті святого великомученика Феодора Тирона (бл. 306), священнослужителі Криворізького міського Центрального та Криворізького районного благочинь приступили до спільного говіння у Свято-Миколаївському храмі міста Кривого Рогу.

Напередодні відбулася сповідь духовенства, яку прийняв духівник Криворізької єпархії, настоятель Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Нікополя протоієрей Анатолій Марущак.

Божественну Літургію Передосвячених Дарів очолив Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем у співслужінні 32-х священиків, які соборно приступили до єдиної Чаші.

На запричасному вірші з проповіддю до богомольців звернувся протоієрей Сергій Сергієв, настоятель храму святого преподобного Сергія Радонезького м. Кривого Рогу.

По завершенні Літургії Митрополит Єфрем привітав священиків благочиння з очищенням душі і причастям Святих Христових Таїн та у напутньому слові на грядущі дні Святої Чотиридесятниці нагадав присутнім про неоціненну користь Великого посту для душі християнина.

Дивитися галерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 90-19-53
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь