Митрополит Єфрем очолив чин пасії у кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

Passia0001Увечері Неділі 2-гої Великого посту, в пам’ять святителя Григорія Палами, архієпископа Фессалонікійського та собору усіх преподобних Києво-Печерських, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем молився за вечірнім богослужінням у нижньому храмі Всіх святих Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Кривого Рогу.

У співслужінні кліриків собору владика Єфрем відслужив першу цього Великого посту Пасію – особливу великопісну службу, присвячену спомину про Страсті Христові. Правлячий архієрей звершив читання акафісту Страстям Христовим, а також 26-ї та 27-ї глав з Євангелія від Матвія.

За традицією, під час читання акафісту віруючі стояли із запаленими свічками в руках.

По завершенні богослужіння Архіпастир звернувся до присутніх зі словами проповіді про зраду Іудою Господа нашого Іісуса Христа та про тяжкі муки, що поніс задля нашого спасіння Син Божий і Спаситель Світу. Митрополит Єфрем закликав православних до боротьби зі страстями, щоб своїми гріхами ми не зраджували і не розпинали Споконвічне Слово!

Святий священномученик Онуфрій (Гагалюк), перший єпископ Криворізький, звертаючись до своєї пастви закликав: «І ти, православний християнин, маєш велику перевагу: ти – учень і друг Христа! Слідкуй, щоб будь-яка пристрасть, немов грошолюбство у Іуди, або заздрість книжників, або невіра садукеїв, не заволоділи тобою і ти не зрадив Господа и Вчителя. Нехай мине нас жереб Іуди, та нехай буде наша частка з вірними та славними апостолами Христовими, їх молитвами спаси нас, Господи!»

Дивитися галерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 90-19-53
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь