07.04.2018. м. Кривий Ріг. Відкриття скульптурного образу Покрову Пресвятої Богородиці.

Pokrov_Bogorodyci003У день святкування Благовіщення Божої Матері, коли Архангел Гавриїл благовістив Пречистій, що саме від Неї має народитися Спаситель миру Христос, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив освячення скульптурного образу Покрову Пресвятої Богородиці. Особливо примітним є те, що монумент було відкрито у Покровському районі міста Кривого Рогу.

Величний пам’ятник знаходиться біля приміщення Покровської районної в місті ради. Його висота складає 8 метрів. Авторами цього образу Божої Матері стали криворізькі митці-скульптори – Володимир Токар та Сергій Степанюк.

На церемонії відкриття пам’ятника, окрім правлячого архієрея, були присутні криворізький міський голова Вілкул Юрій Григорович, міське керівництво, представники районних органів влади та чисельні священнослужителі з числа клиру Криворізької єпархії.

Після освячення образу Пресвятої Діви Богородиці, присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятнику, як знак вірності, шани та любові до Преблагословенної Божої Матері.

Дивитися галерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 90-19-53
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь